folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder Upload Hızlarının Arttırılması - 1 Haziran Tarihine Kadar Geçerli

Upload Hızlarının Arttırılması - 1 Haziran Tarihine Kadar Geçerli

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek
    csfrt bunu yazdı

turknet normalde 4 tü, modem arayüzünde 8 tanımlanmış görünüyor ama hız testinde 2 alıyorum ortalık çok karışık :D

+1

...said addicted.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek
    LynXMaSTeR bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı
    LynXMaSTeR bunu yazdı

indirme 49,98 Mbps

yükleme 7,99 Mbps

neden küsüratlı veriyolar acaba?

WiFi ile bağlanıyorsan ondan. 

turknet online işlemlerde teknik detay kısmında bu şekilde yazıyor.

1000-1024 muhabbetindendir

HDD de alıyorsun 10 TB yazıyor pcye takıyorsun  9TB

Üretici 1000 byte 1 kb üzeirnden hesaplıyor

teknoloji 1024 byte 1kb görüyor

...said addicted.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    LynXMaSTeR bunu yazdı

indirme 49,98 Mbps

yükleme 7,99 Mbps

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RotKerim
    RotKerim's avatar
    Erkek
    zalimadam bunu yazdı

https://i.hizliresim.com/dYws5L.png

ooo yeni fark ettim turknet 75 veryior 10 lira farkla geçiş yaptım iyi mi yaptım ?

O verir de sen alabilir misin önemli olan o hocam. Benim dr paket 75 ama ben max 71 alabiliyorum. Canımı çok sıkıyor zarar ediyormuşum gibi hissediyorum 

Fuck Mobb Deep Fuck Biggie Fuck Bad Boy as a staff record label and as a mother fuckin crew. En büyük hayalimi sordu geçenlerde birisi Midtown metrosundan inip Broadwayde bir kaç tur attıktan sonra Union Square Park karşındaki Starbucksda bir kahve içmek.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Macidor
    Macidor's avatar
    Erkek

Güzel olmuş

Link

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Kablonet'te tık yok. Amk altı üstü 1.5 aylık güzellik yapacaklar onuda yapmadılar. 

Bu arada 50 megabit ve üstü hızlarda mecbur 2 megabitten fazlasını vermek zorundalar zira darboğaz yaşarsınız. IDM tarzı programlar ile indirme yapmaya kalkarsanız upload hızınız indirmeye yetişemez.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Bu arada Türknet'in sitede eskiden adres girip Türknet altyapısında olup olmadığımızı, ne zaman altyapı gelebileceğini görüyorduk. Artık onu kaldırmışlar galiba? 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Macidor
    Macidor's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Bu arada Türknet'in sitede eskiden adres girip Türknet altyapısında olup olmadığımızı, ne zaman altyapı gelebileceğini görüyorduk. Artık onu kaldırmışlar galiba? 

Bu değil mi? Ne zaman geleceğini görme mevzuunu bilmiyorum ama.

Link

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    noname bunu yazdı
    LynXMaSTeR bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı
    LynXMaSTeR bunu yazdı

indirme 49,98 Mbps

yükleme 7,99 Mbps

WiFi ile bağlanıyorsan ondan. 

turknet online işlemlerde teknik detay kısmında bu şekilde yazıyor.

1000-1024 muhabbetindendir.

HDD de alıyorsun 10 TB yazıyor pcye takıyorsun  9TB.

Üretici 1000 byte'ı  1 kb üzeirnden hesaplıyor,

teknoloji 1024 byte'ı  1kb görüyor.

Bu HDD'deki boyut farkı Konusu  benim de kafamı karıştırıyor. Lâkin getirdiğin açıklamanın ötesinde ,yani "kabul'den" ziyâde, farklı Teknik bir durum dâhâ var gibi.

Geçen kimin konusuydu tam hatırlıyamadım, (sanırım biri Torpedo_XL ile logosunda 8-bit yazan eleman kimse o) File Allocation boyutları vb. bi takım başkaca tanımlarla da bi alâkası var, gibi.

RitmFarbRacourci tarafından 18/Nis/20 02:52 tarihinde düzenlenmiştir

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    Macidor bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

Bu değil mi? Ne zaman geleceğini görme mevzuunu bilmiyorum ama.

Link

Orası ama değiştirmişler hocam. Önceden sorgulama yapınca şuan aktif altyapımız orada yok ama sene içerisinde gelecek, altyapı yatırım planımızda yok tarzı yazıyordu. 

Toplam Hit: 34708 Toplam Mesaj: 107
turkcell