folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder UFO Ların Uzaydaki Görüntüleri Video

UFO Ların Uzaydaki Görüntüleri Video

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Branxian
    Branxian's avatar
    Erkek
    kazasker1 bunu yazdı

Aklınız kesiyomu ki milyarlarca km uzunluğunda olan bi evrende bizden başka canlı olmasın.

Bu kadar mı özeliz la..

Ben kendimi çok özel hissediyorum :D

Kurtla sevişen mazoşist koyun
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

Matematiksel olarak varsa gelmeleri münkün değil, ayrıca kesinlikle uzaylılara inanmıyorum,

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    captain
    captain's avatar
    Erkek

ben araştırdım amerikanın oyunuymuş bunlar abi onlar tezgahlıyomuş bunları :):)

captain tarafından 25/Oca/13 12:21 tarihinde düzenlenmiştir

her şeyin bir bedeli vardır ödenmiş yada ödenecek
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GokhaN
    GokhaN's avatar
    Erkek

İlginç Bişi.

kıl olan yer kaşınır
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    S0KR4T3S
    S0KR4T3S's avatar
    Erkek
    sniperscope bunu yazdı

Herkes ufo dan bahsetmis. Hic akliniza gelmiyormu. belki atmosfere giren bir goktasidir.

Ki, goktasi olma olasiligi yuksek cunku arkasinda iz birakarak gidiyor.

Not: Cizimi ben yaptim, dalga gecmeyin.

hacı gök taşı baş aşağı düşer bu yan yan gidiyor. Suda taş sektirir gibi sürtüyo aradada

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CyberAngel
    CyberAngel's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    MGT bunu yazdı
    OCEANUS bunu yazdı

Bana göre Evrende farklı canlıların olma ihtimali yüksek ben böyle düşünüyorum Evrende 200 milyar galaksiden bahsediliyor düşünün bizim galaksimiz Samanyolu ve 8 tane gezegenimiz var yani kısaca evrede kum tanesi kadar bişeyiz.

Bu zamana kadar çekilen ufo videoların da ya görüntü iğrençtir net bir şekilde görünmez yada görüntü süperdir ama video sahtedir.

Çok istemişimdir görebilmek :) ama nasip olmadı görebilme meselesi nedense hiç ilgilenmeyen insanlarda daha çok rastlanan bir durumdur ve kişiler anlatır sonrasında kişi hakkında yalan söylüyormudur acaba düşüncesi doğar.

Gökyüzüne bakmayı çok severim şehrin ışıkları olmadığı zamanlarda kendilerini daha da ön plana atmış gibi olur yıldızlar gerçekten süper bir görüntü bu zamana kadar gökyüzünü çok inceledim ama bana böyle bu tarz ilginç şeyler denk gelmedi bu durumu bir çok kişi yaşamak istiyordur ama isteyince hemen olmuyor işte :)

Bu arada Ancient Aliens isimli belgeseli tavsiye ederim arkadaşlar süper gerçekten 1 ve 2 yi çoktan izledim 3-4 alt yazıları yok çeviren falan olmadı adamlar şuan 5. sezondalar.

Çeviri sitelerine bakıyorum Türkçe ye çeviren vatandaş 3. sezon için 1-9-10-11 bunları çevirmiş 1 hariç tersten başlamış lavuk çok küfür ettim herife hala devamı gelmedi sinir bozucu bir durum

Hocam kesinlikle Ancient Aliens "Antik Uzaylılar" izlenmesi gereken bir belgesel Digitürk Üyeleri History Chanel vasıtası ile izleyebilirler... Ayrıca söylediklerinizede sonuna kadar katılıyorum ve evrenle ilgili http://www.youtube.com/watch?v=BixHpHBbXYc  bu belgesei izlemenizi de tavsiye ederim...

Hocam adamı niye banladınız yahu ? Konuşuyorum.Kırk yılda bir tahribata konu yazdım onda da banlandım bir şey anlamadım diyor.Yani çömez zaten neden banlandığını kestiremiyorum ama link mi verememiş nedir ? Ne oluyo la ? 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek
    CyberAngel bunu yazdı
    MGT bunu yazdı
    OCEANUS bunu yazdı

Bana göre Evrende farklı canlıların olma ihtimali yüksek ben böyle düşünüyorum Evrende 200 milyar galaksiden bahsediliyor düşünün bizim galaksimiz Samanyolu ve 8 tane gezegenimiz var yani kısaca evrede kum tanesi kadar bişeyiz.

Bu zamana kadar çekilen ufo videoların da ya görüntü iğrençtir net bir şekilde görünmez yada görüntü süperdir ama video sahtedir.

Çok istemişimdir görebilmek :) ama nasip olmadı görebilme meselesi nedense hiç ilgilenmeyen insanlarda daha çok rastlanan bir durumdur ve kişiler anlatır sonrasında kişi hakkında yalan söylüyormudur acaba düşüncesi doğar.

Gökyüzüne bakmayı çok severim şehrin ışıkları olmadığı zamanlarda kendilerini daha da ön plana atmış gibi olur yıldızlar gerçekten süper bir görüntü bu zamana kadar gökyüzünü çok inceledim ama bana böyle bu tarz ilginç şeyler denk gelmedi bu durumu bir çok kişi yaşamak istiyordur ama isteyince hemen olmuyor işte :)

Bu arada Ancient Aliens isimli belgeseli tavsiye ederim arkadaşlar süper gerçekten 1 ve 2 yi çoktan izledim 3-4 alt yazıları yok çeviren falan olmadı adamlar şuan 5. sezondalar.

Çeviri sitelerine bakıyorum Türkçe ye çeviren vatandaş 3. sezon için 1-9-10-11 bunları çevirmiş 1 hariç tersten başlamış lavuk çok küfür ettim herife hala devamı gelmedi sinir bozucu bir durum

Hocam kesinlikle Ancient Aliens "Antik Uzaylılar" izlenmesi gereken bir belgesel Digitürk Üyeleri History Chanel vasıtası ile izleyebilirler... Ayrıca söylediklerinizede sonuna kadar katılıyorum ve evrenle ilgili http://www.youtube.com/watch?v=BixHpHBbXYc  bu belgesei izlemenizi de tavsiye ederim...

Hocam adamı niye banladınız yahu ? Konuşuyorum.Kırk yılda bir tahribata konu yazdım onda da banlandım bir şey anlamadım diyor.Yani çömez zaten neden banlandığını kestiremiyorum ama link mi verememiş nedir ? Ne oluyo la ? 

bende anlamadım nie banlandı :D

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CyberAngel
    CyberAngel's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

La olum adamın kefili benim çömez kendisi.Pek yorum morum yazmaz.Yakın arkadaşımdır.YAni telde konuşuyoruz dedi ki yemin ediyorum kırk yılda bir yorum yazdım onda da banlandım.Sadece linki düzenliyordum dedi.Nedir la bu ? Bir müridi banlamanın kırk yıl vebali vardı hani ? 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    smok3
    smok3's avatar
    Erkek
    wert bunu yazdı

gündüz atmosfere giren meteor felanda olabilirler

önce ben de öyle düşünmüştüm ama atmosferden çıkanları görünce ne desem bilemedim.

never say never...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    attackatak
    attackatak's avatar
    Erkek
    Robinson_Crusoe bunu yazdı

Matematiksel olarak varsa gelmeleri münkün değil, ayrıca kesinlikle uzaylılara inanmıyorum,

evet matematik dehası konuştu dağılın...

Toplam Hit: 6080 Toplam Mesaj: 56