Vatan Hainleri(Pkk)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek
    Hımmm Sanırım, haklısın ki nihayetinde Para dedinde aklıma geldi paranın gücüyle üretilen Nükleer çeşitlilikteki güçlü Teknik cihazlar Dünyayı yokedecek. Ama insanın Merhamet duygularınında gelişmiş olması gerekmezmi bunları diyorsun ama Erdemli insanın Güçlü olduğu kadar Merhametlide olması gerekmezmi, Sen Sakat doğdu diye bir yavrucağa kıyabilirmisin. Söylemesi bile tiskinti verici değilmidir.

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Blackjack
    Blackjack's avatar
    Erkek
    simdi yanlıs anlasılmasın hem yok edilsin hemde doga kendisi yok eder dedim bu yüzden yok etmekten kasıtm sudur biz dogaya karıstıgmız mudetce onu aksatırız doga zaten zayıfları eleyecek bizim yapmamız gereken ise kendimizi korumamızdır zayıf ırklarla evlilik yapılmaması zaten onları doganın belli bir zaman sonra yok etmesine bırakmakdır.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek

BAAL bunu yazdı:
    -----------------------------
    simdi yanlıs anlasılmasın hem yok edilsin hemde doga kendisi yok eder dedim bu yüzden yok etmekten kasıtm sudur biz dogaya karıstıgmız mudetce onu aksatırız doga zaten zayıfları eleyecek bizim yapmamız gereken ise kendimizi korumamızdır zayıf ırklarla evlilik yapılmaması zaten onları doganın belli bir zaman sonra yok etmesine bırakmakdır.
    BAAL Hocam belirtmeliyimki Zayıf Irk diye bir Gerçek yada İspatlanabilmiş bir olgu mevcut bile değildir. Bu Sadece Adolfizmin ortaya attığı bir Düşüncedir. Irk dediğin Kasıt insan Irkıdırki İnsan Zaten Güçsüz vede zayıf bir Varlık değildir. İnsan Irkı öyle bir Irktırki Tüm Canlılar içerisinde Ay gibi Hayat olmayan bir ortamda bile yaşayabilecek kadar Güçlüdür.

İnsanlar Arası Irk Konusuna deyinecek olursak, Bu Sadece Düşüncede varolan bir olgudur, Amerikan Irkına Mensub bile olsa inan bana Bir Türk Beyni ile Bir Amerikan Beyni aynı yapıdadır Fark yoktur. Farklar Düşüncede ortaya Çıktığına Göre Düşünce Sayıflığı denilebilir. Fiziksel olarak hiç bir fark bulamazsın.

Türk Irkı Vatanist bir Irktır, Üretmez, Yenilikçi değildir, ama Savaşçı bir Irktır. Görülüyorki Düşünce Temelinde Savaş Hakimdir. Yinede Diğer Irklardan Daha Üstün olmanın Benim Fikrimce Temel Dayanağı Bu değildir bu ancak başarabildiği bir dalda elde ettiği Başarının bir ispatı olabilecek olgudur.

Peki bence Üstün Irk nedir. Bence Üstün Irk Barışık yerleşik hayata adanmış ırktır. Kısacası Dünya yüzeyinde olan biten Tüm Vahşetin gereksiz olduğu kanaatindeyim, Pek yakında Uzayada Açılacağız Sonsuz Evren Emrimizde Tükenecek yada bitecek bişeyde yok. En azından şimdiki insanlar olarak bunu biliyoruz, Eskiler bilmiyorlardı. Demekki Paylaşılamayacak bişeyde yok. Temennim olacak kadar kalacak şeylerden Bahsettiğimin bilincindeyim. Ama Gerçek budur.

Yakın Gelecek Global Dünya Birlikteliği yada Dünya Federasyon Sistemi gibi bir Birlikteliğe Gebe gibi görünüyor Tabi İnsanoğlu Dünyayı yıkmazsa. Gelecek Barışa Gebe.

BAAl Hocam Sanırım Konu Sahibi kızabilir Konuyu Dağıttık gibi oldu ama çokda uzaklaşmadık gerçi, gel gelelim Gölge felan etmeyin diye çıkışıyor o açıdan farklı bir konuda devam edebiliriz.

