folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Ukraynada Türk Vatandaşına Seks Dayağı

Ukraynada Türk Vatandaşına Seks Dayağı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek

Ukrayna'ya yabancıların “seks turizmi” amacıyla gelmesinin önüne geçmeyi misyon edinen ve kendilerine “Defacto” adını veren bir grup gencin son kurbanın adı açıklanmayan bir Türk vatandaşı olduğu iddia edildi.

Yaşadığı daireye telefonla hayat kadını çağırdığı iddia edilen Türk vatandaşına tuzak kuran gençler evine girerek tartakladıkları, yüzüne maske geçirip, ellerini bağladıkları şahsı daha sonra Kiev caddelerinde bornozla ve üzerine “Seks turizmine son” yazılı döviz asarak zorla dolaştırdı.

"GÜNEŞLİ TÜRKİYE'YE MERHABALAR"

Yaptıklarını video'ya çeken eylemciler, daha sonra görüntüleri Youtube sitesinden paylaştı. Görüntülerde “Güneşli Türkiye'ye merhabalar” diye söze başlayan bir eylemci, seks turizmine karşı olduklarını anlatıyor.  Video'nun başında ise şu ifadelere yer verildi:

“Son yıllarda Ukrayna'da seks turizmi korkunç boyutlara ulaştı. Polisin acizliği, yasalara gereğinden fazla bağlılık ve çok büyük karlar seks turizmin rahatça gelişimine olanak tanıyor. Ukrayna'nın Avrupa'nın 'sperm lağımı' olmasının önüne geçmenin tek yolu müşterilere korku salmak."

POLİS İNCELEME BAŞLATTI

Segodnya gazetesine açıklamada bulunan güvenlik güçleri, saldırıya uğrayan Türk vatandaşının şikayette bulunmadığını, görüntülerle ilgili inceleme başlatılacağını açıkladı

KAYNAK

ss

Kişisel yorumum:Yapan elemanların eline sağlık.Haberde hayat kadını satın alan bir adamdan bahsetmiş ama burdaki Türkler zaten normal olanlarada hayat kadını gözüyle baktıkları için pek bişey değişmemiş.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cosmic
    Cosmic's avatar
    Erkek

ilk önce kendi karı kızlarını engellesinler

Bittik biz bittik
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Castaway
    Castaway's avatar
    Homo

eğer o kişi Türk değilse ve Türklerin ismi boşu boşuna karalanıyorsa, kendi kendimizi karalayan o elemanın ta amk ben

edit: şimdi videoyu izledim. 

Castaway tarafından 29/Kas/12 17:58 tarihinde düzenlenmiştir

...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

Eline beline diline sahip olacaksın, 

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

açlık fakirlik varsa her şey normaldir.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    golgi
    golgi's avatar
    Erkek

adamlar haklı 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Triumph
    Triumph's avatar
    Erkek

elemanlara helal olsun çünkü kendi vatanları ve insanları için birşeyler yapıyorlar.  devletin elinin uzanamadığı yerlerde kendi adaletini sağlamaktan imtina etmeyeceksin. kendimi onun yerine koyuyorum. fakir ve güzel kızları olduğu için orospularıyla ön plana çıkmış bir ülkede yaşasaydım. bu durumu sömüren ve sırf bu iş için memleketime gelen abazalara karşı nefret beslerdim.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek

öldürselerdi nolacaktı ?

Aldananlar aldanmaktan zevk aldıkları için hile ortaya çıkmıyordu Tolstoy
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    The-ExTaCy
    The-ExTaCy's avatar
    Erkek

Düzmece amk kimin götü yer lan öyle yüzünü göstere göstere turist tokatlamaya:D

Zaten adamın hiç sesi çıkmıyo ve vururken şakacıktan vuruyolar

.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SpoofU
    SpoofU's avatar
    Erkek
    amk orsp soylulara bakın hele. Önce kendi arsız kızlarına sahip çıksınlar. Yurt dışında yaşayan Türk kardeşlerim; bundan sonra bu orsp soyluları becermeden önce önleminizi alın. Sonuçta kimseyle zorla sex yapmıyolar.

Sevmem yazmayı, okumayı sevdiğim kadar.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Easx
    Easx's avatar
    Erkek

O değilde kafamıza birşey geçirilmeyen ülke kaldımı la

Easx tarafından 29/Kas/12 18:21 tarihinde düzenlenmiştir

www.kriptopedi.com
Toplam Hit: 7572 Toplam Mesaj: 74