folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Vay Başımıza Gelenler

Vay Başımıza Gelenler

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MbK
    MbK's avatar
    Erkek

ağır ceza dairesi başkanı gibi taşşaklı akrabaların olursa her yunusu si*ebiliten wardır :)

ayrıca polis 24 saat görewdedir istediği an şüphelenebilir arama yapabilir polis kuzen söyledi :)

Çok özel kadınlar tanıdım. Bana hayatı onlar tanıttılar...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek

pit10din bunu yazdı:
    -----------------------------

ağır ceza dairesi başkanı gibi taşşaklı akrabaların olursa her yunusu si*ebiliten wardır :)

ayrıca polis 24 saat görewdedir istediği an şüphelenebilir arama yapabilir polis kuzen söyledi :)

Evet Onun Görevi Şüphelenmek, Görevdedir Her zaman, Ancak Görevini Hakkıyla Yaparken Vatandaşları Rencide Etmemeyide ihmal etmemelidir. Emin olun O Maganda Tiplerin Araçlarını Durduramıyorlar, Zira Çatışma ihtimali yüksek Dengesizleri Barındırdığından Bu artislikleri onlara yapamıyorlar. Tabiki Güçleri yetmez Anlamında demedim, Ama farklı Yollar Azcık Daha Profesyonel Yollar uyguluyorlar. Amma İşinde Gücünde olan Temiz olduğu her halinden Belli Sırf Genç olduğu İçin Vatandaşı Rencide Ederek Durdurmak Sorgulamak Adaba aykırıdır.

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Triumph
    Triumph's avatar
    Erkek

@ Resimleri görürsün.Fakat eylemci dediğin zilyon çeşit eylemcisi var.Bu işten rant sağlayan bölücü çevreleri kastediyorsan onları savunacak kadar salak değilim

@ Ben emir kuluyum abi savunması yapılacak son meslek polisliktir.Nitekim şiddete başvuran polis insiyatifini kullanıyordur.Hiç bir amir döv emrine uymadığı için bir memura laf söyleyemez.Şayet söylüyorsa bile elini vicdanına koyup amiri hakkında şikayette bulunur.Sonuçta polis toplumun asayişini sağlamakla görevlidir. 

@ Dingil dediğin güruhun 1 mayısta taksimde toplanmasının altında deriiiiiiin anlamlar var.34 tane emekçiyi karanlık güçler katletti..Yoksa onlarda meraklı değil her 1 mayısta polise artislik yapıp eşşek suda orgazm oluncaya dek dayak yemeğe.İnsanları birşeyle itham etmeden evvel araştırmanı tavsiye ederim.

Never-More bunu yazdı:

@Triumph

durun ikazı yapan polise arkadan sopayla saldıran resimleride gördük hocam.

niye bunlardan kimse bahsetmiyo ?

adam gibi eylemini yapana kim ne karışır.

gelen emirleri uygular polisler eylemlerde.

eylemcilere şu sokağa giremezsiniz derler adamlar girmekte ısrar eder girmeye çalışır. çevik kuvvette sözle anlatamadıgı için gerekli kadar şiddet kullanarak oraya giremiceni öğretir ? 

asıl sorun izin verilenin dışına çıkan dingil eylemcilerde olmasın ?

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sharp
    Sharp's avatar
    Erkek

pit10din bunu yazdı:

ağır ceza dairenin hangi başkanı ?

sen onu araya soksan ilk önce ağzından burnundan yunus bi kan getirir sonra aa öylemiydi k.bakmayın der geçere :)

gittim abime sordum ağır ceza daire başkanı yunusa bişey yaparmı dedim; yunus dövmesse bi tutanak tutar ağır ceza daire başkanı değil tayyip gelse onu kurtaramaz dedi. 

babama sordum aynısını dedi hatta sırf isim verdiği için bile dövebilitesi yüksek dedi :)

bu işlerde en iyi unsur alttan almak saygılı olmaktır.

adamlar bütün gün görevdeler sizin huzurunuz için uraşıolar. şüphelenir çeker. bizim görevimiz alttan alıp yardım etmek. siz heralde o işi kolay sandınız. aşırı saçma yorumlarokudum. o günkü tek işi siz değilsiniz kaç kişiyle daha uraşmışlardı adamlar yorulmuştur. bütün işyerinde oturup kıç büyütenler bile eve gelince nasıl gergin oluyolar bu adamlar suçlu peşinde koşturuyo.

www.yesilgrow.com - Growshop
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek

Never-More bunu yazdı:

pit10din bunu yazdı:

ağır ceza dairenin hangi başkanı ?

sen onu araya soksan ilk önce ağzından burnundan yunus bi kan getirir sonra aa öylemiydi k.bakmayın der geçere :)

gittim abime sordum ağır ceza daire başkanı yunusa bişey yaparmı dedim; yunus dövmesse bi tutanak tutar ağır ceza daire başkanı değil tayyip gelse onu kurtaramaz dedi. 