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Blackjack
    Blackjack's avatar
    Erkek
    shockman bunu yazdı:

BAAL bunu yazdı:
    BAAL Hocam belirtmeliyimki Zayıf Irk diye bir Gerçek yada İspatlanabilmiş bir olgu mevcut bile değildir. Bu Sadece Adolfizmin ortaya attığı bir Düşüncedir. Irk dediğin Kasıt insan Irkıdırki İnsan Zaten Güçsüz vede zayıf bir Varlık değildir. İnsan Irkı öyle bir Irktırki Tüm Canlılar içerisinde Ay gibi Hayat olmayan bir ortamda bile yaşayabilecek kadar Güçlüdür.

İnsanlar Arası Irk Konusuna deyinecek olursak, Bu Sadece Düşüncede varolan bir olgudur, Amerikan Irkına Mensub bile olsa inan bana Bir Türk Beyni ile Bir Amerikan Beyni aynı yapıdadır Fark yoktur. Farklar Düşüncede ortaya Çıktığına Göre Düşünce Sayıflığı denilebilir. Fiziksel olarak hiç bir fark bulamazsın.

Türk Irkı Vatanist bir Irktır, Üretmez, Yenilikçi değildir, ama Savaşçı bir Irktır. Görülüyorki Düşünce Temelinde Savaş Hakimdir. Yinede Diğer Irklardan Daha Üstün olmanın Benim Fikrimce Temel Dayanağı Bu değildir bu ancak başarabildiği bir dalda elde ettiği Başarının bir ispatı olabilecek olgudur.

Peki bence Üstün Irk nedir. Bence Üstün Irk Barışık yerleşik hayata adanmış ırktır. Kısacası Dünya yüzeyinde olan biten Tüm Vahşetin gereksiz olduğu kanaatindeyim, Pek yakında Uzayada Açılacağız Sonsuz Evren Emrimizde Tükenecek yada bitecek bişeyde yok. En azından şimdiki insanlar olarak bunu biliyoruz, Eskiler bilmiyorlardı. Demekki Paylaşılamayacak bişeyde yok. Temennim olacak kadar kalacak şeylerden Bahsettiğimin bilincindeyim. Ama Gerçek budur.

Yakın Gelecek Global Dünya Birlikteliği yada Dünya Federasyon Sistemi gibi bir Birlikteliğe Gebe gibi görünüyor Tabi İnsanoğlu Dünyayı yıkmazsa. Gelecek Barışa Gebe.

BAAl Hocam Sanırım Konu Sahibi kızabilir Konuyu Dağıttık gibi oldu ama çokda uzaklaşmadık gerçi, gel gelelim Gölge felan etmeyin diye çıkışıyor o açıdan farklı bir konuda devam edebiliriz.

insan evrimlesen bir varlıktır zaman içinde kullandıgı her sey onu evrimin bir ust basamagına tasır simdi demek istedigim su sıcak iklimde dogan bir cocukla kıs sartlarnın hukum surdugu bir yerde dogan cocuk arasında farklıklar 2-3 nesil sonra ortaya cıkmaya baslıycaktır cunku sıcakta bitkiler daha cabuk olusur buyur ve meyve verir insan bunları toplayıp karnını doyurur ısınmak barınmak gibi problemleri yoktur cunku iklim onun bunu yapmasına engel olur oda zamanla zihnini kullanmadıgı için beyin fonsiyonları körelir ve genlerine işler buda 2-3 nesil sonra ortaya cıkarak bunu belirli kalıtımsal haline getirir ama diger taraftan öbur cocuk karnını doyurmak için zorlanır ve dusunur alet yapar daha sonra hayvanlara tuzak kurar o hayvanların kurklerinden elbise yapar barınak yapar yasamnı surdurmek için zihnini kullanmak zorunda kalır bu yuzden hem zihni hemde zorlu ilkim sartlarına meydan okudugu ve onu yenmek için caba sarfettig için vucududa gelişir bu sekilde 2-3 nesil sonrası sıcak iklimdekilerden daha ustun bir hale gelir bu temeldir bu gunku insanların yaptıgı ise siyaset yok herkes eşit her insan aynı masalları bu gün baktıgımızda kürt denilen ırkın hiçbir tarihi yoktur buyuk imparatorlukları buyuk ve zengin kulturleri sistemleri sanat eserleri fikirleri vs vs hiç biri yoktur cunku kürtler anadoluya hukum suren her ırka kene gibi yapıstırlar onları sömurmeye calıstılar uretmediler bu sebeple devamlı köreldiler ve suanda insanlık evrimin basakmalarını hızlıca iniyorlar tarih öncesi neanderthal lar avrupada homo spainsle karsılastıklarında onlarla ilesitim kurmuslar onları taklit etmeye calsımıslar tıpkı kurtlerin yaptıgı gibi daha sonrada doganın seleksyonu ile yok olup gitmişlerdir geriye ustun ırk olan atalarımız homo spainsler kalmısdır simdi cesitli sureclerle insan evriminde ırksal olarak ucurumlar acıldıkca bir gurup geride digeri ise ilerde olucak ve geride olanlar yok olup gidecek onların içindeki ırklardan biri de kürtlerdir

