folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Ulkede Ki Memur Zihniyetinin

Ulkede Ki Memur Zihniyetinin

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mastika.
    Absolut
    Absolut's avatar
    Erkek

bu ulkedeki memur zihniyetinin ta ak bole rezalet yonetim devletcilik olmaz bir isim denklik  evragini 1 bucuk aydir adamlar isleme bile almadilar esimin evragi geldi ondada ismini yalnis yazmislar  10 gundur ariyorum telefonumu acan bir allahin kulu yok aradigim herkez bi numara verip yonlendiriyor 

askerlik subesini ariyorum teskerem icin kimse skine takip tel acmiyor ulan bole rezalet bir ulke mi olur anlayismi olur  emniyetden giris cikis almaya gittim adam bana gel sen excelden anliyorsan hazirla dedi ya 4 saatde giris cikislarimi alamadim 

allah zaten belasini veriyor bu ulkeninde bu zihniyetteki butun memurlarin ak

Nice babayigitler kirayi kim odeyecek, coluk cocuk ne yiyecek derdinden dolayi dunyayi degistiremiyor.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cenk88
    cenk88's avatar
    Erkek

Hocam kizmakta haklısın. Devlet memuru olmak lazımmış bu zamanda. Bende nüfus müdürlüğüne gittim birkaç gün önce. Öğlen mesai başlangıcı sıra aldım. Önümde sabahtan kalma birsürü vatandaş var. Sıra gelmek bilmiyor birtürlü. 

Memur arkadaşa izin alıpta geldim yardımcı olur musun diyorum, nafile. Mesai bitimine kadar  sıra gelmezse napacaz diyorum, benim  17:00 de servisim var, kaciramam dedi bana. Yani dedim ;

Yarın  bi daha gelirsin dedi üstüne. O anda aklından neler geçiyor insanın bir düşünün. Aynı durumu yaşayan varsa önceleri, beni çok iyi anlayabiliyor şuanda :) 

Vel hasıl kelam, seni çok iyi anlıyorum hocam. İçinde kalmasın. Hakedene istediğimiz gibi sayabiliriz! 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeybekustasi
    zeybekustasi's avatar
    Erkek

Kurum vermiyim, bir memurla epey bir tartışma yaşadım.

Dedikodu yapmış olacaklar ki bütün memurlar kurumda bana tavır almış.

Zerre umrumda değil ufacık bir atışmaya bakar. Ben onların kulaklarını kim çeker iyi biliyorum.

Varsa MV tanışın filan durumu anlat bak bakalım zangır zangır nasıl titriyor beyfendiler.

Çoğundan nefret ediyorum. Uyuşuk miskin adamlar. 

Devlet bir gün analyacak bunların bi halta yaramadığını ama bakalım ne zaman.

https://www.youtube.com/watch?v=WC3-71NKwPw
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

Böyle bi olay vakıfbankta başıma gelmişti, bi faks çekmiştim vakıfbanka bir hafta aradı özür diledi benden gavat yardımcı olmaya çalıştı durdu, o zamanlar bimer yoktu bence işlem yapmayan gavatın adını soyadını al detaylıca bimerse izah et,

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

numune memurların hep banaa denk geldiğini zannederdim meğerse alayı rahatlıktan . xötü kalkık moduna geçmişler.

Minimalist Değilim Tembelim
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MUBARIZ
    TorNaVida
    TorNaVida's avatar
    Erkek

Sen tek kisi olarak bi memurla mubattap oluyosun bi memur tek kisi olarak yuzlerce kisiyle muhattap oluyor.

Senin gibi isi acil olanlar illaki vardir ama acil olmayipta acil isim var cocuk evde vs gibi yalan soyleyenlerde var.

47 ermeni köpeğini tek başına geberten KAHRAMAN TÜRK ŞEHİTİ MÜBARİZ İBRAHİMOV.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeybekustasi
    zeybekustasi's avatar
    Erkek

Ciddi manada soruyorum,

Bu adamları ıslah etmenin bir yolu yok mu.

"Çalışacaksın lan adam gibi hemde"

Diye kafasına sokacağımız bir yöntem yasa metot yok mu ?

Ülkede bunlar kadar kolay para kazanan kesim yok be. 

Geçen ki memurun bana dik dik konuşmasını unutamıyorum. Mesela o adama o lafları yutturacak bir yöntem lazım. Pişman ettirmek lazım bunları.

https://www.youtube.com/watch?v=WC3-71NKwPw
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

Olayı şahsileştiririm, yüzüne güler iş bitimi servisi takip ederim evinin önünde gel hele bakayım gardaş derim...

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AllahinOglu
    AllahinOglu's avatar
    Erkek
    zeybekustasi bunu yazdı

Ciddi manada soruyorum,

Geçen ki memurun bana dik dik konuşmasını unutamıyorum. Mesela o adama o lafları yutturacak bir yöntem lazım. Pişman ettirmek lazım bunları.

var eğitilmiş bir kafa ve maaş seviyelerini avrupa düzeyine çekmek

ancak o zaman düzelir herşey

insanlara açlık sınırında maaş verirsen bunlar normal

başka bir millet olsa götünü bile kaldırmaz bu maaşa

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    zeybekustasi bunu yazdı

Ciddi manada soruyorum,

Bimer'e yaz öttülürler hocam. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ozgunlu
    ozgunlu's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    AllahinOglu bunu yazdı
    zeybekustasi bunu yazdı

var eğitilmiş bir kafa ve maaş seviyelerini avrupa düzeyine çekmek

ancak o zaman düzelir herşey

insanlara açlık sınırında maaş verirsen bunlar normal

başka bir millet olsa götünü bile kaldırmaz bu maaşa

Aylık 10 bin lira da versen hiçbir şey değişmez bu adamların hepsi aynı bok

Aynı bok : Birbirlerini ya da gelen vatandaşları ezip egolarını tatmin etmek, yata yata para kazanmak. 

ozgunlu tarafından 12/Haz/15 16:54 tarihinde düzenlenmiştir

Hello, i am nothing. I come from Neverland.
Toplam Hit: 4789 Toplam Mesaj: 45
memur zihniyeti