babama sordum aynısını dedi hatta sırf isim verdiği için bile dövebilitesi yüksek dedi :)

bu işlerde en iyi unsur alttan almak saygılı olmaktır.

adamlar bütün gün görevdeler sizin huzurunuz için uraşıolar. şüphelenir çeker. bizim görevimiz alttan alıp yardım etmek. siz heralde o işi kolay sandınız. aşırı saçma yorumlarokudum. o günkü tek işi siz değilsiniz kaç kişiyle daha uraşmışlardı adamlar yorulmuştur. bütün işyerinde oturup kıç büyütenler bile eve gelince nasıl gergin oluyolar bu adamlar suçlu peşinde koşturuyo.

Huzurumuz İçin Çalışıyorlarsa Huzurumuzu Kaçırmasınlar, Madem Görevleri Huzurumuz Huzurumuzu Kaçırmasınlar. Varsa Taşkınlık yapan Tamam Yöntem Onların Bileceğidir, Ancak Yolda Sağda Solda Görüp Ajan Edasında Davranışlar yapıp Halkı Korkutmaya Hakları Yok. Temiz Olanları İnsan Olanları vardırki Pek çok Arkadaşlarım vardır. Temiz Çocuklardırlar. Onlara Lafımız yoktur. 

Sadece Halkı Korkutmamaları Gerektiğini Vurguluyoruz.

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Triumph
    Triumph's avatar
    Erkek

never saçma sapan yorumlar okumuşsun ama en saçma sapan yorumlar senden çıkıyor.eminim diğer arkadaşlarda benimle hemfikirdir.Polisleri inatla savunmanın bir sebebi elbette var neyse.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sharp
    Sharp's avatar
    Erkek

Triumph bunu yazdı:

never saçma sapan yorumlar okumuşsun ama en saçma sapan yorumlar senden çıkıyor.eminim diğer arkadaşlarda benimle hemfikirdir.Polisleri inatla savunmanın bir sebebi elbette var neyse.

abim bomba imha uzmanı yani polis. sizin bepenmediniz polislerde. bi ihbar geldiğinde 3 gün eve gelmediğiniz biliyoru.

babam mamulen emekli bomba imhanı uzmanı. beğenmediğiniz polis 94 yılında banka önüne koyulan bombada geç kaldıgı halde belki daha zamanım vardır imha  ederim diye gitti. tam imha ederken bomba elinde patladı. 

sıhheyede yakalanan 600 kg bombayı babam emekli oldugu halde istihbaratını verdi. sizin beğendiniz polis dediniz gibi işini ziklemeseydi sıhhıye diye bi yer olmayacaktı.

abim 1 sene karakol amirliği yaptı sizin beğenmediniz polisi bodrumda herkez arıyo sürekli sen gittikten sonra çok kişi türedi burda diye.

bu işleri bilmediğiniz belli. nasıl işledğinden haberiniz yok. geçen hafta akköprü gasp büro amirliğindeydim. tipi kayık 48 kişiyi içeri almışlar 3 26 kişiyi gasp eden gaspcılar çıktı. ee sizin düşündüğünüz gibi olsaydı onları içeri almamaları lazımdı. içeri alınanlardan birisi sarışın mavi gözlü tikky bi çocuk. tipi düzgün diye içeri almasalardı ( sizin düşüncenize göre ) şu anda bile birini gasp ediyo olacaktı.

onların ne şartlar altında çalıştını biliomusun ?

bi gece dışardayım. batıkent büük bi semt. buna rağmen 1 saat içinde sitenin etrafından 3-4 kere devriye geçti.

siz uyurken onlar çalışıyo.

nasıl bu kadar kolay karalabiliyosunuz bilmiyorum..

başkası çıksa ben durduk yere şunu dövdüm. şu bana baktı vurdum kafayı bayılttım . arkamdan konuşmuş 10 kişiyi topladım öldürene kadar dövdük. dese helal olsn aq o.çlarının falan dersiniz. polis yapınca olay oluyo

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    amele_2
    amele_2's avatar
    Erkek

Never-More Allah' mı bu bahsettiklerin yoksa yunus mu? nasıl oluyo o iş yok başbakan olsun yanında isterse falan? adamın götünden kan alırlar kan..

işte böyle polisi haşa Allah gibi gösterirseniz onlarında götü kalkar ağzını burnunu kırmaya kalkar suçsuz vatandaşın..

suçsuz vatandaşa it gibi muamele yapan kimseyi savunamazsın hacım ne iş yaparsa yapsın. ne iş yaparsan yap..hangi aileden gelirsen gel.

insan hakları diye bi olay var bilmiyom haberin var mı?

burda savcının elinden bi iş gelmezse (ki çarpık adalet sistemimiz göz önünde bulundurulursa mümkündür) onun da yükseği var.yükseğinin de yükseği var.

hakkını aramak, hakkındır..