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek

Yanılgıdasın Hocam, Kürtlerin Büyük İmparatorlukları ve Sanat Kültürleri vardır. Med İmparatorluğu hakkında araştırma yapmanı öneririm. Ayrıca EbuLizer Kürt bilim adamıdır, Tarihteki ilk Mekanik Robotları yapan kişidir, Hazar Fen çelebide bir Kürt bilim adamıdır. Lütfen ama Alçaltma olmasın kardeşim, biz kimin ne olduğunu gayet iyi bilerek yazışıyoruz burada. Kürtleri Hakir Görmelere Devam edilmemelidir. Çok Yanlış bir Olgudur, Adamı Zorla ayartmadır bu durum, Kendi kendimizin Sonunu getirmedir.

Kürtlerin Genel Karakteristiğini belirtiyim o halde. Vatanist değillerdir. Savaşçı olmalarına Karşın Lider olabilecek kapasitede değillerdir. Sanata Düşkün Rahata Düşkün olmaları Devletlerini Kaybetmelerine Yol Açmıştır.

Ürettiler ama her ürettikleri Hakimiyeti altında oldukları devletlere mal edildi. Kene Gibi Yapışma kısmına gelince ağır bir cümle olduğunu belirtmeliyim, Tahrik etmemelisin burada insan gibi tartışıyoruz, Ne demek kene gibi yapıştılar yahu, Tuzak Cümlemi kuruyorsun burada nedir. Bu Topluluklar la beraber yaşamalarıdamı Suç nedir yani ne yapsınlar öneride bulunabilirmisin. Savaşsınlarmı, O halde Pkk Haklımı yani. Varolan bir Düzen var sonuçta Tekrarmı ayaklanalım yani, Yazık değilmi Bunca insana. Ne dersin.

Birlikte yaşamak Önce birbirine Saygı ile olur saygı sevgi yoksa o zaman Ayaklanma yapanada Laf deme hakkın yoktur. Bir kere Kürtler Can Siperane Türkler le Kurtuluş Savaşında bile Bulunmuşlardır. Büyük başarılar elde etmişlerdir. Kürtlere Hakaret ederken Büyük bir Haksızlık ettiğinin bilincinde olmalısın. Ne demek Kene gibi yapıştılar ne yani şimdi Biz Türklere Kene gibi yapıştıkmı bunumu demek istiyorsun.

Hayır Kardeşim Homo Sapiyensmidir nedir o henüz Bilimsel Kabul bile görmemişken fikirlerini kabul edemiyorum malesef, Senin Hesap Üç Kağıt hesaba geliyor, Satmazsan Satılırsın o hesaba geliyor. Daha Aydınlık fikirler geliştirmelisin Kanaatimce.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Blackjack
    Blackjack's avatar
    Erkek

kürtler bir devlet kursun ama bu bizim sınırlamıza yakın olmamalı hele bizim vatanımızdan toprak alıcaklarını sanıyolarsa sadece guluyorum toplansınlar bm ye mektup yazsınlar biz ulke istiyoruz kardesim diye gitsinler afrikda kendi devletlerini kursunlar ama vatan bölunmez simdi pkklı degiliz biz turkuz diyen kürtler vatanlarını seviyolarsa bunu göstericekler yoksa buna kimse inanmaz bana göre böyle dusunen kürtler kendilerini temsil eden bir olusum içine girmeli ve bizim temsilcillerimiz ne pkk ne dtp bizim temsillermiz bu demeli

türkler iler kürtler arasında simdi biri cıkıp bunlar hep hep baska ulkerin oyunu demesin öyle veya böyle bir savas var ve barıs,aglamaklı barıscılların ellerinde tutukları zeytin dallarıyla degil,muzaffer bir devletin indirdigi kılıc darbeleriyle saglanacaktır.

