folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Ucuz Uçak Bileti?

Ucuz Uçak Bileti?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kirmizi27
    Kirmizi27's avatar
    Erkek

Selamlar yurtiçi için ucuz uçak bileti alabileceğim bir yer var mı ? Ay sonunda İzmir'den Van'a geçmeyi düşünüyorum.

Aşk
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mxmax
    Mxmax's avatar
    Erkek

hocam momondo.com uygun fiyatlı biletleri çıkarıyor, tavsiye ederim.

trader
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    heza
    heza's avatar
    Erkek

Anadolu jet ve thy ye benim bulabildiğim en uygun yer kolayyolculuk sitesi. 2 3 yıldır hep oradan alıyorum en az 10 tl fark ediyor. Bunun dışında indirim veya kampanyaları takip et. Iki hafta önce anadolu jet ile mayıs haziran dönemi uçuşlar için her yere 59 tl idi.

"We think too much and feel too little." By Charlie Chaplin from The Great Dictator.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bektas
    x-files
    x-files's avatar
    Erkek

Bu aralar aerobilet çok hediye çeki gönderiyor 15 tl ile 30 tl arasında değişiyor.

//Hayat Bazen Tatlıdır//--//Aşıksan vur saza şoförsen bas gaza// https://zulfumehmet.com/ Kişisel bir olay
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeybekustasi
    zeybekustasi's avatar
    Erkek
    x-files bunu yazdı

Bu aralar aerobilet çok hediye çeki gönderiyor 15 tl ile 30 tl arasında değişiyor.

gidiş dönüş de indirim veriyor bugün malesef bende bulmaya çalışıyorum.

https://www.youtube.com/watch?v=WC3-71NKwPw
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MhmdAlmz
    MhmdAlmz's avatar
    Erkek

Istanbul-Elazığ gidiş geliş 60 TL aldım. Kyk Kredisi veya bursu alan kişiler varsa etrafınızda onlardn şifre isteyin 

Andolsun kuşluk vaktine ve dindiği zaman o geceye ki, Rabbin sana veda etmedi ve darılmadı! Ve kesinlikle senin için sonu önünden (ahiret dünyadan) daha hayırlıdır. ileride Rabbin sana verecek de hoşnut olacaksın! O, seni bir yetim iken barındırmadı mı? Seni, yol bilmez iken (doğru) yola koymadı mı? Seni bir yoksul iken zengin etmedi mi? Öyle ise, sakın yetime kahretme (onu horlama)! El açıp isteyeni de azarlama! Fakat Rabbinin nimetini anlat da anlat!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeybekustasi
    zeybekustasi's avatar
    Erkek
    MhmdAlmz bunu yazdı

Istanbul-Elazığ gidiş geliş 60 TL aldım. Kyk Kredisi veya bursu alan kişiler varsa etrafınızda onlardn şifre isteyin 

ne oluyo kyk şifresi derken

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MhmdAlmz
    MhmdAlmz's avatar
    Erkek

Hocam Genç kartlılara 40 TL lik bir indirim veriliyor da o Size kod gönderiyor Anadolu Jet den bilet alıyorsunuz indirim yapıyor. ben gidiş geliş aldım farklı biletler tabi. 30 gidişten 30 gelişten kesti 65 TL ye mi ne aldım gidiş geliş şuan da sefasını sürüyorum :D

Andolsun kuşluk vaktine ve dindiği zaman o geceye ki, Rabbin sana veda etmedi ve darılmadı! Ve kesinlikle senin için sonu önünden (ahiret dünyadan) daha hayırlıdır. ileride Rabbin sana verecek de hoşnut olacaksın! O, seni bir yetim iken barındırmadı mı? Seni, yol bilmez iken (doğru) yola koymadı mı? Seni bir yoksul iken zengin etmedi mi? Öyle ise, sakın yetime kahretme (onu horlama)! El açıp isteyeni de azarlama! Fakat Rabbinin nimetini anlat da anlat!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kofcu
    kofcu's avatar
    Erkek

Ya ben Japonya'ya gideceğim staj hakkı kazandım biletler çok pahalı gidemiyorum resmen... Bir çok vakfa başvurdum geri dönen 2si olumsuz başka da olmadı. Mil işini falan baya araştırdım onu da uygun bulamadım ne yapmalıyım sizce? 

Bu arada aerobilet hiç sevmedim sabit bi kampanyası var yurtiçi 15 yurtdışı 30 TL indirim. Her gün yok salıya özel yok cumaya özel yok pazar sürprizi bilmem ne her gün bildirim gönderiyor. Kim bilir ne kadar komisyon alıyor da neyin indirimini yapıyor... bazı facebook gruplarında viral reklam gibi yok 5 liraya atina ya uçtum yok 20 lira Paris bilmem ne. Bana hiç denk gelmedi nedense bayadır bakıyorum Japonya işi için.... turna.com öneririm  bakıyorum hep en uygun o oluyor. En azından Japonya için...

ben de sevgiden yanayım...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeybekustasi
    zeybekustasi's avatar
    Erkek
    MhmdAlmz bunu yazdı

Hocam Genç kartlılara 40 TL lik bir indirim veriliyor da o Size kod gönderiyor Anadolu Jet den bilet alıyorsunuz indirim yapıyor. ben gidiş geliş aldım farklı biletler tabi. 30 gidişten 30 gelişten kesti 65 TL ye mi ne aldım gidiş geliş şuan da sefasını sürüyorum :D

Hocam nasıl bunu kullanacağız detay verir misin ?

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CAgAtAy
    CAgAtAy's avatar
    Erkek

Momondo prpgramini kullan.

Lider doğru işleri yapar; Yönetici işleri doğru yapar;
Toplam Hit: 1857 Toplam Mesaj: 16
bilet uçak ucuz