folder Tahribat.com Forumları
linefolder Elektronik / Embedded / Mobil Cihazlar
linefolder Uydu Alıcısı,Harddisk,Wireless Klavye,Modem

Uydu Alıcısı,Harddisk,Wireless Klavye,Modem

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    endenius
    endenius's avatar
    Erkek

hayır burada bulmak güç değil

siz istediğiniz özellikleri yazın ona göre direk cihaz model tavsiyesi yapayım

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    recobaba
    recobaba's avatar
    Erkek

Clon da servis olayı çok sıkıntılı gibi geldi bana ama orjinal ile clon arasında da %100 den fazla fark var, şu an senin tavsiye ettiğin dm 800 üzerinde duruyorum ama orjinali çok pahalı geldi bana clon ile orjinali arasında kaldım. Orjinalini almaya karar verirsem 1 ay daha beklicem sanırım.

Bu modeli satan birkaç siteye baktım.

Orjinali http://www.hepsidijital.com/dreambox-dm800se-hd#0

Clonu http://www.uydustore.com/?urun-690-Dreambox-Dm-800-Hd-Se-1-Kalite-Klon-Wifi-System.html

Forumlardan okuduğum kadarıyla clon işi biraz şansa kalmış çok sorun çıkartan da var çıkartmayan da o yüzden orjinaline daha yakın gibiyim şimdilik.

Bir tavsiyede bulunursan memnun olurum tabikide.

Teşekkürler.

Batılı ülkelere oranla top, ipne ve homoseksüel sayısı daha az bir milletiz o yüzden biz daha delikanlıyız:)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    endenius
    endenius's avatar
    Erkek

uygun cihaz arıyorsanız önereceğim model

http://bestuydu.com/full-hd-uydu-alicilar/atlanta-hd/atlanta-et5000.html

dahili hdd takılmıyor sanırsam usb hdd takarak çok rahat işinizi hallede bilirsiniz

orjinal cihazdır

800se kadar özelliği yok ama fiyat performans açısından gayet uygun

endenius tarafından 18/Ara/13 22:14 tarihinde düzenlenmiştir
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alexfarrow
    alexfarrow's avatar
    Erkek

konu için emulatör yada emu diye dvb-s forumlardan bakabilirsin vplugin,s2emu v.s.....

yeni nesil şifreleme sistemleri geldiği için vede geliştiricileri artık peşini bıraktığı için emular artık fazala iş görmuyor

cart sharing şuan one number enigmada burada sein işini görecek

http://www.hepsidijital.com/GIGABLUE-HD-800-SE-5-Hediye-_315388.html#0 bu linkini verdigin urun resmen dreambox tan copy paste

daha ucuza getiricem dersen clone dreambox lar var 80- 100 tl civarı götür bir uyducuya zaten serveri gömerler.50-100 tl civarı para alırlar

illaki ben yaparım dersen nette enigma veya başka cardsharing yazılımlarıda var.ayrıca pc de izleyebilirsin dreambox üzerinden

araştırırsan çok şey bulursun.boş yere  700-800-1000 tl para kaptırma bu işlere.dvb-s forumlara bak konuya aşina olmadan hareket etme bence

mademki türksün systeme göster ürksün
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    asa42
    asa42's avatar
    Erkek

klavye olarak hem tv de kullanabileceğin bi model var. 

k400 ama karıştırılıyor, aşağıdaki linkden öğrenebilirsin

Differences between the Wireless Touch Keyboard K400 and K400r - Logitech FAQ

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    recobaba
    recobaba's avatar
    Erkek
    asa42 bunu yazdı

klavye olarak hem tv de kullanabileceğin bi model var. 

k400 ama karıştırılıyor, aşağıdaki linkden öğrenebilirsin

Differences between the Wireless Touch Keyboard K400 and K400r - Logitech FAQ

Buna benzer bir şey düşünüyorum bende teknosa da görmüştüm sanırım,klavye çokta önemli değil aslında linkteki kullanışlı gibi duruyor.

