folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Vahşet Mardin"De Düğünde Katliam 44 Ölü

Vahşet Mardin"De Düğünde Katliam 44 Ölü

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gokalp
    Gokalp's avatar
    Erkek

xz bunu yazdı:
    -----------------------------

kürtlerin ne kadar ilkel kabileler olduğunun apaçık bir kanıtı daha , bu adamları devlet bıraksa hatutu - tukaka kabileleri gibi birbirlerini keserler kız meselesiymiş güya bu katliamın nedeni ... afrikanın balta girmemiş ormanlarında ki kabilelerden hiç bir farkları yok, hatta kız sünneti gibi bazı ilkel ortak adetlere "kültürümüz" diye sahip bile çıkıyorlar.

vahşetin ardında ilkellik yatıyor , bizim var olmaya çalıştığımız çağ ile arasında asırlar olan mağara toplumu kalmakta ısrar eden bir güruh var , insan evriminden bağımsız yüzlerce yıldır hiç bişey üretmeden toplumlara asalak yaşayan, sefil . Orada bırakın birbirini yesin de diyemiyorsun, nasılsa kaçıp şehirlerimize,köylerimize de geliyorlar , pimi çekilmiş bomba gibi dolaşıyorlar sonra. bizim orda ha it ha kürt derler ya sokakta başıboş bi köpek nasıl devlet, toplum hak hukuk bilmiyor içgüdüsel olarak ısırıyorsa , al işte bu kürdolarda aynen böyle  tek farkları ellerinde jony den aldıkları yarı otomatik silahları var

Aslinda bunu bir elestiri olarak kabul gormeleri gerekyor Kurtlerimizin, neden? Derseniz asiretle yonetilmenin agir bedelleri vardir ki hepimiz bunlara taniklik ediyoruz her gecen gun televizyonlarda, gazetelerde ve bilimum aygitlarda ve gorsel sunumlarda. Yinede bilimsel yontem egitimi gormus ve kulturlu Kurtlerde var ki bunlari inkar edemeyiz, xz'in elestirisi aslinda cuk diye oturmus bir elestiridir, ha derseniz yoruma acikmidir? Bence aciktir, yorumlamaninda mahsuru yoktur. Kurtleri cehaletlerinden ve cuhelaliklarindan suclu gormelimiyiz, yoksa devletimizi mi elestiri yagmuruna tutmaliyiz, bu hususu mutabik olacak sekilde anlasmali olarak tartismaliyiz, Kurtler'in o cografya da devlet tarafindan ezinc kaynagina donusturulmeleri ve koruyuculukla PKK belasi ekleyince bir nevi zulmetmeleri Kurtler'in isyanlari sebebiyle kacinilmaz olmustur, bu Kurtlere yonelik elestiridir, lakin devletin halkin omuzlarindan yukunu kaldirmayisi da devlete yonelik bir elestirimdir. Bu kabilesel ve toresel, artik ne derseniz deyin, anlayistan bir an once vazgecmeleri ve kurtulmalari kabildir.

Zafer ülkü kaynağının çeşmesidir, Zafer gönüllerin birleşmesidir. Gönülleri birleşenler, selam sizlere, Uzaktan dertleşenler, selam sizlere.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SpoofU
    SpoofU's avatar
    Erkek
    Boşverin beyler, kafaları mermer gibi olduğu için ırkçılara ne deseniz boş.

Sevmem yazmayı, okumayı sevdiğim kadar.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gokalp
    Gokalp's avatar
    Erkek

BuZuL bunu yazdı:
    hocam ben terörist demiyorum o silahları nerden aldılar onlara kim sağladı onu diyorum yanlış anlaşılmasın 8 kişi 44 kişiyi tarayarak öldürüyor normal tabanca değil yani :) ağır silahlar.

Olayin failleri koy koruculariymis ama bunu PKK da yapabilirdi ihtimal dahilinde.

(duzeltme: korucu*, bana goreyse tabir etme acisindan koruyucu*)

Zafer ülkü kaynağının çeşmesidir, Zafer gönüllerin birleşmesidir. Gönülleri birleşenler, selam sizlere, Uzaktan dertleşenler, selam sizlere.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek
    Gokalp bunu yazdı:

BuZuL bunu yazdı:
    hocam ben terörist demiyorum o silahları nerden aldılar onlara kim sağladı onu diyorum yanlış anlaşılmasın 8 kişi 44 kişiyi tarayarak öldürüyor normal tabanca değil yani :) ağır silahlar.

Olayin failleri koy koruyuculariymis ama bu PKK da yapabilirdi ihtimal dahilinde.

hah işte o zaman bişey diyemem pkk yaptı hiç diyemem durun bakalım neler olacak gelişmeleri takip edelim.

edit :

KORUCULAR NÖBETTEYDİ
    Köyün korucu köyü olduğuna dikkat çekiliyor, bu da terör saldırısı ihtimalini gündeme getiriyor. Korucuların saldırı sırasında jandarma karakolunda nöbette olduğu, köyün korumasız kaldığı  aktarılıyor.

