Update Sonrası 3Gs Sim Kilit

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek

arkadaşlar bir halt yedim versiyon yükselttim telefon yurt dışı
    aşağıdaki uyarıyı alıyorum telefonun versiyonunu yükselttim.
    itunes veya wiralesten etkinleştir diyor itunes ile bağlanınca bu çıkıyor
    bu durumda ne yapmam gerekir ?
    sim lock yaptırmıştım telefona ilk geldiğinde şuanki durumu pek anlamadım sıkıntısı ne olabilir ?
    http://www.webteknigi.com/1.jpg

DAĞDA ÜÇ BEŞ KOYUN SÜRÜSÜ, TUTTURMUŞ BİR KÜRDİSTAN TÜRKÜSÜ, ELİNE ALMIŞ BAYRAK DİYE BİR MASA ÖRTÜSÜ, SATSAN BEŞ PARA ETMEZ NE DİRİSİ NE DE ÖLÜSÜ, SOYU SOYSUZ OLAN SENSİN TOPRAK SENİN NEYİNE, İTE İTLİK YAPIP KAFA TUTMA BEYİNE, ANLASA DEDİĞİMİ SOKAKTAKİ KÖPEK AĞLAR HALİNE, DUY ULAN SOYSUZ NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.......
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BiUyeOlamadim
    BiUyeOlamadim's avatar
    Erkek

Versiyon yükseltince Sim Lock aktif hale geçmiş.

iOS 5 ya da 6'ya yükseltmediysen hala çaresi var. iPad baseband'lı firmware ile downgrade yaparsan düzelir telefon.

The tip of the tongue taking a trip of three steps down the palate to tap, at three, on the teeth. Lo. Lee. Ta.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SharpShooter
    SharpShooter's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

jailbreak yap hocam?

- xx yerde hata var. - ya aslında kod şöyle sanıyor olabilir bla bla bla - olm kendine gel kodlar düşünmez - ...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek

en son versiyona yükselttim direk itunesten yokmu çaresi ?

jailbreak nasıl yapacağız.

BuZuL tarafından 22/Kas/12 12:46 tarihinde düzenlenmiştir

DAĞDA ÜÇ BEŞ KOYUN SÜRÜSÜ, TUTTURMUŞ BİR KÜRDİSTAN TÜRKÜSÜ, ELİNE ALMIŞ BAYRAK DİYE BİR MASA ÖRTÜSÜ, SATSAN BEŞ PARA ETMEZ NE DİRİSİ NE DE ÖLÜSÜ, SOYU SOYSUZ OLAN SENSİN TOPRAK SENİN NEYİNE, İTE İTLİK YAPIP KAFA TUTMA BEYİNE, ANLASA DEDİĞİMİ SOKAKTAKİ KÖPEK AĞLAR HALİNE, DUY ULAN SOYSUZ NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.......
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Telefonu hangi ülkeden aldın ?

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek
    Citizen bunu yazdı

Telefonu hangi ülkeden aldın ?

isviçreden geldi kullandığım telefondu pasaporta kaydını yaptırıp simlock kırdırdık kullanıyordum
    versiyon yükseltince patladı :)

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HaYLaZzz
    HaYLaZzz's avatar
    Erkek

hacı cihazı dfu mode'a al sonra itunes üzerinden 5.1.1 yükle, işlem bittikten sonra redsnow ile jailbreak yap, bu işlem de bittikten sonra cydia üzerinden sim kilit yapcan. (cydia arama kısmına ultrasn0w yazarsan çıkar zaten onu kur işlem tamam)

Hayat bir bilgisayar oyunu gibi bölümlerden oluşur. Her seferinde bir bölüm geçersin ve ilerlersin. Bölümü geçmek için verdiğin mücadelede karşına çıkan sorunları ve güçlükleri aştığın zaman elde edeceğin puanlar hanene tecrübe olarak işlenecektir. (Her hakkı bende saklıdır) Hırçın Karadenizin Bıçkın Delikanlısı www.iphonebuca.com
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek

dfu moduna alıyorum geri yükle diyorum - geri yükle ve güncelle / iptal geliyor
    geri yükle ve güncelle diyorum ama versiyon vs sormuyor  direk güncelliyor

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek

shsh kayıtların yokmu ? 

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HaYLaZzz
    HaYLaZzz's avatar
    Erkek
    BuZuL bunu yazdı

dfu moduna alıyorum geri yükle diyorum - geri yükle ve güncelle / iptal geliyor
    geri yükle ve güncelle diyorum ama versiyon vs sormuyor  direk güncelliyor

shift ve restoreye bascan hacı onu söylemeyi unuttum

Hayat bir bilgisayar oyunu gibi bölümlerden oluşur. Her seferinde bir bölüm geçersin ve ilerlersin. Bölümü geçmek için verdiğin mücadelede karşına çıkan sorunları ve güçlükleri aştığın zaman elde edeceğin puanlar hanene tecrübe olarak işlenecektir. (Her hakkı bende saklıdır) Hırçın Karadenizin Bıçkın Delikanlısı www.iphonebuca.com
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kady
    kady's avatar
    Erkek

özelden ımeı at bır sey yapabılırmıyım bakayım

http://profil.gittigidiyor.com/kady
Toplam Hit: 2482 Toplam Mesaj: 16