Ucuz 6600 Nereden Alınır?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SecurityChecker
    SecurityChecker's avatar
    Erkek
    Beyler ucuza sıfır 6600 nereden alabilirim? Fiyatıyla beraber yazarsanız sevinirim.Veya tavsiye edeceğiniz telefonları yazın fiyatlarıyla beraber.

HST is coming soon..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    darknes
    darknes's avatar
    Erkek
    valla 6600 ın fiyatı yaklasık 900 milyon lira bak burda yani sivasta 600 milyona veriyorlar 1 yıl garantılı benden söylemsi kendine iyi bak

HİLE İLE İŞ YAPAN,MİNNET İÇİN CAN VERİR.NAMUSA HÜRMET EDEN,NESLİNE ŞEREF VERİR...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    forty1
    forty1's avatar
    Erkek
    www.ebay.com yaklaşık 400milyon

Bizim Buralarda Her Yildiz Kaydiginda Biri Ölür. Sizde ise Dilek Tutulur, Sizin Dileklerinizin Gerceklesmesi Icin Bizden Birinin Ölmesi mi Gerekir?
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    forty1
    forty1's avatar
    Erkek
    hem de garantili
    ama 18 yaşında olman gerek

Bizim Buralarda Her Yildiz Kaydiginda Biri Ölür. Sizde ise Dilek Tutulur, Sizin Dileklerinizin Gerceklesmesi Icin Bizden Birinin Ölmesi mi Gerekir?
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gsdogan
    gsdogan's avatar
    Erkek
    bizim arkadaş dubai"den kaçak getiriyo inanmıycak sınız ama 300 milyon ben 5 tane aldım isteyene 350"den satarım (asteri_x_5@hotmail.com)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    darknes
    darknes's avatar
    Erkek
    ARKADAS BAK 600 MİLYONLUK YERİ TERİF EDİYORUM SİVASTA 50.YIL SİTESİNİN KARSISINDA KONGRE LİSESİNE DOGRU GİDERKEN SAGDA KOSKOCA YAZIYO BİZDE YALAN YOK KENDİNİZE İYİ BAKIN...GÜZEL TELEFON HARBİDEN.

HİLE İLE İŞ YAPAN,MİNNET İÇİN CAN VERİR.NAMUSA HÜRMET EDEN,NESLİNE ŞEREF VERİR...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    serwo
    serwo's avatar
    Erkek
    wala 350 milyona varsa bende isterim hemen...getir alayım..atmayın yaw...gerçekse fiyat benle mail ile bağlantıya geç..hemen alıcam trink para..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    forty1
    forty1's avatar
    Erkek
    verdiğim adreste açık artırmayla satılyor ve ben almanyada oturduğum için cok ucuza geliyor ve nickimyok cccookkk kkoonnuusssmaaa

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AyHaNN
    AyHaNN's avatar
    Erkek
    EbaY Is the Best!

StamGast

.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mehmetufo
    mehmetufo's avatar
    Erkek
    hocam nasil 300 milyon oluyor dubaiden ben 500 milyona aldim yaklasik 400$ ediyor. fakat 3-4 ay oldu. alali. normaldede bakiyorum 400 dolar civarinda.

Elmas gibi ol ki yandığın zaman ne yerde külün,ne gökte dumanın kalsın.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    talkabout
    talkabout's avatar
    Homo
    Ben 670"e burdan aldım. kvk"dan genpa"dan falan garantisiz ama aldığım yerden garantili. Bi problem olduğunda bozuk telefonu ver yenisini koy cebine git, öyle bişey. Kvk"dan iyi değil mi? 670 güzel fiyat.

Kolay Gelsin

Siiittar.
Toplam Hit: 6405 Toplam Mesaj: 22