folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Uzun Saç Ve Bakımı

Uzun Saç Ve Bakımı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hezarfen
    hezarfen's avatar
    Erkek

benimde omuzdan aşağıda saçlar, gliss iyidir hoca. Bide çam terebentin yağı vardı, şampuanın içine koyuyorsun bi kapak. O iyi gelmişti benim saça.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ziraatci
    Ziraatci's avatar
    Erkek
    Ah ulan saçım dalgalı ve ince telli çok bu yüzden uzaması zaman alıyo ama uzaticam
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    efsanemeric
    efsanemeric's avatar
    Erkek

ben SARI: kardeş sakına uzatayım deme bakımı ayrı bir dert uzaması ayrı bir dert laf atanı ayrı bir dert:D

efsanemeric tarafından 23/Oca/13 00:22 tarihinde düzenlenmiştir
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolyReform
    HolyReform's avatar
    Erkek

Ben de saçımı uzatmaya çalışıyorum.Hızlı uzasın diye sinemaki otu,badem yağı ve bemiks ampul mudur nedir onu karıştırıp saçıma sürüyorum haftada bir kez.

Konuyu açan arkadaş en son ne zaman kestirdin saçını?

Hakkıdır nakte tapan milletimin istismar!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karahanx
    karahanx's avatar
    Erkek

saç uzatma süreci kadar sıkıntılı bir süreç görmedim . kendinden nefret edıyosun :D ama nıhayet atlattım o donemleri.

ben sac kremı kullanıyorum (elidor 7/24) cogunlukla . ama dalgalı oldugu ıcın zaptetmesı haylı zor. bereyle adam edebılıyorum ancak.

ayrıca aynı sampuanı kullan ben üzerinde ronaldo olan clear kullanıyorum yıllardır :D benim oyle cok uzun degıl de . uzasın bakalım gittigi yere kadar .

Hayat Bizi 61 kenara...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    anarsistherif
    anarsistherif's avatar
    Erkek
    karahanx bunu yazdı

saç uzatma süreci kadar sıkıntılı bir süreç görmedim . kendinden nefret edıyosun :D ama nıhayet atlattım o donemleri.

ben sac kremı kullanıyorum (elidor 7/24) cogunlukla . ama dalgalı oldugu ıcın zaptetmesı haylı zor. bereyle adam edebılıyorum ancak.

ayrıca aynı sampuanı kullan ben üzerinde ronaldo olan clear kullanıyorum yıllardır :D benim oyle cok uzun degıl de . uzasın bakalım gittigi yere kadar .

hocam cogu kisi krem kullanma diyor. sabunla yıkasam saçım sertleşiyor, şimdi düzenli olarak sabunla yıkasam yumuşak mı olur diyorsunuz? pazarda satılan o zeytinyağlı sabunlardan mı alalım?

=)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AllahinOglu
    AllahinOglu's avatar
    Erkek
    UNKN0WN bunu yazdı
    angelofhope bunu yazdı

şampuan kullanma kesinlikle.

zeytinyağlı sabun önerimdir.

hergün yıkamalısın saçlarını.

ayrıca nerden baksan 12 yaşımdan beri zeytinyağlı sabun kullanıyorum. hangi berbere gitsem saçımın çok gür olduğunu söylüyor.

babamda askerden beri zeytinyağlı sabun kullanıyor. adam 50 yaşında saçları gayet gür. kesinlikle kullanmanı tavsiye ediyorum.

edit: alıcaksan hazır marketten alma. pazarda zeytin satan amcalar teyzeler en organiğini satıyor bunların. onlardan al.

Dedem hiç şampuan kullanmamış şuana kadar hep yeşil arap sabunu kullanmış . saçları o kadar yumusak ve gür ki 67 yasında açık yok saçlarında . Bende duşa girdim baktım dedemin sabun dedim bi şunla yıkıyım saçlarım o kadar sert oldu ki anlatamam ustune yine şampuan yapmak zorunda kaldım sürekli kullanım gerektiriyor bunun gibi sabunlar .

bunların dediğini yaparsan saçların süpürge gibi olur amk zeytinyağlı sabunla yıkarsan saçını tarayamazsın bile istersen dene...

bu kış ayında hergün saçını yıkarsan kafayı ıslak bırakmanın sonucunda bir hastalık oluyordu bir araştır...

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hybris
    Hybris's avatar
    Erkek

3 sene uzattım bel hizama gelecekti neredeyse.

en sonunda bi sabah kalktım saç sakal birbirine girmiş amı götü dağıtmış haldeyim dayanamadım vurdum makası enseden.

ohh böyle bi rahatlık böyle bi hafiflik yok abi.

geçici bi heves. hadi telefon geldi acil çıkman lazım bi duşa gireyim deme şansın olmuyor.

agile isn’t how fast you can go, it’s how fast you can turn.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tengri
    Tengri's avatar
    Erkek

abü bende uzatmaya çalışıyorum, saçları sürekli öne uzuyor:D ne zaman böyle arkaya felan atabilcem saçlarımı :D Bide 5 aydır felan berbere gitmiyom.

Ben Fight Clubı izledin mi? derken utanıyorum, adam İzlemedim. derken utanmıyor. Bi de nasıl güzel mi, diyo... Bi bitmediniz amk.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karahanx
    karahanx's avatar
    Erkek
    schwarzseherisch bunu yazdı
    karahanx bunu yazdı

hocam cogu kisi krem kullanma diyor. sabunla yıkasam saçım sertleşiyor, şimdi düzenli olarak sabunla yıkasam yumuşak mı olur diyorsunuz? pazarda satılan o zeytinyağlı sabunlardan mı alalım?

ya zeytinyaglı sabunların oyle bı efsanesı varda ne kadar gerçek bilmiyorum.sen sampuana devam et abı genc adamsın :W

ayrıca saçın yumuşak olması ve ıslak görünmesi için henüz bir çare bulabilmiş değilim. benim saçlar da odun gibi 2 krem sürüyom okula gidiyom 1 saat sonra bi bakmışın yine papaza dönmüşüm .

Hayat Bizi 61 kenara...
Toplam Hit: 5695 Toplam Mesaj: 61