folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Üniversite Edebiyat Final Sınavındaki Vukuatlar (Bomba Sorular)

Üniversite Edebiyat Final Sınavındaki Vukuatlar (Bomba Sorular)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Caliber
    Caliber's avatar
    Homo

myblackworldweb bunu yazdı:
    -----------------------------

balik_ bunu yazdı:
    böyle şeyler çok oluyor. bizim hocanın birisi balkan haritası çizin diyor, adamın birisi bulgaristanı karadenizin kuzeyine güney rusyaya yerleştirmiş. romanyayı gürcistanın kuzeyine yerleştirmiş. guneyde suriyeyi çizmemiş oraya ırak ve iran çizmiş ama suriye olmadığımı için değişik bir şekil çıkmış ortaya. durum içler acısı yani.

:) hocam hadi neyse yine adam bilemeyecek kişilerin olacağı bir soruyu sormuş.

ama bize sorduğu soruyu bilemeyenlerin bu kadar çok olmasına çok şaşırıdm :) hani fire vermeden herkesin yapması gerekirdi

Bi' de düşün o adam üniversitede...

Tedbirsiz abdest bozmaya oturan, domala domala taş arar.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    imlegend
    imlegend's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

vay anasını sayın seyirciler.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Matchup
    Matchup's avatar
    Erkek

Bu sevgili moronlar yüzbinlerce diploma mezunundan biri olarak piyasaya sürülürler ve işsiz oldukları için sistemi suçlarlar. 

Yeter lan bi kere de kendinizi suçlayın . Bi kere lan . Hep "bu hocalar paragöz , bu sistem yanlış , abd de sınav yokmuş , bilmem nerde kpss yokmuş "

Ulan Allah tan korkun be ... 4 sene am peşinde koş , kitap açmadan sınava gel , okul bitirince de "ben onca sene okumuşum iş bulamıyorum nerde bu devlet" diye ağla . Hadi siktir ordan .

Siz okul bahçesinde sigara içip kız keserken , karşıdaki kahvede okey oynayıp eğlenirken , her cuma halı sahada öküzler gibi maç yaparken , sıcacık okul servisinde eve giderken , birileri böyle yapmadıı.........

O birileri her boş vaktinde kütüphaneye koştu . Tuvalette bile kitap okudu . Cuma akşamları ingilizce çalıştı , eve otostopla gitti , yarım gün iş buldu piyasa tecrübesi edindi , dersleri 3 4 ayrı kaynaktan takip etti ve yüzlerce sayfa not çıkardı . Biriktirdiği 3 kuruşu kitaplara harcadı , kızlardan uzak durdu ve sigara içmedi .

O birileri bugün en iyi işlerde çalışıyor, en güzel kadınlarla evli ve belki senin gibi moronlardan oluşan çoğunluğun hayatıyla ilgili endişe ediyor .

Hayatın boyunca bir kere çalış lan çalış . Bir kere ders kitabını sınav gelmeden baştan sona oku , bir kere hazır not alma kendin çıkar , bir kere yap be güzel kardeşim .

Türkiye deki üniversite gençliği ,  Üzerinde üzülmeye değmeyecek kadar boka batmış durumdadır . Bunun çözümü için çaba harcamak bi tarafa kendini bilmez bazı hocalar bu tür hareketlerle , öğrencileri daha da dibe doğru itmektedir .

Bulduğumuzu sanmaktan ziyade , umduğumuzu aramaktayız.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iLLuMiNaTi
    iLLuMiNaTi's avatar
    Erkek

Geenmeboo bunu yazdı:

kabadayi09 bunu yazdı:

BarisYigit bunu yazdı:

o kalanların eğitim ve öğretim hayatına son vericeksin amk 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mx0TBT
    Mx0TBT's avatar
    Erkek

ugrasdur edebiyatla off

Aslında hepimiz eksiğiz biraz Leylası olmayan mecnunlarız Ne sıcacık bir ismail abimiz var. Nede kötü zamanda Yanımızda olan İskender babamız Ne mahellemizi mahalle yapan Erdal bakkalımız ne her kapıyı açan yavuz abimiz nede bize doğru yolu gösteren dedemiz.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Daniel-Koo
    Daniel-Koo's avatar
    Erkek

imlegend bunu yazdı:

vay anasını sayın seyirciler.

ne diyon?
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gkhn
    gkhn's avatar
    Erkek

ben hocan olsam ilk 3 soruyu bilemeynlerin kağıtlarını teşhir ederdim.

Not: kütahya?

I am free of all prejudice. I hate everyone equally
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DaSpOnGe
    DaSpOnGe's avatar
    Erkek

bizim fizik sınavında amerikan halk türküsü vardı 

(atış sorusu)

You think you've travelled far and never seen the stars :)))
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HyKo
    HyKo's avatar
    Erkek

3.sorunun cevabını vermişken neden mistik bir durum katmış, yazdıgınız dogruysa o kadar alırsınız falan diye onu anlamadım. :)  15+15+59+1=90 ediyo zaten

...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wasd
    wasd's avatar
    Erkek

Matchup bunu yazdı:

Bu sevgili moronlar yüzbinlerce diploma mezunundan biri olarak piyasaya sürülürler ve işsiz oldukları için sistemi suçlarlar. 

Yeter lan bi kere de kendinizi suçlayın . Bi kere lan . Hep "bu hocalar paragöz , bu sistem yanlış , abd de sınav yokmuş , bilmem nerde kpss yokmuş "

Ulan Allah tan korkun be ... 4 sene am peşinde koş , kitap açmadan sınava gel , okul bitirince de "ben onca sene okumuşum iş bulamıyorum nerde bu devlet" diye ağla . Hadi siktir ordan .

Siz okul bahçesinde sigara içip kız keserken , karşıdaki kahvede okey oynayıp eğlenirken , her cuma halı sahada öküzler gibi maç yaparken , sıcacık okul servisinde eve giderken , birileri böyle yapmadıı.........

O birileri her boş vaktinde kütüphaneye koştu . Tuvalette bile kitap okudu . Cuma akşamları ingilizce çalıştı , eve otostopla gitti , yarım gün iş buldu piyasa tecrübesi edindi , dersleri 3 4 ayrı kaynaktan takip etti ve yüzlerce sayfa not çıkardı . Biriktirdiği 3 kuruşu kitaplara harcadı , kızlardan uzak durdu ve sigara içmedi .

O birileri bugün en iyi işlerde çalışıyor, en güzel kadınlarla evli ve belki senin gibi moronlardan oluşan çoğunluğun hayatıyla ilgili endişe ediyor .

Hayatın boyunca bir kere çalış lan çalış . Bir kere ders kitabını sınav gelmeden baştan sona oku , bir kere hazır not alma kendin çıkar , bir kere yap be güzel kardeşim .

Türkiye deki üniversite gençliği ,  Üzerinde üzülmeye değmeyecek kadar boka batmış durumdadır . Bunun çözümü için çaba harcamak bi tarafa kendini bilmez bazı hocalar bu tür hareketlerle , öğrencileri daha da dibe doğru itmektedir .

aslında uzun uzun yazacaktımda neyse...tek diyeceğim zamanında yapamadığın şeylerin ezikliğini çektiğini gayet net görüyor olduğum...

:)
Toplam Hit: 6669 Toplam Mesaj: 42