folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Vatan Bilgisayar Çalışanı

Vatan Bilgisayar Çalışanı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    theimpossible
    theimpossible's avatar
    Erkek

Arkadaşlar konu vatan bilgisayarla alakalı değil bu tür olayları diğer teknoloji marketlerinde de yaşayabilirsiniz? Bu tür yerlerde 1 haftalık personel de vardır 5 yıllık personel de vardır . Bu sektöre yıllarını vermiş biri olarak , mağazaya gittiğinizde ne almanız gerektiğini önceden bilin..Size sadece satış personelinden ürünü istemek olsun.

theimp0ssible - cout << " Emektar TBT'çı " << endl ;
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaNGeR
    RaNGeR's avatar
    Erkek
    HolyOne bunu yazdı

Sorun vatandan alışveriş yapmak değil ne alman gerektiğini vatandaki elemana sormak

tabiki en çok kar bırakan yada stokta ne varsa onu iteliyecek.

Ne alman gerektiğini onceden internetten tespit edip bu marka bu modeli almak istiyorum diye gitmek lazim.

Hocam ben de aynı kanıdayım.

Ben şahsen alacağım şeyi marka modeline hatta özelliklerine kadar araştırırım. Gider bu ürünü alacağım derim direk. Çoğu zaman (dizüstü bilgisayar dahi alıyor olsam) direk ne alacağımı bilerek gitmişimdir ve çoğu zaman mağaza görevlileri "siz zaten araştırmışsınız, ne alacağınızı biliyorsunuz" demekle yetiniyor :)

Forumda mesaj yazarken lütfen imla kurallarına uyalım, düzgün bir TÜRKÇE ile yazışalım. TÜRKÇE bizimdir, dilimize sahip çıkalım.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek

Aklima Teknosada Samsung Galaxy SII ye 16 GB ram var diyen satis temsilcisi geldi.

Ve üstüne israrci davranisi beni sinir küpüne cevirdi :)

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SyspioniC
    SyspioniC's avatar
    Erkek

konuyu yeni gördüm, aynen başımızdan öyle olaylar gecti cesnistle ama yine de vatan bi numara benim icin. gold pc, teknosa bimeks vs. ye göre daha ucuz. ara ara %25 indirim yapıyo hem. hatta bi kere özel indirim vardı, 100 liralık cantayı 50 liraya aldım, bi tane de rakkoca aldım hatta :)

bonus: gold bilgisayar calısanlarının müşteri taklitleri :P

http://www.youtube.com/watch?v=4bRqJizTOKY

SyspioniC tarafından 18/Kas/12 15:16 tarihinde düzenlenmiştir

"Derviş Yunus bu sözü eğri büğrü söyleme, Seni sorguya çeker bir Molla Kasım gelir."
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    streetw1se
    streetw1se's avatar
    Erkek

ayrıca vatandan niye alıyosunuz anlamadım vatan fiyat konusunda en yükseklerde gezen birkaç firmadan biridir. Bu hafta sonu tvlerde %25 indirim var diyorlar bakıyorum digerlerine zaten aynı fiyat :)

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rebellisch
    rebellisch's avatar
    Erkek

vatan yüzde 25 indirimle normal seviyeye yaklaşıyor, haftasonları dışında uğramayın, ben vatan çalışanlarını seviyorum genelde bana hep polat alemdar havasındakiler kiler denk geliyor :)

Toplam Hit: 5870 Toplam Mesaj: 27