folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Utanıyorum Bu Şerefsizlerden Yağma Rezilliği

Utanıyorum Bu Şerefsizlerden Yağma Rezilliği

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek

İstanbul'da ''yağma'' rezilliği

Utanıyorum bu şerefsizlerden 

İstanbul’da Halkalı çevresinde çok sayıda fabrika ve imalathane var. Bir çoğu su baskını yaşayan fabrikaların yakınına bazı vatandaşlar geldi.

Otomobil, kamyon ve kamyonetlerle bölgeye gelen bazı vatandaşlar, su basan bu fabrikalardan dışarıya çıkan mal ve eşyaları alıp götürdükleri görüldü.. Yağma için bekleyen insanlara güvenlik güçleri engel olmaya çalışıyor.

Durumu gören çevre halk da yağmacılara müdahale etmeye çalışıyor. Diğer yandan bazı semtlerde su altında kalan işyerlerinde de yağmalar yaşandı. Bazı kişilerin özellikle züccaciye ve beyaz eşya dükkanlarıyla, bu tür eşyaların bulunduğu depolara girerek, çeşitli ürünleri çaldıkları görüldü.

VALİ GÜLER: YAĞMA YOK

Öte yandan İstanbul Valisi Muammer Güler, yağmalama olaylarını yalanladı. Güler, ''Oradan çıkan malın da kimse tarafından alınması söz konusu değil. O konuyla ilgili arkadaşlarımız çalışıyorlar'' dedi.

AV TÜFEKLERİ YAĞMALANDI

Güneşli'de bir kargo aracı yağmalandı.. Aracın içinde çok sayıda av tüfekleri vardı..Polis yağmacılara engel olarak ellerindeki tüfekleri aldı.

İŞTE KARE KARE YAĞMALAMA ANLARI

Bir haber programında ekranın bir yarısında valinin 'yağma yok' yalandır derken diğer kanalda canlı yayında yağmalamayı gösteriyordu.Bİzde olmaz böyle vakalar dıyorduk bız muslumanız turkuz dıyorduk.YAzıklar olsun bu ınsanlara ,meğer ne duruma gelmısız.

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    n2n2
    n2n2's avatar
    Erkek

Türk milletinin dünyadaki hiçbir milletten daha üstün, onurlu, ahlaklı olmadığını kabul etmemiz gerektiğini tokat gibi yüzümüze çarpan olaydır. İnsan bu, onurlusu vardır onursuzu vardır, bir milletin bütün insanları default olarak onurlu olacak diye bişey yoktur. Arjantinde, ABD'de böyle şeyler olunca "bizim saf temiz ahlaklı dürüst anadolu insanımız bunları yapmaz" diye boş boş konuşanlar gözlerini açıp iyi izlesin bu kareleri.

Burada sel basan evlerden akıntıyla birlikte dışarı çıkan eşyaları, tabakları, çantaları çalanlar; ramazanda içki içeni döven adamlarla aynı kişilerdir, sokakta öpüşen çiftlere tokat atan ahlak bekçileriyle aynı kişilerdir. Bugüne kadar adam öldürmeyeni silah bulamadığı için öldürmemiştir bu adamların, çalmayanı çalacak ortam olmadığı için çalmamıştır, o "milletimizi bir arada tutan manevi değerler" diye sıralanan saçmalıklar olduğu için tutmamıştır kendini yani. Bu ilk defa olan bişey de değil kimse bu millet böyle değildi ayağına da yatmasın, 17 ağustosta ölenin kolundan çalınan bileziği de gördük, bu adamlar hep "insanların ahlağı bozuldu o yüzden allah bizi cezalandırdı" diyenler, "7.4 yetmedimi" diyen insanlar.

