folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder Uygun İnternet Tarifesi

Uygun İnternet Tarifesi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    angelofhope
    angelofhope's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Merhaba hocalar.

Birkaç güne kadar ailemin yanından kendi evime çıkıyorum.

Uygun internet tarifesi lazım şimdi.

Mümkünse taahüt olmayan tarifelere bakıyorum. Modeme de ihtiyacım olabilir. Evdekini almıyım diyorum.

Yeri geldiği zaman download'a yüklenen biriyim. Arada cs:go oynarım. Film izlerim. Ping sorunu olmayan. Kopukluk yaşatmayan bir tarife arıyorum özellikle.

8 mbit hız uygun diye düşünüyorum.

Önerileriniz nelerdir ?

Programming is our Religion, Algorithms are Our Bible & We ./make Our Own GOD
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iSoCan
    iSoCan's avatar
    Erkek

taahhüt olayını bilmiyorum bulunduğun bölgede fiber yoksa ttnetten al hocam fiber varsa senden kralı yok

Milletin bağımsızlığını, yine milletin azim ve kararı kurtaracaktır.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EnableTurk
    EnableTurk's avatar
    Erkek

İnternet paketi demişken, Turkcell'de sınırsız vınn paketi diye birşey var mı ? Ona göre yanıma bi kablosuz vınn alıp takılcam.

EnableTurk tarafından 15/May/15 20:00 tarihinde düzenlenmiştir

seni 4 kere döverim yarın 🤙
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DadasAdam
    DadasAdam's avatar
    Erkek

4-5 yıldır uydunet kullanıyorum bugüne kadar ne kesilme, ne palavra, ne düzenbazlık hiçbirini görmedim. adamlar sana 3 mbps hız veriyor ama 4 mbps hızla download yapıyorsun. 10 mbps hızın varsa 12 mbps ile dosya çekiyorsun. ttnet gibi "10 mbps a kadar" diyip 5 mbps download hızı alıp şikayet için arayınca "ama sözleşmede 10 mbps'e kadar yazıyor 10 mbps yazmıyor" diye cevap almıyorsun. ayrıca diğer internet sağlayıcılardan daha ucuz.

arada bir kesilmeler oluyor, bakım zamanı veya çok çok önemli durumlarda kesiyorlar.5 yıldır kullanıyorum desek toplam 10 defa kesilmiştir. 

Bir anadan dünyaya gelen yolcu...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

geçen gün ttnet yazlık internet paketini açtırmak için aradım .daha kampanya başlamamış dediler.

peki tahütsüz en ucuz internet pakedi ne kadar dedim  73tl ,(76 da olabilir ) + 80-90 tl civarı bağlantı ücreti vergi vs vs vs vardı .

telefon açıp sormaa boşuna yalın internet deyip geçerler .

taşınacağın yerdeki en yakın ttnet binasına gidip sorarsan en doğru sunu yaparsın.

Minimalist Değilim Tembelim
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    EnableTurk bunu yazdı

İnternet paketi demişken, Turkcell'de sınırsız vınn paketi diye birşey var mı ? Ona göre yanıma bi kablosuz vınn alıp takılcam.

Kota bitince 96 kbps hiza dusen var. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SkynetX
    SkynetX's avatar
    Erkek
    DadasAdam bunu yazdı

4-5 yıldır uydunet kullanıyorum bugüne kadar ne kesilme, ne palavra, ne düzenbazlık hiçbirini görmedim. adamlar sana 3 mbps hız veriyor ama 4 mbps hızla download yapıyorsun. 10 mbps hızın varsa 12 mbps ile dosya çekiyorsun. ttnet gibi "10 mbps a kadar" diyip 5 mbps download hızı alıp şikayet için arayınca "ama sözleşmede 10 mbps'e kadar yazıyor 10 mbps yazmıyor" diye cevap almıyorsun. ayrıca diğer internet sağlayıcılardan daha ucuz.

arada bir kesilmeler oluyor, bakım zamanı veya çok çok önemli durumlarda kesiyorlar.5 yıldır kullanıyorum desek toplam 10 defa kesilmiştir. 

Kanka bu adamlarda bölge sıkıntısı var mı? Mesela TTNET vad ettiği hızları ancak şehir merkezlerinde veriyor. 

Uydunet te var mı böyle bir çakallık?

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adsizcengaver
    adsizcengaver's avatar
    Erkek

Bugün metroda Türk Telekom'un kampanyasını gördüm. İnterneti olmayan evlere 2 yıl süreyle beleş internet. Evet, detaylarını okumadım. Araştır bence.

Onun haricinde Kablo TV öneririm. Fiyatı da hızı da iyi...

"Algısız kavramlar boş, kavramsız algılar kördür."
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    adsizcengaver bunu yazdı

Bugün metroda Türk Telekom'un kampanyasını gördüm. İnterneti olmayan evlere 2 yıl süreyle beleş internet. Evet, detaylarını okumadım. Araştır bence.

Onun haricinde Kablo TV öneririm. Fiyatı da hızı da iyi...

4 GB kotasi var.  2 sefer Youtube gir kota dolar. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YekteranBaymedir
    YekteranBaymedir's avatar
    Homo

bence de bulabiliyosan uydunet

taahhüt eskisi gibi değil artık korkma

iptal edeceğin zaman sadece beleş verdiği şeylerin (veya indirimlerin) tutarını alırlar senden

beni geçen aradılar

senden 10 lira eksik alalım, 50 liralık faturan olsun 40 lira

1 yıl taahhütde bulun dedi

dedim ben sık ev değiştiriyorum, bi daha uydunet bulur muyum belli değil iptal etmem gerekirse göte kaçmasın?

adamın verdiği cevap: kaç ay kullandıysan * 10 tl öder iptal edersin

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Uydunet illa kablolu tv alacaksin diye zorunlu tutuyor. Yoksa direk gecerdim. 

Toplam Hit: 2027 Toplam Mesaj: 15