folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Üzerlik Tohumu Kullananlar ?

Üzerlik Tohumu Kullananlar ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PEAK
    PEAK's avatar
    Erkek

Evet hocalar bir süredir merak sarmıstım deneyeyim dedim tabi bende dikkat dagınıklığı var iki çay kaşığı yerine 2 yemek kaşığı anlamışım iki su bardağına 2 yemek kaşığı attım demledim

çok şükür hepsini içmedim yarım bardak falan içtim suan basımın sol ön tarafında bi ufak ağrı var :)

hocalar ölmem dimi :) bunun diyetini falan yapmak gerekiyormuş tabi ben yapmadım uykum gelmeye başladı epey ölcem diye uyumuyorum :)) şimdi fark ettim gülerken sol öndeki ağrımsı uyusma tamamen basımın ön tarafına yayılıyor sırıtınca :)

ölmeyeyim diye 3-5 bardak su içtim zehirlenenler cok oluyormus ben zehirlenmem inş :)

o degilde sizde tecrübelerinizi paylaşında ölmezsem yapcam ya sevdim ben bu 3. Göz olayını :)

biraz çabuk yazında son uykum olmadan baska şeyler deneyeyim bari :)

Sigara külü ile sirke karıştırılırsa ne olur ?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Şu konuyu Narkotikten birisi okusa şifreli konuşma var diye tüm forumu içeri alır yeminle.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LaNCeLoT
    LaNCeLoT's avatar
    Erkek

Olmaz bir şey bak keyfine. Millet büyü nazar kötü talihi bozucam diye sabahtan akşama üzerlik içip içip, soluyor dumanını. Amk MezopotOmya manyakları işte

Kurtlar tasma takmaz....
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi

Hemen kalk acile git. 

Arkadaş uğruna ölmek kolaydır, ama uğruna ölünecek arkadaş bulmak çok zordur
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

Yemiyorsun onu tütsü yapıp camları kapatıyorsun. O amaç içinde kullanılmaz o. :) alnının ortasındaki kozalağı çalıştırmak için kullanılır. Beyin fonksiyonların vitamin mineral eksikliğinden elektrolikit dengesizliğinden dengesizleşir eksikleri giderip uyursan her şey yerli yerine oturur. Beyni hızlandıracağım düşüncen varsa ormus manna yapacaksın onu da tavsiye etmem ne yapacaksın 10 gün kesintisiz konsantrasyonu yeni bir dil mi yazacaksın. Gereksiz.

not: yediysen hastaneye yollan zehirler o. cort diye gidebilirsin.

RETRET tarafından 04/Ağu/20 23:44 tarihinde düzenlenmiştir

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PEAK
    PEAK's avatar
    Erkek
    LaNCeLoT bunu yazdı

Olmaz bir şey bak keyfine. Millet büyü nazar kötü talihi bozucam diye sabahtan akşama üzerlik içip içip, soluyor dumanını. Amk MezopotOmya manyakları işte

Suan beynimin ön tarafında bir ağırlık var sadece 

hoca eminsin dimi ölceksem hiç uyumayayım

bir de sol mememin 2-3 parmak assagısında bir agrı var  Ama bu agrı ara ara oluyordu zaten

@mkyb ne güzel işte tbt cezaevi bulusması v01 olur sayemde ilim yuvası olur cezaevleri :))

https://m.youtube.com/watch?v=CK4d2YV_nug

bilmeyenler için 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PEAK
    PEAK's avatar
    Erkek
    futurist bunu yazdı

Hemen kalk acile git. 

Abla sen bir şey deme hemen yapasım geliyor :) cok ciddiye alıyorum seni

o kadar vahim mi harbiden durumum kendim yapabilcegim bir şey yok mu

bünyem dayanıklıdır hareketli zamanlarımda neler cekti bu ben benden yani atlatırım herhalde

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PEAK
    PEAK's avatar
    Erkek
    RETRET bunu yazdı

Yemiyorsun onu tütsü yapıp camları kapatıyorsun. O amaç içinde kullanılmaz o. :) alnının ortasındaki kozalağı çalıştırmak için kullanılır. Beyin fonksiyonların vitamin mineral eksikliğinden elektrolikit dengesizliğinden dengesizleşir eksikleri giderip uyursan her şey yerli yerine oturur. Beyni hızlandıracağım düşüncen varsa ormus manna yapacaksın onu da tavsiye etmem ne yapacaksın 10 gün kesintisiz konsantrasyonu yeni bir dil mi yazacaksın. Gereksiz.

not: yediysen hastaneye yollan zehirler o. cort diye gidebilirsin.

Yemedim hocam demledim suyunu içtim sadece 

can sıkıntısı işte ya kafa yapıcı maddrleride bırakınca insan napcagını sasırıyor 

yiyiynce anında etki yapıyormuş ama daha yemek kısmet olmadı 

tütsüyü ölmezsem yarın yapıcam da 

şimdi ben uyursam dmt salgılanıcak ve ekşın başlıcak yani dimi ?

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    korkarabatak
    korkarabatak's avatar
    Erkek

videoyu izlemedim yalnız şu kadarını söyleyim. üzerlik tek  başına bir bok yapmaz net.

