Varmı İsteyen Elektronik Sigara

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ultrAsker
    ultrAsker's avatar
    Erkek

Prometheus bunu yazdı:
    -----------------------------

dumansız sigaranın...

sigaranın.... :)

i ve got nothing against god. its his fan club i cant stand.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek

rappermcs bunu yazdı:

aslında olabilitesi var hajım. Kredi kartı ile nasıl ödeme yapabilirim?

Hocam gg yada sahibinden.com uzerınden yapabılırı kredı kartı odemesı ıle ama ıste fıyat banka komısyonu nedenıye 3 4 mılyon oynar sanırım.

Su anda pazar durumuna bakıyorrum tbt dısında 10 adet sıparıs aldım .Bi bır hafta 10 gun daha bekeleyıp ılk partı yı getırecegım.

İnternettekı fıyatları dudak ucuklattırmakta 100 150 tl den baslamaktadır

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alp
    alp's avatar
    Erkek

size "elektronik sigara zararlı" diyenler şu an içtiğimiz sigaraların üreticileri:))

siz sigara satın alın diye "elektronik sigaralar pis kaka" diyenler de, bu elektronik sigaraları raflardan kaldıranlar da bu insanlar:)

var mı bi bilimsel dayanağınız elektronik sigaralrın zararı hakkında? eminim ki yoktur:D

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ByLoading
    ByLoading's avatar
    Erkek

arkdslar kullanan varmi ben almayi dusunuyorum.. kararsiz kaldim fiyatlar acayip oynuyor?

geçen gun cim sahada maca cıktık ölüyordum halisaha neysede cim saha bizi maf etti dedim sigarayi birakicam sezon başı antreamanlarina cıkcam bu yaşta bitmişiz..

kullanan arkdslar yorum yazarsa veya satan biri varmi yasak oldugu icin sanirim gg ve cogu sitede tek tük var ..

Bilişim Uzmanı Programmer & WebDesigner
Toplam Hit: 2216 Toplam Mesaj: 15