Ülkemiz Hakkında

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hojucuk
    hojucuk's avatar
    Erkek

Entel olcam diye sekilden sekile giriyorlar. Biraksinlar gotunu yigim oyunlarini. Memleketi bok goturuyor. Hergun kadinlara, sokak hayvanlarina insanlık disi muamele yapiliyor. Memleketin dort kosesinden hirsizlar tutmus, ne koparabilirse. Olmayan egitim, saglik sistemi vs saymiyorum. Memleket gulluk gulistanik, ibnelerin hakki eksik kaldi..

hojucuk tarafından 29/Haz/15 04:46 tarihinde düzenlenmiştir

C* ya hepsin ya hic..ya TÜRK"sün ya pic!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lotus
    Lotus's avatar
    Homo

şu yapılan 3 dakikalık şov onur haftası boyunca yapılan bütün etkinliklerin eğitimlerin yayınların içine sıçmıştır videodaki arkadaşları yedikleri halttan dolayı tebrik ediyorum

birileri lgbti kavramını açıklamak insanlara bunu anlatmak için bir sürü etkinlik yaparken sen gidip sözde özgürlük adına sokakta oral seks icra etmeye çalışırsan hepsinin içine sıçarsın

bu yapılan hareket insanların lgbti kavramından iyice soğumasından başka bir işe yaramamıştır 

bu hareketin özgürlükle vs. alakası yok tamamen gereksiz provokasyon başka birşey değil

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lazmania61
    Lazmania61's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Pisibaliqi bunu yazdı

Ne var lan bunda aq Bu gay pride gibi etkinlikler bütün dünyada şölen havasında kutlanıyor bi bizim gerikafalı ikiyüzlü toplumumuzda dayak yiyor bu insanlar bizim de bir tık altımızda zaten öldürülmelerini falan hiç katmıyorum hesaba. Ne yapmışlar aq bu kadar tepki veriyosunuz adam mı öldürmüşler ? sokakta karısını 50 kez bıçaklayıp öldürenler için kasmıyosunuz bukadar olm. Sizin zihniyetinize ve ikiyüzlülüğünüze tüküreyim. Göt adamın götü size giren çıkan ne ben onu anlamıyorum.? üç beş dünyayı dolaşın aq biraz vizyon sahibi olun insan olmak ne demek sevgi ne bunları öğrenin. Dünyada ki tüm gençlik bir şekilde eğlenir ve hayatını yaşarken siz başkalarının götünün derdini kendi derdiniz edinmeyin. Yobaz ibneler. Tez zamanda tükeniniz!

Sokak ortasında hayvanlar çiftleşmeye çalışır. İnsanı hayvandan ayıran fark namus duygusudur ee tabi sen ne bileceksin ki namus yobazlar için vardır...

Bize Tahribat.com'da TRABZON:)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Caliber
    Caliber's avatar
    Homo

İstersen git kendini kediye köpeğe becert umrumda değil ancak bana değişik gelen durum beni geri kafalı yapmaz ki... Genel olarak özellikle son zamanlarda çok normalmiş gibi gösterilmeye çalışılıyor işte bu cinselliğin her boku. Yok efendim tarih öncesinde de varmış yok efendim hayvanlarda da varmış biz de hayvanız bizde niye yok tamam da arkadaşım herkes kendini hemcinsine becertecek diye bir kaide yok. İkincisi ben bunu hakkım olarak normal bulmuyor olabilirim ve bu beni geri kafalı yapmaz. Üçüncüsü tarih öncesinde ya da tarihte varolması benim şimdi de yapacağım anlamına gelmez zira önceden kılıçla adam doğruyorlardı şimdi de doğrayalım o zaman. Yani bu saymalar böyle gider de gider ve ben yobazlığımla, gerikafalılığımla kalırım.

Tedbirsiz abdest bozmaya oturan, domala domala taş arar.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pisibaliqi
    Pisibaliqi's avatar
    Erkek
    Lazmania61 bunu yazdı
    Pisibaliqi bunu yazdı

Ne var lan bunda aq Bu gay pride gibi etkinlikler bütün dünyada şölen havasında kutlanıyor bi bizim gerikafalı ikiyüzlü toplumumuzda dayak yiyor bu insanlar bizim de bir tık altımızda zaten öldürülmelerini falan hiç katmıyorum hesaba. Ne yapmışlar aq bu kadar tepki veriyosunuz adam mı öldürmüşler ? sokakta karısını 50 kez bıçaklayıp öldürenler için kasmıyosunuz bukadar olm. Sizin zihniyetinize ve ikiyüzlülüğünüze tüküreyim. Göt adamın götü size giren çıkan ne ben onu anlamıyorum.? üç beş dünyayı dolaşın aq biraz vizyon sahibi olun insan olmak ne demek sevgi ne bunları öğrenin. Dünyada ki tüm gençlik bir şekilde eğlenir ve hayatını yaşarken siz başkalarının götünün derdini kendi derdiniz edinmeyin. Yobaz ibneler. Tez zamanda tükeniniz!