Televizyonlarda kaçınız izledi bilmiyorum namuslu, şerefli, onurlu, ahlaklı din kardeşlerimizden bir tanesi muhabire "insanlar oruç tutmuyor ondan oluyor bu felaketler" dedikten sonra utanmadan sıkılmadan gidip yerdeki cüzdanı alıp içini karıştırdı çok rahat bişekilde. Doğru ya oruç tutmayanlar insanmı, senin dininden olmayan ölsün gebersin, atayist hayvanların işi ne bu dünyada değilmi sevgili din kardeşim? Bu kadar ikiyüzlülük, bu kadar mide bulandırıcılık olmaz.

Hala hayallerde yaşayanların uyanması için iyi bir fırsattır bu, görün bakın, bu olaylar %99u müslüman diye göğsünü kabarttığınız Türkiye'de bir ramazan günü oluyor. Kimse ne alakası var nasıl dine türk milletine mal edersin de demesin çünkü papua yeniginede değil türkiyede oluyor bunlar, burada insanları yağmaya iten "kötü yaşam koşulları" değildir, biz de aç kaldık, ama kimsenin dükkanındaki sermayesini ürettiğini çalmadık. Burada mesele fakirlik/zenginlik değil "ahlak"tır, başı kapatmakla oruç tutmakla elde edilemeyen bir ahlak. Bir de böyle insanların seçtiği belediye başkanı çıkıp yağmayı soranlara bu kadar görüntüden sonra "yok öyle bişey" derse kimse şaşırmasın, bu adamı seçenler de muhabir ne yapıyorsunuz diye sorunca sırıta sırıta utanmadan cevap verenlerle aynı kişiler. Yarın bir gün sizin evinizi su bastığında sizin eşyalarınızı alıp gidecekler, deprem olunca sizin annenizin kolundaki bileziği alıp gidecekler. Ve sonraki ramazan yine oruç tutmayanları dövmeye, "biz türküz yüceyiz allahız kitabız" edebiyatına devam edecekler.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    eray
    eray's avatar
    Erkek
    Bende sabah haberlerinde izledim bunlar bide yuzsuz kameradan polisten yapmayın diyenlerden cekinin.. Ben bunu bilir bunu soylerim Turk halkının en ustunden en altına her insanında hırsızlık icgudusu war :) bunu bedawaya bağımlılık diyerek yumuşatabiliriz..

Nihayet kendimle başbaşa kalabileceğim günler geldi..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExcaliburTBT
    ExcaliburTBT's avatar
    Erkek
    Zor dönemlerde, halkın desteğe ihtiyacı olan dönemlerde ortaya çıkar bu k.rdler.

Gerekli desteği (!) verirler. Boşta kalan eşyaları ve malları da götürürler. Amaç sadece (!) yardım. Ne de olsa din kardeşiyiz ya, kimse de ses çıkartmaz bu enikleri.

Sel bölgesine çevik kuvvetten başka 1.ordudan birlikler gönderilmelidir. Askere "vur" emri verilerek, olası yağmacı enikleri kızıl tamuya yollamak gerekir.

17 Ağustos depreminde de hatırlayın, doğu ve g.doğudan kamyonlar dolusu k.rd gelmişti malları yağmaya. Adapazarında ben gözümle gördüm, insanlar ellerinde tüfekle bekliyordu enkazların başında, yağmacılara karşı. İşte her Türk soyluya silah lazım derken, böyle durumlar için söylüyorduk.

Yani bu kırolar her bakımdan zarar bize. Savaşta veya barışta farketmez, ihanete ve "kürdlüğe" devam ediyorlar.

Herkes sel bölgesindeki ulaşabileceği akrabalarına ulaşmalı ve uyanık olmalarını söylemeli. Bağcılar,Güneşli,Başakşehir bunların yoğun yaşadığı yerler.

Ölü hayvanları bile yağmalamış bu kansızlar, haberlerde izledim. İşte bu haber K.rdlerin, memleket zor ana düştüğünde neler yapabileceğinin açık bir göstergesi. Birde utanmadan kalkıp ''istiklal savaşında beraber savaştık'' diyen gerizekalıları düşününce kendi kendime ''bu adamlar hiç mi gazete okumaz, televizyon izlemez, radyo dinlemez? '' diye soramadan edemiyorum ! Olaylardan sonra küçükçekmecede dükkanı olan bir arkadaşımı aradım orda da selin olağanüstü olmamasına rağmen durum ordada aynıydı ve birinci ağızda k.rtler ve çingelerin boş dükkanları yağmaladığını esnaf olarak müdahale etmeye çalıştıklarını; fakat kendi dükkanlarının da daha fazla sahipsiz kalmaması için, polisi arayarak bölgeye intikal etmelerini sağladıklarını anlattı.

