Ucuz 6600 Nereden Alınır?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dragontr
    Dragontr's avatar
    Erkek
    Hoca Dubaiden getiren arkadas ben 2 tane almak istiyom ayırt pls zaten şimdi sana mail atmak ile ugrasıyorum istersen sende bana ulasabilirsin.. Su anda istanbuldayım ama bayramdan sonra Çorluya gidiyorum...

dragontr@hackermail.com
    Daha UCUZU yok mu? yaw hehehehe
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    forty1
    forty1's avatar
    Erkek
    nickimyok lafı ters anlıyosun benim dediğim adreste açık artırmayla satılıyor

Bizim Buralarda Her Yildiz Kaydiginda Biri Ölür. Sizde ise Dilek Tutulur, Sizin Dileklerinizin Gerceklesmesi Icin Bizden Birinin Ölmesi mi Gerekir?
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yuregiminmavisi
    yuregiminmavisi's avatar
    Erkek
    ula olum dogruysa 350ye getir ben 400 vereyim valla billa benimle baglantı kur mail:yuregiminmavisi@mynet.com

yUrEgİmİnMaViSi
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    serwo
    serwo's avatar
    Erkek
    biri AÇIĞA SALDI BİŞEY AMA..KOKUSU YAKINDA ÇIKAR..HAYIRLISI..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HKN
    HKN's avatar
    Erkek
    harbi banada inandırıcı gelmiyor yaw.. piyasası 650-700 olan bi telefonu 300 e getirip 350 den satmak nasıl bir şeydir. acaba bu tahribat üyelerine özelmi sadece :)

yani gerçekten 350 ise ben 10 tane alıcam..
    bana djhakan@hotmail.com dan mail atarsan yada 222133 nolu icq ya gelirsen görüşürüz..

hayırlıss bakalım..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    forty1
    forty1's avatar
    Erkek
    ne var gene

Bizim Buralarda Her Yildiz Kaydiginda Biri Ölür. Sizde ise Dilek Tutulur, Sizin Dileklerinizin Gerceklesmesi Icin Bizden Birinin Ölmesi mi Gerekir?
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ycrazy
    ycrazy's avatar
    Erkek
    Maden 350 milyon bende alrım pek inandırıcı gelmiyor ama.. Sen bana 1 tane ver senden sonra üç beş tane daha alcam..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ycrazy
    ycrazy's avatar
    Erkek
    Hahi millet istiyor satta alsınlar tabi bu fırsatı bende kaçırmak istemem banada sat bitane......
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    forty1
    forty1's avatar
    Erkek
    www.ebay.com hemen fiyat vermiyolar deyilimki bir telefon satmak istiyoz hemen bir günde satılmaz 1 hafta içinde açık artıma yapılıcak fiyat 1euro ile başlıyo ve durmadan fiyat yükseliyoooo

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    forty1
    forty1's avatar
    Erkek

Toplam Hit: 6398 Toplam Mesaj: 22