folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Vatandaş Nasıl Dinlenirdi ?

Vatandaş Nasıl Dinlenirdi ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gladiator
    Gladiator's avatar
    Erkek

Baykal, kadının gırtlağına böyle yapıştı

Mersinli çiftçi Reyhan Kaş, CHP lideri Baykal'a 'Belediye başkanınız arazilerimizi yağmaladı. Yardım edin' dedi. Baykal'da kadına 'Çek git be kadın' diye karşılık verdi.

an Mersin'in metropol Yenişehir İlçesi'nin kenti ve denizi tepeden gören noktasındaki Kocavilayet Köyü'nde metrekaresi 200 TL değerinde 25 dönüm arazimizi, evimizin bulunduğu Fuat Morel Mahallesi'nde de yine metrekaresi 150 TL değerindeki 10 dönüm arazilerimizi 'yeşil alan' deyip yağmaladı.

kullanBaykal'a arazilerimizi Kuzey Mersin, Yeni Mersin diye bir bölge oluşturmak için yağmaladığını söyledim. (5 milyon lira zararım var) dedim. Bunları çözmesi için yardım istedim. O benim boğazıma yapıştı' dedi.

ALIN ŞU KADINI BAŞIMDAN

Baykal'ın boğazına yapıştığı anda aralarında geçen diyologları da anlatan Reyhan Kaş, “Ben 'belediye başkanınız arazilerimizi yağmaladı. Yardım edin' dedim. Onu kolundan tuttum. 'Utanmıyor musun ben sana o kadar dilekçe gönderdim. Niye derdimi çözmedin' dedim. O beni dinlemeden 'Alın şu kadını başımdan. Çek git be kadın' diye bağırmaya başladı. Yüzü kıpkırmızıydı. Adeta kararmıştı. Elini boğazıma götürdü' dedi.

Hak arayan Reyhan Kaş'ı Kılıçdaroğlu da başından attı

Sorunu Kemal Kılıçdaroğlu'na anlattığını ifade eden Reyhan Kaş, 'Kemal Kılıçdaroğlu'na bile gittim. Arazilerimin yağmalandığını anlattım. Yolsuzlukların üzerine giden Kılıçdaroğlu, 'bana sen arazini satmışsın' dedi. Her yolsuzluğu ortaya çıkaran Kılıçdaroğlu, bunu niye ortaya çıkarmıyor' diyerek, isyan etti.

Yaşadığı şok karşısında sinir krizi geçirdiğini belirten Reyhan Kaş, kendisi gibi mağdur birçok insan olduğunun altını çizerek, 'İmar uygulanıp araziniz yeşil alana gidecek' dendi. Köylüleri 'yeşil alan' hikayesiyle kandırdılar. Metrekaresi 3-5 TL'den arazileri yağmaladılar. Biz satmadığımız için tehditle karşı karşıyayız. Baykal'ı karşımda görünce anlatacaktım. Beni boğazımdan itince neye uğradığımı şaşırdım' dedi

Demekki vatandaş böylede dinlenmimiyo ....

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Arlong
    Arlong's avatar
    Erkek
    gozlerine baksana kadının bu tür olaylar provokasyondur arkadaşlar aldanmayın chpyede akpyede yapılıyo surekli dinlenecek vatandaş var dinlenmeyecek vatandaş var.ufak tefek şeyler bunlar takılmayın
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kutikula
    Kutikula's avatar
    Erkek

Bir taraf ananı da al git der

Bir taraf alın şu kadını başımdan der .   Bu ülkede hangi tarafa oy vereceğini de şaşırıyorsun 

Chp den Baykal gitmedikçe hali yamandır Chp nin..

insanın en önemli ayırt edici özelliklerinden biri iletişime açık bireyler olmasıdır.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seadog
    seadog's avatar
    Erkek
    liderlerinde insan oldugunu unutmayalım hiç hoş bi davranıs deil ama kadının davranısları cok önemli burada

devlet istatistik ensititüsüne göre kişi başına düşen tuğla öldürüyormuş
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

hoca iyi bir siyasetçi yüzüne karşı anana sövsede sinirlenmeyendir :D

erdoğan bunu başaramadı baykalda bir an kızmış  ama en azından ananı alda git dememiş :D boğazını sıksaydı tamam dwerdim sıkmamış şimdi nekadar sevmesemde hakkını yemeyelim

kadın biraz dengesiz sanırım

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Arlong
    Arlong's avatar
    Erkek

DJ_Alper bunu yazdı:
    -----------------------------

ne alakası var kardeşim?nerden çıkardın bunu neye dayanarak soyluyosun

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nihat
    nihat's avatar
    Erkek

Kaligula bunu yazdı:

Bir taraf ananı da al git der

Bir taraf alın şu kadını başımdan der .   Bu ülkede hangi tarafa oy vereceğini de şaşırıyorsun 

Chp den Baykal gitmedikçe hali yamandır Chp nin..

ciddi bir şekilde alenen katılıyorum chp baylak efendinin bencilliği ve siyasette sadece malca muhalefetinden baykalla birlikte kurtulunca iyi bir parti olacaktır..

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yeah
    Yeah's avatar
    Erkek
    kaynak ?

herşeyin kısası makbuldur; ulaşmak isteyen yesterfox_55@hotmail.com a mail atabilir...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

Arlong bunu yazdı:

DJ_Alper bunu yazdı:

ne alakası var kardeşim?nerden çıkardın bunu neye dayanarak soyluyosun

sabır işi hoca sinirlenince olanları görüyorsun birşeye dayanmama gerek yok saksıyı çalıştıran herkes görür bunu :D

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

Yeah bunu yazdı:
    kaynak ?

hoca hiç tv gazate okumuyor izlemiyormusunn :D az haber sitelerine takıl :d

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yeah
    Yeah's avatar
    Erkek

@dj

tv gazete zaten yok bütün nimetim şu pc =))

http://www.google.com.tr/search?q=Baykal%2C+kad%C4%B1n%C4%B1n+g%C4%B1rtla%C4%9F%C4%B1na+b%C3%B6yle+yap%C4%B1%C5%9Ft%C4%B1&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=com.ubuntu:tr-TR:unofficial&client=firefox-a

arattım ama genelde hep daha önce yalancılıkla ödül alan siteleri buldum...

edit: ama baykal şerefsizi yapar mı yapar, zerre sevmiyorum ibişi :W

sadece harbici kaynak istiyorum =))

herşeyin kısası makbuldur; ulaşmak isteyen yesterfox_55@hotmail.com a mail atabilir...
Toplam Hit: 9016 Toplam Mesaj: 78