Maalesef, dağda ve şehirde TERÖR.. ama açılıma devam..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nitrous
    Nitrous's avatar
    Erkek

eray bunu yazdı:
    -----------------------------
    Bende sabah haberlerinde izledim bunlar bide yuzsuz kameradan polisten yapmayın diyenlerden cekinin.. Ben bunu bilir bunu soylerim Turk halkının en ustunden en altına her insanında hırsızlık icgudusu war :) bunu bedawaya bağımlılık diyerek yumuşatabiliriz..

bazılarındada kendi milletini aşağılık görecek kadar şerefsizlik var.merak eden yukarıya baksın.

Ulan Türk sek haşa peygamber değiliz ya hepimiz!

5 parmağın 5'ide 1 mi?

Dejenere olan toplumumuzda bu tür adilikler olmakta kimse yok onlar uzaydan geldi tanımıyoruz onları demiyor.

Neden Türk'lüğe bağladınız onuda anlamadım.Aslında anladım ama anlamazdan geliyorum sinirlenmemek için.

Türk'lüğün sorunu değil bu İnsanlık ayıbı İnsanlığın sorunu. Güdümlü mesajlar atmayın ne görüyorsanız onu yazın. 

<< Nitrous@TahriBaT.com >>
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek
    n2 bunu yazdı:

Türk milletinin dünyadaki hiçbir milletten daha üstün, onurlu, ahlaklı olmadığını kabul etmemiz gerektiğini tokat gibi yüzümüze çarpan olaydır. İnsan bu, onurlusu vardır onursuzu vardır, bir milletin bütün insanları default olarak onurlu olacak diye bişey yoktur. Arjantinde, ABD'de böyle şeyler olunca "bizim saf temiz ahlaklı dürüst anadolu insanımız bunları yapmaz" diye boş boş konuşanlar gözlerini açıp iyi izlesin bu kareleri.

Burada sel basan evlerden akıntıyla birlikte dışarı çıkan eşyaları, tabakları, çantaları çalanlar; ramazanda içki içeni döven adamlarla aynı kişilerdir, sokakta öpüşen çiftlere tokat atan ahlak bekçileriyle aynı kişilerdir. Bugüne kadar adam öldürmeyeni silah bulamadığı için öldürmemiştir bu adamların, çalmayanı çalacak ortam olmadığı için çalmamıştır, o "milletimizi bir arada tutan manevi değerler" diye sıralanan saçmalıklar olduğu için tutmamıştır kendini yani. Bu ilk defa olan bişey de değil kimse bu millet böyle değildi ayağına da yatmasın, 17 ağustosta ölenin kolundan çalınan bileziği de gördük, bu adamlar hep "insanların ahlağı bozuldu o yüzden allah bizi cezalandırdı" diyenler, "7.4 yetmedimi" diyen insanlar.

Televizyonlarda kaçınız izledi bilmiyorum namuslu, şerefli, onurlu, ahlaklı din kardeşimizden bir tanesi muhabire "insanlar oruç tutmuyor ondan oluyor bu felaketler" dedikten sonra utanmadan sıkılmadan gidip yerdeki cüzdanı alıp içini karıştırdı çok rahat bişekilde. Doğru ya oruç tutmayanlar insanmı, senin dininden olmayan ölsün gebersin, atayist hayvanların işi ne bu dünyada değilmi sevgili din kardeşim? Bu kadar ikiyüzlülük, bu kadar mide bulandırıcılık olmaz.

