folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Üniversitede Yada İş Hayatında Gittiğiniz Farklı Şehirde Yaşadıklarınız

Üniversitede Yada İş Hayatında Gittiğiniz Farklı Şehirde Yaşadıklarınız

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Easx
    Easx's avatar
    Erkek

ulquiorra bunu yazdı:
    -----------------------------

istanbulu bundan daha iyi açıklayabilecek bir olay olabileceğini sanmıyorum.

17 haziran 2012 metrobüsün içine sıçılması

-----------------------------

eğer bırı kasıtlı yaptıysa yemin ederim ben insanlığımdan utandım bunlarla aynı havayı soluduğum için yok artık ya bu kadarda olmaz. 

ama bır yandan dusununce sozluktede denıldıgı gıbı hasta bır yaslı amca vs olabılır.

www.kriptopedi.com
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kajmerpac
    kajmerpac's avatar
    Erkek

bende üniversiteyi sakaryada okudum daha önce sakaryayı gezmemiştim ama ilk kayıt günü sakarya üniversitesi tabelasının altından geçip kampüse girdiğimde doğru yere geldiğimi zannetmiştim(o günü hiç unutmam) sonra zamanla anladım insanları genelde her yerde olduğu gibi paracı öğrenciye giydirme peşinde.sakaryanın insanı tutucuda dolmuşta yanıma oturmayan teyze bile gördüm.ilk yılım sıkıntılı oldu ama sonrasında alıştık arkadas ortamımız oldu serdivanda eve cıktık esnaflarla tanıştık.serdivan çok güzeldi ordaki esnafları muhabbetlerimizi hiç unutmam ama adapazarı kısmı güzel değil.bi puba gidersin saat 12 diye içkinizi için kapatıyoruz derler tekeller 12 de kapanır.zamanla değişeceğini düşünüyorum öğrenci sayısı çok arttı çünkü.

şimdide istanbulda çalışıyorum burda yaşıyorum artık arkadaşlarla yine eve çıktık.istanbulda daha önce yaşamadığım için alışmakta çok zorlandım her yer kalabalık .insanın ömründen ömür götürüyor trafik ve insanlar güzel tarafları yok mu var tabiki gezilesi yeri çok kadıkoyde taksimde takılabilirsin çok daha nezih yerleri var ama istanbulda yaşayacaksan mutlaka paran olcak

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek

Kievde öncelikle insanlar bizim ülkemizden daha iyi diyebilirim.Avrupalıların bilmişlik ve egoları bu insanlarda yok.Eski komunist oldukları için insanları artist artist davranmıyor zaten cogu gariban.Gayet temiz bir şehir ağacı bol.Fiyatlar aşağı yukarı İstanbulla aynı sadece daireler 3 kat daha pahalı istanbuldan.Saat gece 3de sokakda gezsen bile kimse sana saldırmıyor haraç kesmiyor bıcaklamıyor Türkiyede oldugu gibi.Tecavüz,gasp,cinayet olayları yok denecek kadar az.Buraya gelen bazı göcmenler bokluk cıkarıyor bazen(Araplar ve Türkler özellikle).Kızları her telden var discoya gidersen kaşarı tek geceliği götürürsün ama burda evlenen tanıdıklarım bile var yani bizim kızlardan hem karakteristik hem dıs güzellik olarak olarak üstün olan bircok kız var.Arayıp bulman lazım sadece.

Ben öğrenciyim ama eğitim sistemi bokdan diyebilirim sen istemedikden sonra öğrenemiyorsun.Rusca biliyor herkes ama asıl dilleri ukraynaca.Rusca sıkı olarak çalışılmazsa kesinlikle öğrenilemeyecek bir dil.8 ay burda kalıpda selam vermek naber nasılsın vs gibi kalıplardan daha fazla ileri gidemeyenleri tanıyorum.

Genel olarak yaşanılası biryer.Buraya dışdan daha fazla göc olmaz umarım.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BeYaZZZ
    BeYaZZZ's avatar
    Erkek

evet beyler devam edelim

THE BeYaZ
Toplam Hit: 3363 Toplam Mesaj: 35