folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Ufuk Üniversitesi Anestezi Bölümü

Ufuk Üniversitesi Anestezi Bölümü

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manhyak
    manhyak's avatar
    Erkek
    Arkadaşlar ufuk üniversitesinin anestezi bölümüne gitmeyi düşünüyorum senelik 7 bin tl ücreti olup 2 senede mezun oluoruz. Peki mezun olduktan sonra iş olanakları nasıl ? Ücret nekadar (Döner sermayede var tabi )? Bilgisi olan paylaşırsa sevinirim.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GICIKCAN
    GICIKCAN's avatar
    Erkek

anestezi uzmanı tanıdığım var. Sağlık Bakanlığı Maaşı + Döner Sermaye : 5-7 bin TL arası maaş değişiyor. Ne kadar hasta gelirse o kadar döner sermaye maaşın artıyor. Anestezi teknisyeni dersen 1500-2000 TL arası. iyi para var aç kalmazsın hocam. Birde bunların sınav şartı var mı bilmiyorum tahminim sağlık bakanlığı kura ile alıyorlar.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manhyak
    manhyak's avatar
    Erkek
    Peki uzmanlığın ayrı bölümümü var yoksa teknikerlikten uzmanlık sınavınamı giriyoruz ?
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GICIKCAN
    GICIKCAN's avatar
    Erkek

manhyak bunu yazdı:
    -----------------------------
    Peki uzmanlığın ayrı bölümümü var yoksa teknikerlikten uzmanlık sınavınamı giriyoruz ?

Orasını bilmiyorum uzmanlık kısmı 4 yada 6 yıllıktır hocam tahminim.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rebellisch
    rebellisch's avatar
    Erkek

GICIKCAN bunu yazdı:

anestezi uzmanı tanıdığım var. Sağlık Bakanlığı Maaşı + Döner Sermaye : 5-7 bin TL arası maaş değişiyor. Ne kadar hasta gelirse o kadar döner sermaye maaşın artıyor. Anestezi teknisyeni dersen 1500-2000 TL arası. iyi para var aç kalmazsın hocam. Birde bunların sınav şartı var mı bilmiyorum tahminim sağlık bakanlığı kura ile alıyorlar.

uzmanlık öle kolay değil 6 sene tıp artı tus a girip bi 4 sene daha okuyacan :D

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GICIKCAN
    GICIKCAN's avatar
    Erkek

rebellisch bunu yazdı:

GICIKCAN bunu yazdı:

Ben orasını bilmem sadece maaş kısmını söyledim:) anestezi uzmanı tanıdığım var sohbet ederken öğrenmiştim 2010 yılı maaşı bu :) bok gibi para özellikle Uzman Doktorların hepsinde geçerli bu maaş hemen hemen aynı sayılır ama Operatör Doktorlar biraz fazla alıyor :) Kan gördüğümde benim içim bir hoş oluyor sevmediğim bölüm yoksa kasardım tıp :)

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crafty
    crafty's avatar
    Erkek

hacı hastanelerde anestezi teknikeri olak çalışırsın. kpss şart özel hastaneler cok didikliyor bir de genel olarak anestezi uzmanı kendi ekibi ile geliyor... senelik 7 bin ona verene kadar 7500 macaristana ver git 4 yıllık bir fakülte bitir hacı

Kasnak yuvarlandı elek oldu, eski orospular melek oldu...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manhyak
    manhyak's avatar
    Erkek
    Teknikerlerde de döner sermaye geçerlimi 2000 Tl güzel para pedere deyim yollasın anasını satıyım çok para derse beni yaparken düşüncektin onu derim.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    COURAGE_x
    COURAGE_x's avatar
    Erkek

ya hocam birakta okadar alsinlar omurlerini veriyorlar okumaya, adi ustunde. anestezi uzmani profesor doktor vs vs baca borusu deil yani varmi oyle damdan dus kap paray...

Altın'ı olan kuralı koyar,kuralı koyan altın'ı alır!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rebellisch
    rebellisch's avatar
    Erkek

GICIKCAN bunu yazdı:

rebellisch bunu yazdı:

GICIKCAN bunu yazdı:

Ben orasını bilmem sadece maaş kısmını söyledim:) anestezi uzmanı tanıdığım var sohbet ederken öğrenmiştim 2010 yılı maaşı bu :) bok gibi para özellikle Uzman Doktorların hepsinde geçerli bu maaş hemen hemen aynı sayılır ama Operatör Doktorlar biraz fazla alıyor :) Kan gördüğümde benim içim bir hoş oluyor sevmediğim bölüm yoksa kasardım tıp :)

kan görünce rahatlıyorum tıp okumam lazım benim o zamn :D

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GICIKCAN
    GICIKCAN's avatar
    Erkek

manhyak bunu yazdı:
    Teknikerlerde de döner sermaye geçerlimi 2000 Tl güzel para pedere deyim yollasın anasını satıyım çok para derse beni yaparken düşüncektin onu derim.

Tabiki sen okulu bitirene kadar 2.000 TL geçebilir hemşirelerle maaşlarınız aynı sayılır ama geçen haberlerde duydum 4/B'lilerin maaşlarını düşürmüşler biraz kötü olmuş ama kpss'den sonra kadro garanti değil 4/b'li olursun ve çilende bitmez 4/B'lilerin çok çilesi var

Toplam Hit: 10239 Toplam Mesaj: 17