Vatan Hainleri(Pkk)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZaL
    ZaL's avatar
    Erkek

Videoları izledikten sonra beynimde sabitleşen fikirlerime bir yenisi ve daha fazlası eklendi,Rabbim bir insan suretinde bu derece mi nur bırakmaz?İnsanı güzelleştiren fikirleridir,ve fikirlerin bir insan anatomisine etkisini bu videolarda fazlasıyla göreceksiniz.. VATANIN HER ZERRESİNE CAN FEDA!                                                            

http://www.youtube.com/watch?v=Ly43bfWUzuM 

http://www.youtube.com/watch?v=xD7imtBbPpg&feature=related     

2 kelime yanyana gelirde güzel olmaz mı? Sen bunu göremiyorsan,ben sana gösterememki.Tıpkı şuan şurada yazılanlar gibi.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek

Tamam anladık iğreniyorsun Pkk lılardan, ama arkadaşım ireniyorum desene şuna, Fikirlerin insan Anatomisini iğrençleştirdğini söylüyorsun, Burada Bilimsel bir tez Kokusu var, Olmadı hocam çarpık fikir bu, şimdi olaya şöyle bakalım.

1. Kişilerin bakış açısı Görecelidir.

2. Erkeklerin erkekliklerinden kadınlarında kadınlıklarından iğrenmesi demişsin, Dağ Ortamına sen git bir ay sonra Toz kum içerisinde bakalım nasıl görüneceksin.

3. Bu Görüntüleri seyrettim diye Erkekliğimden iğrenmedim, vede Kadınlarında Kadınlıklarından utanç duyacakları bir şey görmedim.

Olay Şudur, Şimdi onlar Ölüler, Ve Bunca insanın Günahına girdiler, Ayrıca kendi Günahlarınada girdiler versinler Hesabını der geçersin. Yani Ölmeleri Kolay olanıdır, öldükten sonrasında verecekleri hesaba bakalım ne edecekler deseydin daha mantıklı tutarlı gelebilirdi bana.

Laf aramızda bir iki tanesi çok çirkindi yahu. :)

Ha Şunuda Ekliyim Adolf Hitlerin Üstüne Cani tanımam, ama Gelin Görünki karizmatik vede Yakışıklı bir Hödü idi. :) 

Tahribat Vazgeçilmez Aşkımdır..!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZaL
    ZaL's avatar
    Erkek
    Videoları ben hazırlamadım sadece gezinirken rastladım. İzafi olan nedir aslen biliyor musun? Senin adolf hitleri beğenişin. İnsanın anatomisini tamamen ideolojisi belirler. Bu insanlardan iğreniyor musun soruna cevabım evet iğreniyorum ve daha fazlası!

2 kelime yanyana gelirde güzel olmaz mı? Sen bunu göremiyorsan,ben sana gösterememki.Tıpkı şuan şurada yazılanlar gibi.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek

ZaL bunu yazdı:
    -----------------------------
    Videoları ben hazırlamadım sadece gezinirken rastladım. İzafi olan nedir aslen biliyor musun? Senin adolf hitleri beğenişin. İnsanın anatomisini tamamen ideolojisi belirler. Bu insanlardan iğreniyor musun soruna cevabım evet iğreniyorum ve daha fazlası!

Tamam Hocam Aynen, ama Görüntüyü hazırlayan arkadaş bence saçmalamış ama, Canım bi kere onlar Askeri emirler le Dağlarda Eylemler için çabalıyorlar, kendilerine bakım yapamazlarki, nasıl anlatiyim, görüntü kayık mayık değil bence, gayet normal insanlar bunlar. Emme gel gelelim yaptıkları iş hiç Günahı olmayan İnsanlara kıymaksa orda duracaksın, Ekmeğini yediği Doğduğu Topraklarda yaşayan canlara Silah çektimi orda durup şunu demeli Bu İnsanlar Çok iğrenç. Bu kadar basit.

Hem ben neden videoyu izleyip erkekliğimden irenecekmişim yada bir kadın kadınlığından utanacakmış canım. orasını yadırgarım ben.

Yahu Hocam bi saniye ama olmadı şimdi Ben Adolf hitleri beğeniyorum demedimki ama. Sadece Yakışıklı vede karizmatik olduğunu söyledim. Beğenmek ayrı şey Tiskiniyorum pek tabiki. 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    flayk
    flayk's avatar
    Erkek

tıklamaya tenezzül bile etmem hit kazandırmaktan başka bi işe yaramaz çünkü

aLLeSz VooR Me LaNd fl@yk De HaNdEn DiE AaN OnZe vLaG KoMeN MoGeN BrEkEn ToeN JiJ WeG WaS HeB Ik HeT BeGrEpEn DaT Ik Me ZelF NieT WaS ZoNdEr JoU MijN GeZiChT iS OuD GeWoRdEn zOaLs WijN En DaN BeLaNgRijK GeWoRdEn
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZaL
    ZaL's avatar
    Erkek
    Karizmatik ve yakışıklı olarak görüyorum cümleneydi cevabım. Sonuçta bir beğeni uçda olsa. Ki şöyle bir şey var senin ve benim burda yazdıklarımızda izafi bir başkası bizim iğrenç olarak gördüğümüz bu ideolojiye bizim gibi bakmayabilir.Yapılması gereken şu ; eğer fazlasıyla dokundurucu ve iç kanatıcı değilse bir söylem bir cümle bir yorum gölge edilmemeli.Lütfen çek gölgeni :)

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek

ZaL bunu yazdı:
    Karizmatik ve yakışıklı olarak görüyorum cümleneydi cevabım. Sonuçta bir beğeni uçda olsa. Ki şöyle bir şey var senin ve benim burda yazdıklarımızda izafi bir başkası bizim iğrenç olarak gördüğümüz bu ideolojiye bizim gibi bakmayabilir.Yapılması gereken şu ; eğer fazlasıyla dokundurucu ve iç kanatıcı değilse bir söylem bir cümle bir yorum gölge edilmemeli.Lütfen çek gölgeni :)

Ama biz bunları her gün konuşmaktan bıktık. Bırak hocam ya konuna farklı bir yön veriyorum sen hala anlamıyorsun, yorum gölgelemek bir yana, yorum yaparak konuna değer katmakdı gayem her neyse, şunu hatırlatiyim neyse Hocam tamam kusuruma bakma. ! 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    decameron
    decameron's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Bilgi/Destek Madalyası Savaş Madalyası
    Erkek
    Bu videoyu daha evvel biri yolllamıştı msnden, www.2girls1cup.com la aynı tepkiyi verip kapatmıştım.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

decameron bunu yazdı:
    Bu videoyu daha evvel biri yolllamıştı msnden, www.2girls1cup.com la aynı tepkiyi verip kapatmıştım.

deca sabah sabah :D

bu 2girl1cup in degilde youtube da bunu izleyenlerin yuz sekillerinin videolari var

bir iki tane de ben cektim gizli gizli bu 2girls1cup izlettirdiklerimden :) manyak komedi oluyor 

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    Devletin neden haydi kızlar okula dediğini anladınızmı

BU ALANA REKLAM ALINIR . her hakkım saklıdır®™ █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fmk
    fmk's avatar
    Erkek
    bu gune kadar gordugum tum PKK köpeklerde aynı yüz ifadesi var resimlere dikkatli bakarsanız anlaşılıyor gözlerinden resmen okunuyor ne bok oldukları ırsi bişey olmalı sanırım

Eğer İnsanlar benimle aynı şeyleri düşünüyorsa bir yerlerde yanlış yaptım demektir
Toplam Hit: 2207 Toplam Mesaj: 30