Vavacars Tecrübem

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek

hayırlı olsun, bunlar kara para aklıyor diyorlar ama bilmiyorum.

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    DevilKingtr bunu yazdı

hayırlı olsun, bunlar kara para aklıyor diyorlar ama bilmiyorum.

valla hocam çok güzel hizmet veriyorlar naparsa yapsın :) 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek

hocam vavacars da olsa başka güvendiğin firma da olsa aldığın aracı harici bir ekspertize sokmanı tavsiye ederim. 

Biz de 2 sene önce arkadaşlarla merak ettik vavacars'ı, güzel bi kırmızı leon bulduk aldık. Yanlış hatırlamıyorsam ön tamponda boya olduğunu bilerek aldık, plasitk parça boya sayılmıyordu zaten. Piyasadan daha düşüktü zaten fiyatı da, 3 arkadaş ortak para koyduk aldık arabayı arkadaş çok beğendiği için.
      Aracı alır almaz meraktan gittik Seat'a aracın geçmişini istedik kayıtlı bişi var mı diye, aracın o tampondaki işlemi ile beraber ön far değişmiş. Tabi bunları cebinden karşıladığı için ilk sahibi, herhangi bir tramer kaydı vs bişi yoktu.
      Sonra dedik dur lan Tarcanlar'a da götürelim araç alırken hep onlara götürüyoruz bakalım ne kadar farkediliyor. Oraya da götürdük aracı, tavanda dolu hasarı gördüler. Gösterdiler de zaten bir sürü iz belli oluyor. Ama mesela değişen farı felan farketmediler. Sadece parça numarasına bakılıyor, orjinal mi o kontrolü yapılıyor sonuçta. Ama farın sökülüp takıldığı yakalayamadılar mesela. 

He arkadaş zaten sallamadı bunları. Araba gayet güzeldi diye bi süre kullandı, sonra da bu çıkanları belirterek bi arkadaşına sattı :) 

ek : ha ama başka şehirden kapına kadar aracın gelmesi vs gayet güzel insanın götü kalkıyo o süreçte o ayrı :) 

MaviGozluDev tarafından 24/Şub/24 12:44 tarihinde düzenlenmiştir

.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek

Aksilik yasayan var mi acaba hic ? Atiyorum arabayi aldik devir filan oldu sonra ekspere soktuk ekstra boya degisen cikti veya motorda sorun cikti. Ugrastirmadan tak diye geri aliyorlar mi ?

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    MaviGozluDev bunu yazdı

hocam vavacars da olsa başka güvendiğin firma da olsa aldığın aracı harici bir ekspertize sokmanı tavsiye ederim. 

Biz de 2 sene önce arkadaşlarla merak ettik vavacars'ı, güzel bi kırmızı leon bulduk aldık. Yanlış hatırlamıyorsam ön tamponda boya olduğunu bilerek aldık, plasitk parça boya sayılmıyordu zaten. Piyasadan daha düşüktü zaten fiyatı da, 3 arkadaş ortak para koyduk aldık arabayı arkadaş çok beğendiği için.
      Aracı alır almaz meraktan gittik Seat'a aracın geçmişini istedik kayıtlı bişi var mı diye, aracın o tampondaki işlemi ile beraber ön far değişmiş. Tabi bunları cebinden karşıladığı için ilk sahibi, herhangi bir tramer kaydı vs bişi yoktu.
      Sonra dedik dur lan Tarcanlar'a da götürelim araç alırken hep onlara götürüyoruz bakalım ne kadar farkediliyor. Oraya da götürdük aracı, tavanda dolu hasarı gördüler. Gösterdiler de zaten bir sürü iz belli oluyor. Ama mesela değişen farı felan farketmediler. Sadece parça numarasına bakılıyor, orjinal mi o kontrolü yapılıyor sonuçta. Ama farın sökülüp takıldığı yakalayamadılar mesela. 

He arkadaş zaten sallamadı bunları. Araba gayet güzeldi diye bi süre kullandı, sonra da bu çıkanları belirterek bi arkadaşına sattı :) 

ek : ha ama başka şehirden kapına kadar aracın gelmesi vs gayet güzel insanın götü kalkıyo o süreçte o ayrı :) 

hocam her ekspertiz herşeyi yakalamıyor zaten ve herşeyi kafaya takmanın yanlış olduğunu düşünüyorum ülkece çok fazla takıntımız var 

bir araç kaza yapabilir ancak adam gibi tamir edildi ise bir problem çıkartmaması lazım biz fazla kafaya takıyoruz en ufak noktayı böyle dünyanın en büyük problemi yapıyoruz.

3 sene önce kendi aracımı satarken arabamın tüm herşeyini bilmeme rağmen benim önden bir kaza olmuştu ve yetkili serviste işlem gördü ön panjur tampon değişti boyandı felan sürücü kapısında da lokal boya vardı

fakat servis bana fatura etmediği halde sormadan komple boyamış sol sürücü kapısını ekspertizde çıktı adam şehir dışından geldiği için 2-3 bin tl daha indirim yaptım adama benimde farkında olmadığım birşey yüzünden yalancı durumuna düşüyorduk az daha : )

Kreyzi bunu yazdı

Aksilik yasayan var mi acaba hic ? Atiyorum arabayi aldik devir filan oldu sonra ekspere soktuk ekstra boya degisen cikti veya motorda sorun cikti. Ugrastirmadan tak diye geri aliyorlar mi ?

araçlar için sana detaylı ekspertiz raporunu veriyorlar buna rağmen aracı aldın birşey çıktı veya içine sinmedi yada vaz geçtin 14 gün içinde koşulsuz iade var. 

ha türkiye şartlarında şuda oluyor 900.000 tl ye aldığın araç belki 15 gün sora 950 bin tl olacak onu da unutmamak lazım.

.

PanxeR tarafından 24/Şub/24 12:57 tarihinde düzenlenmiştir
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    esinti
    esinti's avatar
    Erkek

Hocam şöyle bi indirimli fiyatlarına bakim dedim ama fiyatı piyasadan yüksek geldi yada ben birşey kaçırdım.

609 Bin TL

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-fiat-dusuk-km-servis-bakimli-tertemiz-egea-1153330905/detay

686 Bin TL
    https://tr.vava.cars/buy/cars/Fiat/Egea/febb9202-e246-4dc1-a182-70b7359c4381

Toplam Hit: 1085 Toplam Mesaj: 17
araba araba 2.el vavacars