folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder UFO Ların Uzaydaki Görüntüleri Video

UFO Ların Uzaydaki Görüntüleri Video

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kazasker1
    kazasker1's avatar
    Erkek

Aklınız kesiyomu ki milyarlarca km uzunluğunda olan bi evrende bizden başka canlı olmasın.

Bu kadar mı özeliz la..

Fakirler Ölsün...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antivirus
    antivirus's avatar
    Erkek

ya çok afedersiniz  kimsenin inandiği şeyi yargilamam benide ilgilendirmaz  ama  bsg ya  uzayli neymiş be abi :D :D

amerakinanın oyunu bunlar gelmeyin oyuna :D

Nev-i Şahsına Münhasır.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    OCEANUS
    OCEANUS's avatar
    Erkek

Bana göre Evrende farklı canlıların olma ihtimali yüksek ben böyle düşünüyorum Evrende 200 milyar galaksiden bahsediliyor düşünün bizim galaksimiz Samanyolu ve 8 tane gezegenimiz var yani kısaca evrede kum tanesi kadar bişeyiz.

Bu zamana kadar çekilen ufo videoların da ya görüntü iğrençtir net bir şekilde görünmez yada görüntü süperdir ama video sahtedir.

Çok istemişimdir görebilmek :) ama nasip olmadı görebilme meselesi nedense hiç ilgilenmeyen insanlarda daha çok rastlanan bir durumdur ve kişiler anlatır sonrasında kişi hakkında yalan söylüyormudur acaba düşüncesi doğar.

Gökyüzüne bakmayı çok severim şehrin ışıkları olmadığı zamanlarda kendilerini daha da ön plana atmış gibi olur yıldızlar gerçekten süper bir görüntü bu zamana kadar gökyüzünü çok inceledim ama bana böyle bu tarz ilginç şeyler denk gelmedi bu durumu bir çok kişi yaşamak istiyordur ama isteyince hemen olmuyor işte :)

Bu arada Ancient Aliens isimli belgeseli tavsiye ederim arkadaşlar süper gerçekten 1 ve 2 yi çoktan izledim 3-4 alt yazıları yok çeviren falan olmadı adamlar şuan 5. sezondalar.

Çeviri sitelerine bakıyorum Türkçe ye çeviren vatandaş 3. sezon için 1-9-10-11 bunları çevirmiş 1 hariç tersten başlamış lavuk çok küfür ettim herife hala devamı gelmedi sinir bozucu bir durum

KNOWLEDGE IS POWER!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kazasker1
    kazasker1's avatar
    Erkek

Dostum onu bunu bilmem ben gördüm kendi gözümle. Hassktir kesin göz yanılması falan yapıyodum ki ertesi gün okuldan bi arkadaş aynı akşamüstü gökyüzünde gördüğü şeyi anlatınca aha dedim gerçek mk..

gökte epey yukarlarda bi ışık yavaş yavaş kuzeydoğu yönünden güneybatı yönüne geldi, sonra olduğu yerde 1 saniye kadar durdu. sonra da yine kuzeybatı yönüne inanılmaz bi hızla sktir oldu kayboldu gitti. bu olay toplamda 4 saniye falan sürmüştür. yönleri niye yazıyorum? okuldaki arkadaş benden bi haber anlatım yaparken benim gördüğüm şeylerin aynısını anlattı..

Fakirler Ölsün...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    OCEANUS
    OCEANUS's avatar
    Erkek
    kazasker1 bunu yazdı

Dostum onu bunu bilmem ben gördüm kendi gözümle. Hassktir kesin göz yanılması falan yapıyodum ki ertesi gün okuldan bi arkadaş aynı akşamüstü gökyüzünde gördüğü şeyi anlatınca aha dedim gerçek mk..

gökte epey yukarlarda bi ışık yavaş yavaş kuzeydoğu yönünden güneybatı yönüne geldi, sonra olduğu yerde 1 saniye kadar durdu. sonra da yine kuzeybatı yönüne inanılmaz bi hızla sktir oldu kayboldu gitti. bu olay toplamda 4 saniye falan sürmüştür. yönleri niye yazıyorum? okuldaki arkadaş benden bi haber anlatım yaparken benim gördüğüm şeylerin aynısını anlattı..

Anlıyorum hocam doğrudur birşey demiyorum bende karşılaşmak isterim ama artık seçilmiş insan mı olmamız gerekiyor bilemiyorum he diyince olmuyor.