shockman bunu yazdı:
    Hayır Kardeşim Homo Sapiyensmidir nedir o henüz Bilimsel Kabul bile görmemişken fikirlerini kabul edemiyorum malesef, Senin Hesap Üç Kağıt hesaba geliyor, Satmazsan Satılırsın o hesaba geliyor. Daha Aydınlık fikirler geliştirmelisin Kanaatimce.

bilimsel kabul görmemeştir he yanlısın var neyin bilimsel kabul görup görmedigini bana anlatırsan sevinirim daha sonra anlattıklarına nasıl bilimsel olmadıga kanaat getirdgine dair belgeleride koyarsan sevinirim

bilimsel bir terimin bilimsel olarak kanıtlanması mı bu cok komik insanlık evrimin aldıgı yol sırasıyla

homo habilis

homo erectus

homo sapiens

homo sapiens sapiens ise bize deniyor

yani türkce meaili farkındalıgının farkında olan insan

neanderthal i hiç karsıtırmıyom neredeyse hiç bir benzerligimiz yoktur yani insanın atası degildir ve soguk iklimlerde kısa mesafeli avlanma teknigi ile yasamını surduren bir ırktır buz devrinin sonlanmasıyla yok olmuslardır yapılan arstırmalarda neanderthal ile homo sapiens in çiflestigidir,gecenlerde buluanan fosilin melez oldugu kanıtlanmıstır

ve bence atalarımız sayesinde neanderthal'ler melez bir ırk olarak bu gunlere kadar gelmişlerdir suandaki temsilcileri ise kürtlerdir

sana önerim yazdıgım bilimsel terimleri arastır sonra komik duruma dusme

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek
    BAAL bunu yazdı:

kürtler bir devlet kursun ama bu bizim sınırlamıza yakın olmamalı hele bizim vatanımızdan toprak alıcaklarını sanıyolarsa sadece guluyorum toplansınlar bm ye mektup yazsınlar biz ulke istiyoruz kardesim diye gitsinler afrikda kendi devletlerini kursunlar ama vatan bölunmez simdi pkklı degiliz biz turkuz diyen kürtler vatanlarını seviyolarsa bunu göstericekler yoksa buna kimse inanmaz bana göre böyle dusunen kürtler kendilerini temsil eden bir olusum içine girmeli ve bizim temsilcillerimiz ne pkk ne dtp bizim temsillermiz bu demeli 

türkler iler kürtler arasında simdi biri cıkıp bunlar hep hep baska ulkerin oyunu demesin öyle veya böyle bir savas var ve barıs,aglamaklı barıscılların ellerinde tutukları zeytin dallarıyla degil,muzaffer bir devletin indirdigi kılıc darbeleriyle saglanacaktır.

Tamam Kısmen haklısın ama, içerdekileri iki büklüm etmeklede olmaz, Kürtler dediğim gibi Devlet Kurabilecek Bilgeliği Kaybedeli Çok zaman oldu, Açıkçası tekrar bir Devlet kurabileceklerinide sanmamaktayım. Örnek Kuzay Irak, Bakın iki yıldan fazla zaman geçmiş olmasına Rağmen adamlar hala Bir Devleti ayağa kaldıramadılar, Oysa Altın Tabakda Teslim edildi orası onlara. Anlaşılacağı üzere Kürtler Konusunda Tehlikelidirler şekliinde Düşünce yanılgılarına girilmemelidir. Onları Tehlike olarak Görüp Düdükleyenler Zorla Tehlike unsuru Haline getireceklerdirki Türkiye Parçalansada Muzaffer Gücün Kılıcı Kırılsada Türkiyede Bir Kürt Devleti Kuramayacakları Aşikardır, Olası Beklenti Başka bir Muzaffer Gücün Hakimiyeti altına Türkiyeyi Sokmaktan Öteye gitmeyecektir.

Yazdığın bilimsel terimleri araştır sonra Komik Duruma Düşmemi BAAL Kardeşim bak Ben Şahsen insanın Maymunluk seviyesinden bu seviyeye geldiğine inanmıyorum, burada da komik duruma düştüğümüde sanmıyorum. Çünkü Maymunlar hala Evrimleşmediler, Geçen Milyarlarca seneye rağmen Maymun yine Maymun olarak kaldı. Bulunan değişik tür MAymun Fosillerinin insan fosili bile olup olmadığı konusunda o zamanki bilimsel kıtlıklarla oluşturulmuş fikirlere kusura bakma ama kapalıyım, her ne kadar şimdilerde destekleyen bilim adamı diye geçinenler olsada.