Recevier için sayenizde kafamda bir şeyler şekilldendi, bu konuda ne kadar cahil olduğumu farkettim neyin ne olduğu konusunda biraz yüzeysel bilgi sahibiyim en azından.

Baştan clon bir cihaz alıp inciğini cinciğini kurcalamak istiyorum, bir kaç ay sonra orjinal dm 800 almak istiyorum. zaman ayırıp yardımcı olan arkadaşlara teşekkür ederim.

Modem ve harici harddisk için sanırım ilk postumdaki ürünleri alıcam.

Batılı ülkelere oranla top, ipne ve homoseksüel sayısı daha az bir milletiz o yüzden biz daha delikanlıyız:)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    paduwan
    paduwan's avatar
    Erkek

k400 bende de var baya pratik alet uydu alicisi bile görüyor. smart tvler direk taniyor falan tavsiye ederim onu. Uydu alicisinda bence türkiyede satilan yabanci markalara yönel hocam atlanta falan reklami cok ama geri dönüslerde millet o kadar tatminkar gözükmüyor. gigablue markasina bakin bence hem Trde satiliyor destegi iyi hemde kullanici geri dönüsleri olumlu. Dremboxin fiyatlari baslangic seviyesinde ki kullanicilar icin astronomik. bulabilirseniz xtrend et 4000 alin derim 10 numara 5 yildiz alet ama Trde yok sanirim. Linki burda normalde 118€ ama yilbasi yüzünden pahalanmis fiyati.

http://www.amazon.de/ET-4000-Digital-Satelliten-Receiver-Full-HD/dp/B009NCLMK8/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1387405130&sr=8-1&keywords=xtrend+et+4000

Sabit disk olarakda WD bence en iyisi bozulma nerdeyse hic olmuyor 10 yillik wd diskim var hala süper calisiyor ki paso torrent indirme islemi yapiyor. 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    endenius
    endenius's avatar
    Erkek
    paduwan bunu yazdı

k400 bende de var baya pratik alet uydu alicisi bile görüyor. smart tvler direk taniyor falan tavsiye ederim onu. Uydu alicisinda bence türkiyede satilan yabanci markalara yönel hocam atlanta falan reklami cok ama geri dönüslerde millet o kadar tatminkar gözükmüyor. gigablue markasina bakin bence hem Trde satiliyor destegi iyi hemde kullanici geri dönüsleri olumlu. Dremboxin fiyatlari baslangic seviyesinde ki kullanicilar icin astronomik. bulabilirseniz xtrend et 4000 alin derim 10 numara 5 yildiz alet ama Trde yok sanirim. Linki burda normalde 118€ ama yilbasi yüzünden pahalanmis fiyati.

http://www.amazon.de/ET-4000-Digital-Satelliten-Receiver-Full-HD/dp/B009NCLMK8/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1387405130&sr=8-1&keywords=xtrend+et+4000

Sabit disk olarakda WD bence en iyisi bozulma nerdeyse hic olmuyor 10 yillik wd diskim var hala süper calisiyor ki paso torrent indirme islemi yapiyor. 

Türkiye de satılan atlanta xtrend serisidir xtrend ile aynıdır atlanta kendi ismini basmıştır

5000 modeli aynı işi görür

http://bestuydu.com/full-hd-uydu-alicilar/atlanta-hd/atlanta-et5000.html

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    paduwan
    paduwan's avatar
    Erkek

onu bilmiyodum hocam isim benzerligi, isim cakmasi falan olmasin, xtrend orjinal sayfasinda bu konu hakkinda bir haber yok cünkü yada ben bulamadim

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jawsap67
    jawsap67's avatar
    Erkek

next minix black var dostum orta-üst bir kullanıcıyı tatmin eder.ccam,hdd den kayıt, internete girme falan filan bi sürü özelliği var ayrıca gizlenebilir, avuç içi kadar

Düzen hayatından memnun, düzülen ne zaman değişecek
Toplam Hit: 4387 Toplam Mesaj: 32