KNOWLEDGE IS POWER!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

ASkeri radarcı tanıdık vardı. Pilotlarda dahil olmak üzre aynı şeyi söylüyor ; özellikle belli başlı bölgelerde sık sık yabancı cisimler görünüyor. Pilotları hemen yolluyorlar, bir çok kez pilotlar tam koordinata gittiğinde hiçbirşey olmuyor. Yada hızlı şekidle yer değiştiriyorlar.

Eskişehir civarında, Afyon vs.. bölgelerinde çoklar. Bunun dışında bende böyle giden cisimlere rastladım.

--

Ayrıca; UFO , havada uçan bilinmeyen nesne demektir. Bu yüzden UFO oldukları doğrudur. Fakat uzaylı mı ? Tartışılır

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kazasker1
    kazasker1's avatar
    Erkek
    zumsuk bunu yazdı

Ayrıca; UFO , havada uçan bilinmeyen nesne demektir. Bu yüzden UFO oldukları doğrudur. Fakat uzaylı mı ? Tartışılır

evet Unidentified Flaying Objects

tanımlanamayan uçan nesne. :)

Fakirler Ölsün...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    OCEANUS
    OCEANUS's avatar
    Erkek

Bu tarz olayları gizli tutarak daha da gizemli bir hale sokuyorlar yıllardan beri gizliliğini korumaya devam etmekte ne zaman açıklanır meçhul

KNOWLEDGE IS POWER!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Esconda
    Esconda's avatar
    Erkek

Uzaya tam anlamıyla hakim olabilmemiz ve bilinmeyenleri öğrenebilmek adına teknolojiyi geliştirebilmemiz için Dünya'nın doğal kaynaklarını bir hayli kullanmamız gerekiyor.Ama Dünya'nın bu kadar ömrünün kaldığını sanmıyorum.

Bunun yanında bilimin sadece maddi ve materyalist yönde ilerlemesine izin verirsek, biz olanakları kullanamadan dünyanın kökünü kurutacağız.

https://t.me/pump_upp
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MGT
    MGT's avatar
    Erkek
    OCEANUS bunu yazdı

Bana göre Evrende farklı canlıların olma ihtimali yüksek ben böyle düşünüyorum Evrende 200 milyar galaksiden bahsediliyor düşünün bizim galaksimiz Samanyolu ve 8 tane gezegenimiz var yani kısaca evrede kum tanesi kadar bişeyiz.

Bu zamana kadar çekilen ufo videoların da ya görüntü iğrençtir net bir şekilde görünmez yada görüntü süperdir ama video sahtedir.

Çok istemişimdir görebilmek :) ama nasip olmadı görebilme meselesi nedense hiç ilgilenmeyen insanlarda daha çok rastlanan bir durumdur ve kişiler anlatır sonrasında kişi hakkında yalan söylüyormudur acaba düşüncesi doğar.

Gökyüzüne bakmayı çok severim şehrin ışıkları olmadığı zamanlarda kendilerini daha da ön plana atmış gibi olur yıldızlar gerçekten süper bir görüntü bu zamana kadar gökyüzünü çok inceledim ama bana böyle bu tarz ilginç şeyler denk gelmedi bu durumu bir çok kişi yaşamak istiyordur ama isteyince hemen olmuyor işte :)

Bu arada Ancient Aliens isimli belgeseli tavsiye ederim arkadaşlar süper gerçekten 1 ve 2 yi çoktan izledim 3-4 alt yazıları yok çeviren falan olmadı adamlar şuan 5. sezondalar.

Çeviri sitelerine bakıyorum Türkçe ye çeviren vatandaş 3. sezon için 1-9-10-11 bunları çevirmiş 1 hariç tersten başlamış lavuk çok küfür ettim herife hala devamı gelmedi sinir bozucu bir durum

Hocam kesinlikle Ancient Aliens "Antik Uzaylılar" izlenmesi gereken bir belgesel Digitürk Üyeleri History Chanel vasıtası ile izleyebilirler... Ayrıca söylediklerinizede sonuna kadar katılıyorum ve evrenle ilgili http://www.youtube.com/watch?v=BixHpHBbXYc  bu belgesei izlemenizi de tavsiye ederim...

Toplam Hit: 6009 Toplam Mesaj: 56