Ardından yüz köpek havlamayan kurt, kurt sayılmaz..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sharp
    Sharp's avatar
    Erkek

amele_2 bunu yazdı:

Never-More Allah' mı bu bahsettiklerin yoksa yunus mu? nasıl oluyo o iş yok başbakan olsun yanında isterse falan? adamın götünden kan alırlar kan..

işte böyle polisi haşa Allah gibi gösterirseniz onlarında götü kalkar ağzını burnunu kırmaya kalkar suçsuz vatandaşın..

suçsuz vatandaşa it gibi muamele yapan kimseyi savunamazsın hacım ne iş yaparsa yapsın. ne iş yaparsan yap..hangi aileden gelirsen gel.

insan hakları diye bi olay var bilmiyom haberin var mı?

burda savcının elinden bi iş gelmezse (ki çarpık adalet sistemimiz göz önünde bulundurulursa mümkündür) onun da yükseği var.yükseğinin de yükseği var.

hakkını aramak, hakkındır..

yunuslardan it diye bahsederken sorun yok ama.

yazdıklarımı tam olarak okudun mu hoca ?

ibnelik yapanlara bişey demiyorum ben burda. ama yok yunus çevirse küfrret söv git falan. adamın yetkisi var abi çekebilir. arabanın içinde kim olursa olsn durdurup arayabilir.

ben biraz gerçekci bakyıorum olaya. o adamın kolundan tutup çekmesi bile suç. ama şikayet etsen ne olabilir ki ? 

yapacaın bişey yoksa alttan alacaksın abi. suçun yoksa biraz alttan alacaksın zaten oda uraşmaz. adam .çevirir artislik yaparsan ibnelik olsn diye seni 3 saat bekletir orda.

beni bile okulumun önünde sivil polis dövmeye kalktı abi dur abi yapma falan dedim durdu.

kızılayda geziyoduk durduk yere geldi yunuslar üstümüzü aradı kimliklerimizi kontrol ettiler. ama biz yardımcı olduk. al abi kimliğim. bak abi. ara abi.

diğer arkadaslar maşallah. anasına söverim. şunu tanıyom. bunu tanıyom. 

kötü muamelede yapılacak iş : alttan alıp bi tutanakla şikayet etmek.

tutnağa ne yazacaklar abi burda yorum yapanlar ; 

ibne yunus beni çevirdi kendi bi bok sanıyodu yavşak. arabamda hiç bişey olmamasına rağmen beni çevirdi. siktir lan ibne ben şunun yiğeniyim dedim. dövdü. şikayetciyim.

asıl olacak olay şudur ;

kontrol için arabamı çevirdim. arabamda hiç olmamasına bulamamsına rağmen bana hakaret etti. varsa ailemin önünde beni küçük düşürdü. fiziksel mudahale olursa vurdu falan gibi onuda eklersin. ona yardım etmeye çalışmama rağmen bana hakaret etmeye devam etti.

2.yi yazarsan adamı ihraç ederler.

1. yazarsan okumaya bile kalkmazlar.

ben burda kimseye allah demedim. ama yetkisi varsa kullanmayada hakkı vardır.yönetmeliklerinde çektiğiniz arabaya açıklama yapacaksınız diye bişey yok.

ama kozları iyi kullanmak önemli. 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Triumph
    Triumph's avatar
    Erkek

@ never konu burada senin baban yada abin değil.Babanı,abini yaptıklarından,çektiklerinden dolayı savunursun eyvallah ama polislerin alayını savunmakta neyin nesi?

@ bu kadar savunmanın diğer nedeni acı ama gerçek bir sebebi vardır.Polislik mesleğinde polis oğlu,akrabası vs..isen polislerin sana hiçbir menfi davranışı olmaz.Aksine birbirlerine son derece müspet davranırlar.(yine istisnalar hariç).

@ Baban için üzüldüm.Fakat Babanın,abinin ve diğer polislerin yaptıklarını muhteşem bir hareketmiş gibi anlatmanda yanlış.Sonuçta görevleri odur.O mesleği seçtilerse 24 saatde çalışacaklar,ihbarda yapacaklar.Ha görev itibari ile kutsal bir görevdir.Fakat şu günlerde kutsallığı kalmadı.

@ Bu işleri bilmemize gerek yok.Bilseydik polis olurduk.Bizler vatandaşız.

@ Kişisel deneyimleri buraya yazacak olsak ben sana bir ton olay anlatırım türk polis teşkilatının rezillikleri hakkında.

Toplam Hit: 4276 Toplam Mesaj: 35