Hala hayallerde yaşayanların uyanması için iyi bir fırsattır bu, görün bakın, bu olaylar %99u müslüman diye göğsünü kabarttığınız Türkiye'de bir ramazan günü oluyor. Kimse ne alakası var nasıl dine türk milletine mal edersin de demesin, burada insanları yağmaya iten "kötü yaşam koşulları" değildir, biz de aç kaldık, ama kimsenin dükkanındaki sermayesini ürettiğini çalmadık. Burada mesele fakirlik/zenginlik değil "ahlak"tır, başı kapatmakla oruç tutmakla elde edilemeyen bir ahlak. Bir de böyle insanların seçtiği belediye başkanı çıkıp yağmayı soranlara bu kadar görüntüden sonra "yok öyle bişey" derse kimse şaşırmasın, bu adamı seçenler de muhabir ne yapıyorsunuz diye sorunca sırıta sırıta utanmadan cevap verenlerle aynı kişiler. Yarın bir gün sizin evinizi su bastığında sizin eşyalarınızı alıp gidecekler, deprem olunca sizin annenizin kolundaki bileziği alıp gidecekler. Ve sonraki ramazan yine oruç tutmayanları dövmeye, "biz türküz yüceyiz allahız kitabız" edebiyatına devam edecekler.

Türk halkını neonazı varı süperırk olarak görmedım.Türklerın kulturel olarak cok eskılere dayanan bır gecemısı olması ,fakırlık cekmesıne ragmen,musluanlık olmamasına ragmen bu tur durumların bas göstermemesnden kaynaklanarak yazdım.Türk milletinin sahıp oldugu kadar eskı gecmısı olan ne amerıkadaır ne avrupa onlar ınsanları yakarken bız delilerimizi musıkı ıle tedavı etmeye calısoyrduk.Demek ıstemem bu .Ki Türkiyede müslümanım deyıp cenabet oruc tutan.camıye gıtmeyen kac tane ınsan vardır.İstatısge bakmayacaksıon bu tur konularda.Ömrunde camıye gıtmemıs olan ,allah korkusu olmayan adamın nufusta yazsa nolur dını yazmasa nolur.Gerckten allah korkusu olan ınsan ise böyle bir girişime tenezzül bile etmez.

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    acikistihbarat
    acikistihbarat's avatar
    Erkek
    Alayı şerrefsiz o.çocuğu. Bunları sallandıracan meydanda bak bakalım bidaha yapabiliyorlar mı?
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek

exca seni ilk tanıdığımda dedikleri gibi biri olmadığını düşünmüştüm

ama dediklerinin kat kat fazlasını hak ediyorsun  

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

geçim derdi demeyin yağmayı yapanlar ticari kişiler

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek

Nitrous bunu yazdı:

eray bunu yazdı:

bazılarındada kendi milletini aşağılık görecek kadar şerefsizlik var.merak eden yukarıya baksın.

Ulan Türk sek haşa peygamber değiliz ya hepimiz!

5 parmağın 5'ide 1 mi?

Dejenere olan toplumumuzda bu tür adilikler olmakta kimse yok onlar uzaydan geldi tanımıyoruz onları demiyor.

Neden Türk'lüğe bağladınız onuda anlamadım.Aslında anladım ama anlamazdan geliyorum sinirlenmemek için.

Türk'lüğün sorunu değil bu İnsanlık ayıbı İnsanlığın sorunu. Güdümlü mesajlar atmayın ne görüyorsanız onu yazın. 

böyle bi konuyu bile ırkcılığa bağlıyorlar

yakında biri site yapar filan ırktan deilmi ondan böyle diye tabirler kullanılmaya başlar  

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zamazingo
    zamazingo's avatar
    Erkek
    hocam fazla yorum yapmıcam Burası türkiye demekten baska carem yok zor durumdan faydalanma dün bende haberde 1 tane kız gırdum muhabir soruyu 'napıcaksın bu porselen takınımı ' kızDa ' ceyizimi tamamlicam diyo ' bukada oLur

Yol Güzeldir. Odak Bilgi İşlem
Toplam Hit: 14710 Toplam Mesaj: 115