Ucuz Araba(Mercedes) Alınırmı?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SSPPSS
    SSPPSS's avatar
    Erkek

merhaba

http://www.sahibinden.com/mercedes-benz?price_max=5000

şunlardan bitane alsam çok sorun çıkarırmı bana? neyine dikkat etmem gerek, nerelere baktırabilirim ? kullanan öneren varmı?

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek

mercedes ten iyi anlayan ustan olcak götürcen baktırıcan, ufukta arıza gözüküyo mu ustam diye.. bu yaştaki arabalarda zaten boya var mı yok mu önemli değil illa ki vardır :D taklalı ağır kazalı olmasın yeter, bide motoruna adam gibi bakıcak biri lazım, aldıktan 10 gün sonra motora masraf yapmaya başlarsan bi manası yok sonuçta :d

.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek

bende hep şahine binmektense böyle birşey düşünmüşümdür ama fiyatlarının ucuz olması beni hep korkutmuştur

çok yakıtklarını biliyorum ama onun dışında neden alınmaz diye bir cevap beklemiyo değilim

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MeTiN_7
    MeTiN_7's avatar
    Erkek

curuksuz kazasızsa senı bı bu kadar daha goturur ama lpg sart bunlara yada bu kasaların 300d lerı varyada 350 dlerı turbosuzdur ama turbolu gıbı gıder kullanmadan bu dedıgımı anlmazsın :)

olması gereken şeylerın adını iyilik yapmak koymuslar..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SSPPSS
    SSPPSS's avatar
    Erkek

rüyamda eski bi arabam vardı, mustang e benziyodu, sol arka kapıyı açıp kapatınca motor çalışıyodu falan eğlenceli bişeydi

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Lpg'li kullanacaksan bakımlarına çok dikkat edeceksin.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Smirnoff
    Smirnoff's avatar
    Erkek

Hocam az önce konuştuk şirkette, bizim bi tanıdık merco 190'la otobanda otobüsün altına girmiş 140 km hızla,

ne oldu dediğimde, motor yerindeydi kaput tampon yoktu sadece emniyet kemeri takmadıgım için alnıma cam geldi dedi ,

özet: eski bi merco olmasına ragmen adı yeter hocam, başka bi arabayla o kazayı yapsan pertsin.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    solutionman
    solutionman's avatar
    Erkek

Devlet Bahçeliyi ara sor:D

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kilit11
    kilit11's avatar
    Erkek

Hocam bunu alınca bi parça lazım olsa bulmak zor olur diye düşünüyorum.Bide küçük bir ilde yaşıyosan hepten zor olur.Ardahanda yaşıyorum paliom var kışın arka tampon kırıldı.2 ay tampon bekledim tamponsuz 2 ay dolandım ortalıkta :D

21 mayıs 1864
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SSPPSS
    SSPPSS's avatar
    Erkek

öncelikle kesinlikle dizel alıcam, (benzinli arabamı olur amnk ? :P )

parça konusunda sorun yaşayacağımı sanmıyorum çünkü mercedes piyasada çok bulunan bir araba, yan sanayisi çıkması vs bi şekilde bulunur diye düşünüyorum

araba konusunda hiç tanıdığım yok , alınca nerelere gösterebilirim ? dikkat etmem gereken nokta varmı ? yada tahribatta arabadan anlayan varsa "bak şu ilandaki araba güzel, gidelim bakalım beraber" derseniz de olur

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    freudSusHaksizsin bunu yazdı

öncelikle kesinlikle dizel alıcam, (benzinli arabamı olur amnk ? :P )

parça konusunda sorun yaşayacağımı sanmıyorum çünkü mercedes piyasada çok bulunan bir araba, yan sanayisi çıkması vs bi şekilde bulunur diye düşünüyorum

araba konusunda hiç tanıdığım yok , alınca nerelere gösterebilirim ? dikkat etmem gereken nokta varmı ? yada tahribatta arabadan anlayan varsa "bak şu ilandaki araba güzel, gidelim bakalım beraber" derseniz de olur

Yaş kaç bilmiyorum ama gidip beraber gidip bakabiliriz.Tanıdığım usta vs var.Boya vs baktırırız.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
Toplam Hit: 5283 Toplam Mesaj: 40