folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Vatandaş Nasıl Dinlenirdi ?

Vatandaş Nasıl Dinlenirdi ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tbtgezgini
    tbtgezgini's avatar
    Erkek

underzero bunu yazdı:
    -----------------------------

:)

mersindeki ciftciye cikip provakator diyen arkadaslar

bu videodaki kadinin yaptiklarini hic irdelememisler mi ?

ben soyluyorum

bu video da baykal provakatorluk yapmistir

cocugum issiz diyene : senin cocugunda issiz kalsin sus bi adam
    paralarini yimpasa kaptiran adama :  git bak ne diyor ..... diye soyleyen
    cifciye : ananida al git diye
    teknik yardimcisina : kufur ettireceksiniz simdi bana diyen
    askerlik icin : yan gelip yatma yeri degildir diyen
    apo icin : sayin diyen
    sehitler icin : kelle diyen
    izmir icin : gavur diyen
    antalya icin : nankor demeye getiren

daha sayayim mi :)

askerimize cuval olayina sesini cikartmayan, irak daki Turkmenler icin kilini kipirdatmayan, azeri kardeslerimize yakin olmak yerine ermeniye sinir kapisini acmaktan bahseden 

bencede baykal hic haddini bilmemis 

Not : bunlari yazmak icin chp den para aliyorum. lutfen ozel mesajla ne kadar aldigimi sormayin 

seviyorum seni.

...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SmR
    SmR's avatar
    Erkek
    underzero nun basından beri hangi tarafı savunduğunu biliyoruz stn o cümlelere o yüzden pek bişey diyesim gelmiyor..askere cuval geçirme olayna ses cıkarsa : ) kasımpasalılık oy avcılıgı abidik gübüdik demicekmişsiniz gibi konusmayınız :)

eski bir yalandı o aşk denilen masaldı..elimizde kaldı simdi bir ayrılık sarkısı..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gladiator
    Gladiator's avatar
    Erkek

SmR bunu yazdı:
    underzero nun basından beri hangi tarafı savunduğunu biliyoruz stn o cümlelere o yüzden pek bişey diyesim gelmiyor..askere cuval geçirme olayna ses cıkarsa : ) kasımpasalılık oy avcılıgı abidik gübüdik demicekmişsiniz gibi konusmayınız :)

davosta aynısı olmadımı reklam yaptı dediler :)

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

hangi tarafi savunuyorum ben ?

peki sen hangi tarafi savunuyorsun ?

o kadar yazdiklarimdan beni bi guruba bi tarafa sokacaksan at gozlugunu cikartip tekrar oku bu zamana kadar yazdiklarimi.

onlarca sayfa yolsuzluk yazildi, onlarca sayfa rant yazildi, o kadar adam kayirma, rusvet, haksizlik, talan vurgun yazildi.

bunlari yazinca chp li mi oluyor insan ?

illa da bi tarafa bi gruba sokacaksan beni

Bagimsiz Turkiye Cumhuriyetinin savunucusu tarafina rahatlikla koyabilirsin beni...

ek :

yazdiklarina onlarca yazi yazdim cikip yazabilecegin seyler bundan mi ibaret

"biz biliyoruz zaten underzeronun hangi tarafta oldugunu"

cevabin varsa ver yoksa cikip camur atma otarafta bu tarafta diye

ek2 :

davasdo arabi koruyan kollayan basbakanimiz neden Turkmen kardeslerimiz yerlerinden yurtlarindan edilirken, oldurulurken sesini cikartmadi ?

neden azerbaycan da karabagda olanlara sus pus oldu ?

neden Kuzey Kibris Turk Cumhuriyetinde oyunlar oynanirken sesini cikartmadi ?

bi don bak bakalim bunlar reklam degilmiymis ? reklam degilse onca olen Turkmen kardeslerimiz reklam icin olmus, onca karabag sorunlari reklam icin ortaya cikmis, kibris zaten reklam icindi dimi ?

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SmR
    SmR's avatar
    Erkek
    Gladiator bunu yazdı:

SmR bunu yazdı:

davosta aynısı olmadımı reklam yaptı dediler :)

bak hoca sana şöyle bişey söylim anlıcaksın..
    Fenerliler Ve Gs liler ndn anlasamaz ?.. Aralarında sürekli bi çekişme vardır..
    Ak Parti ve muhalefet neden anlasamaz ? .. Aralarında sürekli bi çekişme vardır..

Fenerliler Gs Uefa kupasını aldıklarında ndn destek diilde köstek oldular hep ? Hazmedemediler rakibi..

Neden muhalefet ve türevleri destek diil de köstek oldular hep ? Arif olan anlar..

Sen takım tutar gibi parti ve/veya baskan desteklersen,köstek olma yolunca yeni rekorlar kırarsan,hatası oldugunda en ağır şekilde eleştirip,tebriiği haketttiğinde yine eleştirirmeye dvm edersen..her zaman muhalefet olarak kalır bir arpa boyu yol alamazsın.. Bknz : Chp :) Arz ederim.

Edit : underzero hoja yazılarını sonradan gördm aynı anda yazmışız sanırım..yazdıklarımdan ne demek istediğimi anladığını umuyorum..daha da bu konuya yorum yapmam bunuda böyle bilesiniz :)

eski bir yalandı o aşk denilen masaldı..elimizde kaldı simdi bir ayrılık sarkısı..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

SmR

nickinin altinda comez yaziyor ama ne zamandir burda oldugunu sen daha iyi bilirsin.

akp yi elestiren oldugu zaman illa chp li mi olmak gerekiyor ? cevabin evet se taktigin gozlugunle sana mutluluklar dilerim.

evet iktidarin yaptigi cok guzel seylere muhalefet oluyorum. misal halka ait kamu mallarinin satilmasi, satan kisinin "babanin malimi satarim, babalar gibi satarim, parayi veren dudugu calar" diye dalga gecmesine muhalefetim,

isine gelince demokrasi var bu ulkede diyenlerin, ayagina basildigi zaman demokrasiye isi birakmayip kendi yollariyla islerini halletmesine muhalefetim.

onceki gecmis zamanda avrupa birligi icin masonlar birligi hristiyanlar birligi diye veryansin edip sonra da biz avrupa birligine girmeliyiz girmek icin her tavizi verecegiz diyen insanlara muhalefetim

daha sayayim mi ?

canakkaledeki sehitler icin bosuna olduler biz zaten yenildik canakkalede diyenlere muhalefetim.

ciftciyi azarlayanlara, askere yangelip yatma yeri, sehide kelle, apoya sayin diyenlere muhalefetim.

daha sayayim mi ?

cikmissin bana cocuk cocuk cevaplar veriyorsun, yok fenerbahce galatasaray diye. elesitirelecek yerleri elestiriyorum ben. bu yazdiklarimi savunabilecegin birseyler varsa yaz onu tartisalim.

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SmR
    SmR's avatar
    Erkek
    hoja evt çömez yazıor orda çömez olsun bosver..ben son yazımda seni eleştirmedim aynı anda msj yazmısız ben dier müridi alıntı yaparak bazı seyler yazdım.. yazdıgım seylere örnek olarak Chp yi gösterdim ki, cogu yerde muhalefet yazıyor stn..muhalefet bugun chp dir mhp dir yrn tkp olur ip olur..Chp sadece örnek olarak verilmiş bişeydir ve akp ye her laf atan elbetteki chp li diildir..bazı konularda yanlış anlaşılıyor sanırım.. yazmıcaktım demştm ama yanlısları düzeltmek istedim.

Toplam Hit: 9051 Toplam Mesaj: 78