Sokak ortasında hayvanlar çiftleşmeye çalışır. İnsanı hayvandan ayıran fark namus duygusudur ee tabi sen ne bileceksin ki namus yobazlar için vardır...

Tmm kardeşim sen namus abidesisin herkes namussuz.

Pisibaliqi tarafından 29/Haz/15 05:34 tarihinde düzenlenmiştir

Fiat Justica Et Ruat Caelum...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pesimistzombie
    pesimistzombie's avatar
    Erkek

Gaza gelmişler o nedenle pek bişey ifade etmiyor. Kaynına kayan, 5 dakkalık zevk için karıyı kızı doğrayıp yakan elemanlarla yaşamaktansa birbirini dilleyen hatunlarla, birbirini dürtükleyen elemanlarla yaşamayı tercih ederim şahsen. Yedikleri de yemedikleri de kendilerine. Yalnız amerikaya güvenip fazla da gaza gelmemeleri lazım saçma sapan hareketler yapıp, saçma sapan sloganlar (şaban'la recep'in aşkına ramazan engel olamaz gibi) atmamaları lazım sağ bırakmazlar.

Her yerde gökkuşağı görmemiz de doğal içimizde çok gizli ibne vardı bilinen bir gerçek. Şimdi daha bir özgüvenliler. Kalanlarsa entel dantel görünmeye çalışan yurdum malları. Bir kaç güne etkileri geçer. 

Tek sıkıntı taşradaki dayıya teyzeye bu durumu nasıl açıklarsın. Lut kavmi denen bir efsaneyle bunu bağdaştırarak din elden gidiyordan girip koalisyondan çıkacak çok insan var ülkede. Yarınki muhafazakar gazete başlıklarına bakın neler yazacaklar.

Fazla özgürlük iyi değildir örneklerinden biri işte. Varsa ortada bir hak veya haksızlık bunun gibi kendini bilmez, nerede yaşadığını unutan, fazla gaza gelen sığırlar yüzünden kazanımlarını da kaybediyorlar. 

:|
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cann
    cann's avatar
    Erkek

shift+delete enter

cann tarafından 29/Haz/15 05:36 tarihinde düzenlenmiştir

Yazana zahmet vermeyen yazı okuyana lezzet vermez...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pisibaliqi
    Pisibaliqi's avatar
    Erkek
    Caliber bunu yazdı

İstersen git kendini kediye köpeğe becert umrumda değil ancak bana değişik gelen durum beni geri kafalı yapmaz ki... Genel olarak özellikle son zamanlarda çok normalmiş gibi gösterilmeye çalışılıyor işte bu cinselliğin her boku. Yok efendim tarih öncesinde de varmış yok efendim hayvanlarda da varmış biz de hayvanız bizde niye yok tamam da arkadaşım herkes kendini hemcinsine becertecek diye bir kaide yok. İkincisi ben bunu hakkım olarak normal bulmuyor olabilirim ve bu beni geri kafalı yapmaz. Üçüncüsü tarih öncesinde ya da tarihte varolması benim şimdi de yapacağım anlamına gelmez zira önceden kılıçla adam doğruyorlardı şimdi de doğrayalım o zaman. Yani bu saymalar böyle gider de gider ve ben yobazlığımla, gerikafalılığımla kalırım.

Kardeşim sana normal gelmeyebilir bana da tabiki gelmiyor. Ancak şunu lütfen göz ardı etmeyin bu insanlar bu ülkede 364 gün ne pislikler ile karşılaşıyolar. 1 günde de böyle bir patlama olmuş içindekileri kusmuş abartmışlar. 2 kendini bilmez dengesizin yüzünden tüm bu insanları ahlaksız namussuz addetmek onların yaşam tarzlarını görmezden gelmek yahut küçümsemek kimsenin hakkı değil. Bu kadar hoşgörüden uzak olmayın. Bence şiddeti körükleyenlere asıl tepkinizi verin.  

Fiat Justica Et Ruat Caelum...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lazmania61
    Lazmania61's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Pisibaliqi bunu yazdı
    Lazmania61 bunu yazdı
    Pisibaliqi bunu yazdı

Senden mi öğrenecez namusu? Senin en namuslu versiyonun trilyonları götürür. Nedense hep bu namuslular hırsız aq? namuslu takılanların yarısının babası yenibosna da tro kovalıyo. Siktirgt 2 gelişmiş ülke dolaş belki o olmayan beyin hücrelerine birşeyler girer. 

edit:

http://www.tahribat.com/Forum/LazCeker_Kopya_Aleti_Finaller_Ozel-203998

Çok namuslusun şaşırtmadın kimsenin hakkına da girmezsin sen. Hak etmediğin hiçbirşeye el uzatmazsın o kadar düzgünsün :D Alayınız aynı aq tükenin! hırsız ibneler

Yarrakta bile kafa var ama sende yok. İbneliğin iyi birşey olmadığını sende biliyorsun bilmesen "ibne" diye küfür eder misin?

Bize Tahribat.com'da TRABZON:)
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Beyler sakin. Mübarek Ramazan günü birbirimizin kalbini kırmayalım. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
Toplam Hit: 4637 Toplam Mesaj: 48