üzerlik sadece vucuttaki bir güvenlik duvarını kaldırır. bu güvenlik duvarı dmt hormonuna karşıdır. 

bu duvar kalkmadan dmt vucutta aktifleşemez. üzerlik her ne kadar kilit vazifede yer alsa da tek başına vucutta mucize etkiler yapmaz. yapamaz.

dmt ise vucutta sadece doğarken ve ölürken yüksek miktarda salgılanır. onun dışında az miktarda rüyada veya işte ne bilim ölmeye yakınken salgılanır.

yani istediğiniz kadar üzerlik için yeterli seviyede dmt hormonu salgılamaz veya takviyesini almaz iseniz anca tribe girersiniz kendi kendinize. (takviye = şaman iksiri)

mevlana beyitlerinde sıklıkla üzerlik tohumundan bahseder. ruh duvarını kaldırdığı bilinen bir gerçek tarihte.

o zamanın alimleri dervişleri üzerliğin vucutta tam olarak etki yapması için kendilerini kuru ekmek ve az miktarda su ile karanlık odalara kapatırlardı 40 gün.

tabi hem karanlık hem açlık hem susuzluk uzun zaman geçince vucut ölüme yaklaştıkça vucutta dmt hormonu yüksek miktarda salgılanır.

işte üzerlik o zaman işe yarar ve dmtnin vucutta aktifleşmesini sağlar ve insanın ruh gözünü açar. 

bana sorarsanız bu bir halüsünatif etki değil. madde kafalarına benzer bişey değil. yine bana sorarsanız uzak durun. ölürsünüz.

tabi lan
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    italyan
    italyan's avatar
    Erkek

Üzerlik tohumu , MAOİ denilen zımbırıtıyı içeriyor. (Monoamin Oksidaz İnhibitörü) 
    Vücutta bir proteinin işlenmesine engel oluyor. Bu sebepten kullanmadan önce diyetini yapmak gerekiyor.
    İslamda bu diyet işi riyazat olarak geçer.... 

MAOİ+DMT karıştığında Ayahuasca isimli kafa yapıcı şamanik iksir ortaya çıkar. 
    Mevleviler bu iksiri Kargı Kamışı + Üzerlik tohumu ile yapar. Fakat yapım usulü gizlidir. 
    İlgili arkadaşlar yüksek dozda alerjendir , alayım karıştırayım , içeyim derseniz ölebilirsiniz.... 

Cin davetlerinin olmazsa olmazı Üzerlik tohumudur fakat ibneliğine yazmamışlardır. Çeşitli osmanlıca eserlerde bunun ibneliğine yazılmadığı aktarılmıştır.... 
    Özellikle bu MAOİ , B vitamini grubunun işlenmesine engel olarak vücutta birikmesini sağlıyor , balık başta olmak üzere hayvansal gıda yememek gerekiyor.... 
    Eğer yenilirse ilgili proteinlerin işlenememesinden ötürü sinir felci gibi birşey yaşıyorsunuz.
    Bu da ağzınızın burnunuzun , gözünüzün yamulması manasına geliyor..... 

Yani CİN ÇARPTI deniliyor..... 
    DMT'nin güzelliği insan bunu vücudunda organik olarakta üretebiliyor... 
    Yüksek dozlarda çekilen zikir ve üzerlik tütsüsü vücudunuzda kendiliğinden gelen bir ayahuasca kafası yaratır... 
    -0-

MAOİ grubu dalgalar antidepresan olarak kullanılıyor. Rahatlatıcı etkisi var. Nazar'a karşı kullanılma olayıda biraz bu. Rahatladın mı ? Rahatladım... Tamam nazar kalktı..... 

Kaynatıp suyunu içersen ne olur ? Bol miktarda balık varsa midende felç geçirme ihtimalin var. Eğer yoksa aşırı rahatlar , elin ayağın uyuşur. İshal olur bünyeden atarsın... Üzerliğin içindeki herhangi bir dalgaya alerjin varsa kaynatıp içtiğin için bolbol bünyene alırsın , baya başın ağrır. 

Aslında bişey olmama ihtimali daha az gibi görünüyor. Umarım şanslısındır ve ölmemişsindir.

Gerçek yoktur.Herşey yorumdur. - KKK - Düşünürseniz, acı çekersiniz. Şüphe ederseniz, delirirsiniz. Hissederseniz, yalnız kalırsınız. O yüzden koy goethe
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PEAK
    PEAK's avatar
    Erkek

Ölüm ölüm dedigin nedir ki gülüm ?

ben senin için üzerlik içmeyi göze almısım.. 

Günaydın hocalar su hayatta hiç bir seyi basaramamıs ben ölmeyide basaramadım gördüğünüz üzere:)

degerli yorumlarınızı okudum ve mevlana modunu açıp bayblade gibi dönene kadar ben bu işi çözcem ya kararlıyım :)

sıkılmıştım dünyalık varlıklardan biraz diğer boyutlarda takılayım ya 

ama düzgün bir şaman lazım bu tarikata aslında her yere lazım millet bonzai den meth den ölüyor bedavaya

bunun diyeti için sağlam bir kaynak lazım sununla tek basına yakalayayım diger boyuttaki ortamları da sonra dmt salgılayan diger bitkilerle boyutların ortamcı cocugu olurum ama şimdilik üzerlik iyi gibi:)

ha gecen nasıl geçti derseniz sıkıntısız gecti rüya falan gördügümü hatırlamıyorum 

ama sabah kalktıgımda sanki tüm uyku hakkımı kullanmışım böyle dolu dolu uyumusum böyle pürüzsüz uyandım

Rüyalarım degilde sanki gerçek hayatta her sey HD kalitede olmus bir degisik görünüyor her sey bana neye odaklansam bir anlam verecegim sanki

inş sandalyayeye falan cıkma teklifi etmem :)