folder Tahribat.com Forumları
linefolder Microsoft Windows Ailesi İşletim Sistemleri
linefolder Usb‘Den Format Atma... ( CD‘Ye Son...)

Usb‘Den Format Atma... ( CD‘Ye Son...)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gecement
    Gecement's avatar
    Erkek

Deneme sanşım oldu 4 gb transcend marka usb bellekle vista kurmam 25 dk sürdü. Programın indirilmesi, kurulması, vistanın usb üzerinden bootable hale getirilmeside 10dk civarı sürdü.

Yani toplamda 35dk.

Açıkçası cd den pek bir fark göremedim. Hatta cd bile daha iyi olabilir :S En azından vista için durum böyle.

Tekrar lazım olursa 4 gb lık usb bellek hazırda bekliyor. Tek seferlik kullanacaksanız açıkçası pek mantıklı değil. Ama öylesine kenarda duran bi 4 gb lık yada xp için 2 gb lık bir usb belleğiniz varsa tabi neden olmasın. Yoksa her seferinde usb i windows kurulumuna hazır hale getirmek daha çok vakit kaybettirir.

Solak Cerrah
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rockes
    rockes's avatar
    Erkek
    bi çzgi de bn atıuyorm -

askerden geldi işsiz . edit: artık işli
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crimeangel
    crimeangel's avatar
    Erkek

sahi yahu nezamandır yazcam unutuyorum. benim hazırladığm bellekte, şu komutla flash belleğe bi işlem yapıyoruz. bu hazırlamada göremeim ben onu. farkını anlayan varsa banada anlatsın bi zahmet.

komut:

bootsect /nt52 H

ESKİ NİCKİM "HAYALETKURT"TUR....................... WE TANRI TÜRK"Ü YARATTI. ZAFERLER KAZANIP YEDİ CİHANA NAM SALSIN DİYE...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KafirImam
    KafirImam's avatar
    Erkek

ellerine sağlık hocam

O da yok.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Rmk
    Rmk's avatar
    Erkek

aynen lasim olur

Koyun gibisin kardesim, gocuklu celep kaldirinca sopasini sürüye katiliverirsin hemen ve adeta magrur, kosarsin salhaneye. Dünyanin en tuhaf mahlukusun yani, hani su derya icre olup deryayi bilmiyen baliktan da tuhaf. Ve bu dünyada, bu zulüm senin sayende. Ve açsak, yorgunsak, alkan içindeysek eger ve hala sarabimizi vermek için üzüm gibi eziliyorsak kabahat senin, -demege de dilim varmiyor ama- kabahatin
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek

bu işi tam anlamıyla çözen varmı başka bir yolla yapabilen 2 gündür bununla uğraşıyorum bu seferde flash takılı değil iken açmıyor elimde netbook var xp yüklemem gerekli

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kumanaga
    Kumanaga's avatar
    Erkek

çizük

⎝Her boku biliyorsun, "Herkes" yazmasını bilmiyorsun.⎠
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    override
    override's avatar
    Erkek

sunyy2003 bunu yazdı:
    -----------------------------

bu işi tam anlamıyla çözen varmı başka bir yolla yapabilen 2 gündür bununla uğraşıyorum bu seferde flash takılı değil iken açmıyor elimde netbook var xp yüklemem gerekli

-----------------------------

http://www.uzmanim.net/Sorular/Windows/Windows-XP/Usb-flash-surucuden-windows-xp-nasil-yuklenir-usb-bellek-nasil-acilis-diski-yapilir/Q_26.aspx

http://www.bilgisayardestek.com/araclar/sistem/134-usb-diskten-windows-kurulumu

su iki konuyu incele cok kolay aslinda bende de netbook var takildigin yerde pm at

g͇̫͛͆̾ͫ̑͆l͖͉̗̩̳̟̍ͫͥͨ
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    harddeath0070
    harddeath0070's avatar
    Erkek

yırtık

Kafan seni dağıtmadan sen onu dağıt...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SpermMan
    SpermMan's avatar
    Erkek

# Cızık