folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Utanıyorum Bu Şerefsizlerden Yağma Rezilliği

Utanıyorum Bu Şerefsizlerden Yağma Rezilliği

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    n2n2
    n2n2's avatar
    Erkek

lordvader89 bunu yazdı:
    -----------------------------

Dün bu görünütleri izlerken ağlamamak için zor tuttum kendimi ve bir karar aldım;

Okulum bitince bu ülkeden gidiyorum...Neresi olursa olsun o ülkeye yağma yapmak yakışır ama Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına yakışmaz..

Seninle tamamen aynı düşünüyordu abim, aynı cümleyi kurdu ve ABD'ye gitti senelerdir orada. Duygularınızın incinmesini anlıyorum ancak bu kaçış kendinden kaçıştır, hiçbir milletin birbirine üstünlüğü olmadığını, en iyinin de en kötünün de bütün milletlere istisnasız yakışacağını kabullenmeniz gerekiyor. milletleri insanlar oluşturur, insanı ise iyi ile kötü diye tabir ettiklerimizin dengesi, hiç bir ırk gökten inmedi, böyle şeyleri kendi milletinizin dışındakilere yakıştırıp kendi milletinizi ayrı tuttukça hem dürüst olmamış oluyorsunuz hem de kendi kendinizi üzüyorsunuz güzel arkadaşlarım. Bu olay gibi felaketlerin bari bir tek iyi yönü bu olsun, şu hayal dünyanızdan uyanın, dürüstlüğün ve ahlağın "türk ya da kürt" olmak, "müslüman ya da ateist" olmak ile birlikte promosyon olarak gelmediğini anlayın artık. Kaç tane kimliğiniz olursa olsun, bunların en üstü "insan" kimliğiniz değilse daha çok üzer ve üzülürsünüz.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    moi
    moi's avatar
    Erkek

n2 bunu yazdı:

bir milletin bütün insanları default olarak onurlu olacak diye bişey yoktur.

çok güldürdün hocam beni :D

Sadece paranoyaklar hayatta kalır...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek

YaSevYaTerkEt bunu yazdı:

nocturnal_mortum bunu yazdı:

olm sen ülkücü adamsın yakışır mı ülkücü adamın komünistleri çiçekle,mendille uğurlaması? toplucan ocaktan reyisleri ellerinizde bezbol sopalarıyla fellik fellik komünist arayıp önce dövüp sonra denize atman yakışık kalır.yavru kurt değilsin ki 10 numara bozkurt olmuşsun.benden daha iyi bilmen lazım 

Aziz mübarek gün saçma sapan konuşma hacı, olayı ülkücü-komünist işine dökme, geçmişte yaşananlar geçmişte kaldı, iki tarafta büyük aptallık sergilediler,

Neyse olayın iç yüzüne dönersek,

Mademki bezbol sopası ile atamıyoruz bunları ülkeden, bende böyle bir yol düşündüm, sevgi ile, hoşgörü ile davranıcam, tek tek bırakıp gelicem dünyanın değişik bölgelerine, zamanla azalırlar :)

Wooooow Stratejik bir karar, LordVader Kardeş Bunlar Severek Artık Çiçekler le Mendillerle Uğurlayarak Kovacaklar Bizi. Ne Edek Kalalım dimi, biz Kalalım Gitmiyelim bi yere. Madem Bizi bu Kadar Seviyolar Bizde Onları Seviyoruz. :)

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Allura
    Allura's avatar
    Erkek

arkadaş teknosya sumu basmış bişiy olmus 40 tane laptop kaldırmışlar arkadaşları ile çocukta var gidip gördüm 8 laptop hp birsürü müzik çalar :D

"
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZyreX
    ZyreX's avatar
    Erkek

Allura bunu yazdı:

arkadaş teknosya sumu basmış bişiy olmus 40 tane laptop kaldırmışlar arkadaşları ile çocukta var gidip gördüm 8 laptop hp birsürü müzik çalar :D

Hadi aga onu anladım çok fakirler ihtiyaçtan alıyor laptopları(!) (: sele karışan daha ambalajı açılmamış silahları niye çalıolar :D o da mı ihtiyac :P En son haberde polisler silah çalan vatandaşları kovalıyordu..Olaya bak yaw :)

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nocturnal_mortum
    nocturnal_mortum's avatar
    Erkek

haklısın

aranılan adam ercü geri döndü.banka kredilerine kefil,okeye dördüncü,halı saha maçlarınıza kaleci hatta nikahınıza şahit bile olurum.artık bende sosyalleşmek istiyorum.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MinervaL
    MinervaL's avatar
    Erkek

lordvader89 bunu yazdı:

Dün bu görünütleri izlerken ağlamamak için zor tuttum kendimi ve bir karar aldım;

Okulum bitince bu ülkeden gidiyorum...Neresi olursa olsun o ülkeye yağma yapmak yakışır ama Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına yakışmaz...

senin gibi düşünen her okumuş bu ülkeye sitem edip bırakıp giderse pes ederse halimiz n'olucak hocam. 

bırakıp gitmek mi savaşmak mı senin ideolojine savaşmak uymuyormuydu ?

Konumu silenlere inat kürdüm
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Her şey bir tarafa Kasko şirketleri ile Diğer Sigorta Şirketleri ayvayı yedi işyerini arabasını sigortalatmayanlarda ayrı bir ayvayı yedi ya da kaskolayır orada Afet zararını kaskoya işaretlemeyenler de ayrı bir pişmandır

o eşyalar hepsi yağmalandı ya şirket sigortalıysa adamın umrunda olmayacaktır gibime geliyor sigorta şirketinden hepsini tehsil ettirir  yoksa sigora şirketi sağlamları toplatıp geri kalanları mı öder

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    coLin
    coLin's avatar
    Erkek

Ağlayanın malı gülene yaramaz anlayışına sahibim. Allah elbet bir gün, bir yerden çıkarır onları senden.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karatahta
    karatahta's avatar
    Erkek

Süleyman Demirel'i arıyor gözlerim,özledim.Şimdi Başbakan o olsaydı,muhtemel röportaj;

Gazeteci:Sayın Başbakanım İstanbul'daki yağma olayları ile ilgili ne gibi bir önlem alınacak?

S.D: Bana Türk Halkı Yağma yapıyor dedirtemezsiniz..

Gazeteci: Ohhh YEAHHHH 

Çekil,Önümden Çekil...
Toplam Hit: 14757 Toplam Mesaj: 115