folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Ülkü Ocakları Eski Başkanına İnfaz!

Ülkü Ocakları Eski Başkanına İnfaz!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bortecine357
    bortecine357's avatar
    Erkek
    lisede 3 4 kişi şıkıştırdığında hemen ocaktan ortam yapanlar şimdi büyüdü demi artık lisede değilsiniz lisedeki çovuklarda yan bakamaz size ben sizin neden gocunduğunuzuda biliyorum kuyruk acısı :)

SAHİPSİZ VATANIN BATMASI HAKTIR SEN SAHİP OLURSAN BU VATAN BATMAYACAKTIR
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sirpence
    sirpence's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

voodoo bunu yazdı:
    -----------------------------

pardon 7 yasında cocukmuyum elimden sekerimi alsınlar?

1. Lisedeki okul Reis imidir Baskanlıgımıdır ülkü ocagı tarafından saglanıyor neden?

2. izmir/balçova Gel sana 10 tane Esnaf Gostereyim aylık ülkü ocagına para veriyorlar.. yardım altında haraç .. zorla alınıyor 

3. Kimse  Yemek Yedigi Tabaga Tükürmez... bunuda böyle bilin.. 

niye o esnaflar 7 yaşındaki çocuk mu? bu devletin polisi, güvenliği yok mu haraç alıyolar. gelip benden her ay haraç alacaklar zorla bende gıkımı çıkarmıyacam. 

lisedeki okul ülkü başkanlığı ülkü ocağı belirliyor doğrudur. ama o şu anda bozulmuş bir durum. ocak bozulmuş bir vaziyette. şimdi okul başkanları kabadayılık falan yapıyor ama istemeyene hiçkimse bi bok yapamaz. ben ne ocağa kayıtlıyım nede kaydolurum ocak bu vaziyetteyken, ama karşı çıkan tepki gösteren adama hiçbir bok yapamazlar.

ayrıca 3. cümlene bende katılıyorum kimse tükürmez. :)

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sirpence
    sirpence's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

bortecine357 bunu yazdı:
    lisede 3 4 kişi şıkıştırdığında hemen ocaktan ortam yapanlar şimdi büyüdü demi artık lisede değilsiniz lisedeki çovuklarda yan bakamaz size ben sizin neden gocunduğunuzuda biliyorum kuyruk acısı :)

bunu kime dedin sorması ayıp?

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    caves
    caves's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

bortecine357 bunu yazdı:

isterse 70 yasında olsun adam oladıktan sonra neyine gocunayım bana dokunmayan yılan bin yıl yasasın ... zaten öle cakallık yapanların cogu içerde buca dinlenme tesislerinde Esrar Hap Gasp suclarındanbu adamın neyine gocunayım kendine faydası yok ...

edit: bidahada bu konuya bisi yazmam konunun sonu iyiye gitmiyor ... 

www.tahribat.com
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bortecine357
    bortecine357's avatar
    Erkek
    kimseye değil ortaya yazdım bu dediklerimi yapıpta şimdi burda ülkücüler böle ülkücüler şöyle diyenlere yazdım

SAHİPSİZ VATANIN BATMASI HAKTIR SEN SAHİP OLURSAN BU VATAN BATMAYACAKTIR
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sirpence
    sirpence's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

voodoo bunu yazdı:

bortecine357 bunu yazdı:

isterse 70 yasında olsun adam oladıktan sonra neyine gocunayım bana dokunmayan yılan bin yıl yasasın ... zaten öle cakallık yapanların cogu içerde buca dinlenme tesislerinde Esrar Hap Gasp suclarındanbu adamın neyine gocunayım kendine faydası yok ...

edit: bidahada bu konuya bisi yazmam konunun sonu iyiye gitmiyor ... 

bu kadar basit demi? sizin mantık belli bana dokunmayan yılan bin yaşasın. ben kurtulayım gerisi beni ilgilendirmez. nato kafa nato mermer

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kutengri
    Kutengri's avatar
    Erkek

voodoo bunu yazdı:

edit: bana burda Sagcısını solcusunu korumayın .. ikisininde m.k Devlete Faydası olmayan 2 Takım kuru kalabalık topluluk !!! 

Önceki senelerde ermeni terör örgütü Asala'yı kim bitirdi sanıyorsun ya da babasının hayrına mı bitirdi.Devlet için bitirdi devlet!

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    Üniversiteli%20genç%20kıza%20reis%20dayağı
    Üniversiteli genç kıza reis dayağı
    25 Şubat 2009 Çarşamba 09:30
    Artkadaşlarıyla kantinde oturuyordu. "Çık buradan. Reis toplantı yapacak" dediler. Sonrasında ise tekmeler tokatlarla kıza giriştiler.

Gazi Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi öğrencisi 24 yaşındaki Gamze Ö. kantinden çıkmaması üzerine, bir grup öğrenci tarafından darp edildiği iddiasıyla suç duyurusunda bulundu.

Sanat Tarihi Bölümü öğrencisi Gamze Ö., suç duyurusu dilekçesini Ankara Cumhuriyet Başsavcılığına verdi.

Gamze Ö., Ankara Adalet Sarayında gazetecilere yaptığı açıklamada, bir arkadaşıyla birlikte bugün fakülte kantininde oturduğu sırada, bir grup öğrencinin yanlarına gelerek kantinden çıkmalarını istediğini savundu. Gamze Ö., şunları kaydetti:

"FAKÜLTE REİSİ DEVİR TESLİM İÇİN TOPLANTI YAPACAK, DIŞARI ÇIK"

Bunu neden istediklerini sorunca, fakülte reisi devir-teslimi için toplantı yapacaklarını söylediler. İtiraz ettim. Beni tartaklamaya başladılar ve küfür ettiler. Karşı koymaya çalışınca 5-6 kişilik bir grup, yumruk ve tekmelerle bana saldırdı. Yere düştüm ve başıma darbe aldım.”

Görevlilerin araya girmelerinin ardından kantinden çıktıklarını ifade eden Gamze Ö., Adli Tıp Kurumundan, “başında ödem ve göğsünde darbe sonucu hiperemi oluştuğuna ilişkin rapor aldığını” bildirdi.

http://www.internethaber.com/news_detail.php?id=181098

Kıza tekme tokat girişen bir eziğe ne demeli acaba?

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sirpence
    sirpence's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

onu yapan eziğe istediğini de alper:D

bu arada bu nasıl karı lan sakalı var. dudağının altında:) ne denir ona ?

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PyramiD
    PyramiD's avatar
    Erkek

sirpence bunu yazdı:

onu yapan eziğe istediğini de alper:D

bu arada bu nasıl karı lan sakalı var. dudağının altında:) ne denir ona ?

ben herhalde o.

Merhabaaaaa
Toplam Hit: 7656 Toplam Mesaj: 49