DAĞDA ÜÇ BEŞ KOYUN SÜRÜSÜ, TUTTURMUŞ BİR KÜRDİSTAN TÜRKÜSÜ, ELİNE ALMIŞ BAYRAK DİYE BİR MASA ÖRTÜSÜ, SATSAN BEŞ PARA ETMEZ NE DİRİSİ NE DE ÖLÜSÜ, SOYU SOYSUZ OLAN SENSİN TOPRAK SENİN NEYİNE, İTE İTLİK YAPIP KAFA TUTMA BEYİNE, ANLASA DEDİĞİMİ SOKAKTAKİ KÖPEK AĞLAR HALİNE, DUY ULAN SOYSUZ NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.......
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SpoofU
    SpoofU's avatar
    Erkek
    BuZuL bunu yazdı:
    Gokalp bunu yazdı:

BuZuL bunu yazdı:

Olayin failleri koy koruyuculariymis ama bu PKK da yapabilirdi ihtimal dahilinde.

hah işte o zaman bişey diyemem pkk yaptı hiç diyemem durun bakalım neler olacak gelişmeleri takip edelim.

edit :

KORUCULAR NÖBETTEYDİ
    Köyün korucu köyü olduğuna dikkat çekiliyor, bu da terör saldırısı ihtimalini gündeme getiriyor. Korucuların saldırı sırasında jandarma karakolunda nöbette olduğu, köyün korumasız kaldığı  aktarılıyor.

O zaman iş değişir, büyük ihtimalle pkklı köpeklerin işidir. Aile içi husumet olsa neden çoluğu çocuğu öldürsünler. pkklı itler "bakın bize karşı gelmeyin yoksa sonunuz böyle olur" gibisinden bir uyarı için yapmış olabilir.

Sevmem yazmayı, okumayı sevdiğim kadar.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yalnizturk
    yalnizturk's avatar
    Erkek
    öldürülen aile kanatimce türk ailesi kürt ailesi deil bundan hareketle aşiret olayı olmadığı açık arkadaşlar kız meselesi diyolar ama ne önemi var s2imin köpekleri nasıl kıyıyolar küçücük çocuklara kadınlara inşallah işin arkasından düşündüğüm şey çıkmaz

Ey Türk, Titre ve Kendine Dön! Üstte mavi gök çökmedikçe, Altta yağız yer delinmedikçe, Kim bozabilir senin ilini ve töreni!.. Bilge Kağan
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    stillalive
    stillalive's avatar
    Erkek
    bunları yapanı asacaksın

Geçenlerde kumpircide otururken, salataları, kaşarlı kumpirleri ve kısırları gördüm, o sırada şöyle düşündüm: Kısırlaştırılmış Siyaseti, Kaşar Siyasetçilerden Alırsak, Önümüze Amerikan Salatası Olarak Gelir Ve Biz de Onu Yeriz, Ama Orada Unutulan Birşey Var, O da Çoban Salatası.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Potansiyel_Virus
    Potansiyel_Virus's avatar
    Dişi

bunun adi katliam baska bise denemez tore fln deniyo ama cok planli bişey kacarken yaptiklari vs töre cinayetinden otesi var bence de ne cikcak bakalim

Ucurtmalar ruzgar gucuyle degil,o guce karsi ciktiklari icin yukselirler.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yalnizturk
    yalnizturk's avatar
    Erkek

@ xz

katıldığım nokta şu kürt halkı kızdığında dünyanın gördüğü en acımasız ve silahlı halkıdır kim ne derse desin kardeşim şimdi yok biz kürdüz iyi insanlarız diceksiniz ben kötü insan demiyorum bakın en  ufak kavgalar bile doğuda aşiret olayına dönüyo ve çatışmalar çıkıyor, en ufak ters bişe söylesen kürtlerle ilgili çatışmalar , küfürler ortalık karışıyo , Aşiret sistemini Atatürk kaldırmıştır halada bu sistemi savunan kürtleride kusra bakma normal insan seviyesinde görmem.... 3-5 terörist asit kuyusuna atıldı die yapmadıklarını bırakmadılar  yıllardır peki bu vahşetin hesabını kim sorcak_? vaktinde doğudagörev yapan bi polis komşumuz anlatıyo sokakta yürürken eşiyle adamın biri çarpıyo bunlara kasıtlı barıyo gel lan buraya die karısı zor sakinleştiriyo ve dediği aynen şu kenanı ben sakinleştirmesem o adamı orda döverdi sonra o bölgede daha duramazdık aşiret hep oralar ve çok adi insanlar kenanı sağ bırakırlar bizi öldürürlerki acı çeksin die bunu diyen orda yıllarca görev yapmış bi polisin eşi daha yüzlerce örnek verebilirim bu konuyla ilgili 

Ey Türk, Titre ve Kendine Dön! Üstte mavi gök çökmedikçe, Altta yağız yer delinmedikçe, Kim bozabilir senin ilini ve töreni!.. Bilge Kağan
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dessas
    Dessas's avatar
    Erkek
    eh ehu ehu gebrtsinler birbirlerini mallar . . .

hiphop-man hiphop-man miğfer eXplation!
Toplam Hit: 8183 Toplam Mesaj: 65