Kısacası Ben Darvinist değilim, Destekleyemem. Komik duruma Düştüğümüde Sanmıyorum bu benim özgün fikrimdir. Değiştiremezsin değiştirebilmen için kesin bir kanıta ihtiyacım var yaşlı bunak Darvinin fikirlerine yada hayallerine değil.

Şayet insanın Atası Maymun ise. (Aman Allahım bunu diyebileceğimi hayatta düşünmemiştim Gülüyorum yazarken.) O halde üzerinde biraz çalışırsak Hayvanat Bahçesindeki maymunların Türkçe İngilizce Konuşarak fikirleşmeleri lazımdı, yada Okula bizimle gelmeleri ve Bilim adamı olmalarıda gerekirdi. Lütfen ama buna seninde gerçekten inandığını sanmıyorum.

Ayrıca belirtmeden edemeyeceğim Kürtlere Kürtlükleri hatırlatılmasaydı, Zaten Yokolmaktaydılar. Ben 13 yaşıma gelinceye kadar Türk olduğumu sanarak büyüdüm, Kürtçeyi çok sonraları öğrendim, Dayatmalar yüzünden, adamlar Büyük Kurtuluş Savaşı sonrası zaten Türklüğü benimsemiş ama Bizim Faşizanlar benimsememiş olsa gerekki bu günkü Traji Komik durum peydahlamıştır.

Fikren ben Irk düzeyinde düşünen bir insan değilim, İnanın bana Amerikada olsam Amerikalıyım derdim, Hiç önemli değil bu kavram benim için, ama tabiki yaşadığım Alandaki insanlara bir savaş düzeyinde tehlike musallat olursa Canımı veririm Cepheyede gider Savaşırım. Bu Amerikalı ikende aynıdır değişmez. Karnımın Doyduğu yer Yurdumdur Mantığındayım kısacası. Ekmeğiminde hakkını veririm, Yaptığım işinde hakkını veririm, Emekçi bir insanım, Tüm insanların böyle düşünmesini isterdim, Sanırım Katliamların ve savaşların sonu gelebilirdi böylece.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Blackjack
    Blackjack's avatar
    Erkek

shockman bunu yazdı:
    Tamam haklısın ama, içerdekileri iki büklüm etmeklede olmaz, Kürtler dediğim gibi Devlet Kurabilecek Bilgeliği Kaybedeli Çok zaman oldu, Açıkçası tekrar bir Devlet kurabileceklerinide sanmamaktayım. Örnek Kuzay Irak, Bakın iki yıldan fazla zaman geçmiş olmasına Rağmen adamlar hala Bir Devleti ayağa kaldıramadılar, Oysa Altın Tabakda Teslim edildi orası onlara. Anlaşılacağı üzere Kürtler Konusunda Tehlikelidirler şekliinde Düşünce yanılgılarına girilmemelidir. Onları Tehlike olarak Görüp Düdükleyenler Zorla Tehlike unsuru Haline getireceklerdirki Türkiye Parçalansada Muzaffer Gücün Kılıcı Kırılsada Türkiyede Bir Kürt Devleti Kuramayacakları Aşikardır, Olası Beklenti Başka bir Muzaffer Gücün Hakimiyeti altına Türkiyeyi Sokmaktan Öteye gitmeyecektir.

Yazdığın bilimsel terimleri araştır sonra Komik Duruma Düşmemi BAAL Kardeşim bak Ben Şahsen insanın Maymunluk seviyesinden bu seviyeye geldiğine inanmıyorum, burada da komik duruma düştüğümüde sanmıyorum. Çünkü Maymunlar hala Evrimleşmediler, Geçen Milyarlarca seneye rağmen Maymun yine Maymun olarak kaldı. Bulunan değişik tür MAymun Fosillerinin insan fosili bile olup olmadığı konusunda o zamanki bilimsel kıtlıklarla oluşturulmuş fikirlere kusura bakma ama kapalıyım, her ne kadar şimdilerde destekleyen bilim adamı diye geçinenler olsada.

Kısacası Ben Darvinist değilim, Destekleyemem. Komik duruma Düştüğümüde Sanmıyorum bu benim özgün fikrimdir. Değiştiremezsin değiştirebilmen için kesin bir kanıta ihtiyacım var yaşlı bunak Darvinin fikirlerine yada hayallerine değil.

Şayet insanın Atası Maymun ise. (Aman Allahım bunu diyebileceğimi hayatta düşünmemiştim Gülüyorum yazarken.) O halde üzerinde biraz çalışırsak Hayvanat Bahçesindeki maymunların Türkçe İngilizce Konuşarak fikirleşmeleri lazımdı, yada Okula bizimle gelmeleri ve Bilim adamı olmalarıda gerekirdi. Lütfen ama buna seninde gerçekten inandığını sanmıyorum.

yazdıgım terimlerin darwinizmle alakası yok pozitif bilimde kullanılan terimlerdir bulunan fosiller iskelet sistemleri,kafataslarına göre belirlenir darwinizmle alkası yoktur aklı mantıgı olan her insan eveldı 35.000 yıl öncede insanın aynadaki insanla aynı fiziksel özellik tasımıyacagını aynı derece akıllı olmıyacagını bilir insan evriminide buna göre adlandırıp bu isimleri koymuslardır darwinizmle karıstıma 

önceki postlardan birinde yazmıssın konuyu dagıttık diye ee ne yapalım konu dar gelince kacılmaz son

kafam kazan gibi oldu dinlenicem ben sonra devam ederiz.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek
    BAAL bunu yazdı:

shockman bunu yazdı:
    Tamam haklısın ama, içerdekileri iki büklüm etmeklede olmaz, Kürtler dediğim gibi Devlet Kurabilecek Bilgeliği Kaybedeli Çok zaman oldu, Açıkçası tekrar bir Devlet kurabileceklerinide sanmamaktayım. Örnek Kuzay Irak, Bakın iki yıldan fazla zaman geçmiş olmasına Rağmen adamlar hala Bir Devleti ayağa kaldıramadılar, Oysa Altın Tabakda Teslim edildi orası onlara. Anlaşılacağı üzere Kürtler Konusunda Tehlikelidirler şekliinde Düşünce yanılgılarına girilmemelidir. Onları Tehlike olarak Görüp Düdükleyenler Zorla Tehlike unsuru Haline getireceklerdirki Türkiye Parçalansada Muzaffer Gücün Kılıcı Kırılsada Türkiyede Bir Kürt Devleti Kuramayacakları Aşikardır, Olası Beklenti Başka bir Muzaffer Gücün Hakimiyeti altına Türkiyeyi Sokmaktan Öteye gitmeyecektir.

yazdıgım terimlerin darwinizmle alakası yok pozitif bilimde kullanılan terimlerdir bulunan fosiller iskelet sistemleri,kafataslarına göre belirlenir darwinizmle alkası yoktur aklı mantıgı olan her insan eveldı 35.000 yıl öncede insanın aynadaki insanla aynı fiziksel özellik tasımıyacagını aynı derece akıllı olmıyacagını bilir insan evriminide buna göre adlandırıp bu isimleri koymuslardır darwinizmle karıstıma

önceki postlardan birinde yazmıssın konuyu dagıttık diye ee ne yapalım konu dar gelince kacılmaz son

kafam kazan gibi oldu dinlenicem ben sonra devam ederiz.

Peki ben sana bir bilimsel Tez diyimde adamların ne kadar Boş uraştığını anlarsın sanırım.

homo habilis

homo erectus

homo sapiens

homo sapiens sapiens

Bunlarımı bulmuşlar körolasıcalar, başka işleri yok sanki, Dünyadaki İklimlerin değişken olduğunu sanırım ispat etmeye gerek yok ortada olan bir durumdur, Bir gelecek gelecek dünya tekrar Buzul Döneme girecek, değişen İklimler insan derisinde kalınlaşma, Kafatası ve kemiklerde irileşme ve değişim sergileyebilir, bu bir Evrim değil Savunma Mekanizmasıdır. Vücudumuzun Savunmasıdır, iklime ayak uydurma çabasıdır. Genlerimizde Kodları varolan bir şeydir Onların bulduğu bir şey değildir. Kısacası insan yukardaki sıralamalardan tekrar geçecektir uzun zaman aralıklarında.

Birde Hepsinin başı Homoyla Başlıyor, Akışkan Yumuşak olmaktan neyi kasıt etmişler orasınıda anlayamamaktaym. İnsan hiçte Homo tanımına uyacak bir Varlık değildir. Bir ihtimal O bilim adamı Homo olabilir Yine Komik duruma Düşme deme bu kısmı Espiri karışık dedim. :) 

Toplam Hit: 2743 Toplam Mesaj: 30