Vestel Venus 5000 Tantıldı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Turkcell şimdi bunu kendi yazılımlarıyla doldurmuştur mağazalarında teknolojiden anlamayan 40 yaş üstü dayı-teyzeye satarlar.

5 inç 720p IPS ekran, Qualcomm Snapdragon 210 işlemci  (WTF?!) ve Adreno 304 grafik işlem birimi, 2GB RAM, 16GB depolama kapasitesi, 8MP arka ve 5MP ön kamera

Hediyesi : 800 lira.

Gelin 800 liraya alınabilecek telefonlara bakalım :

http://www.hepsiburada.com/android-telefonlar-c-60005201?filtreler=fiyat:500.0-800.0

mkyb tarafından 16/Mar/17 17:02 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    literatur
    literatur's avatar
    Erkek

Niye mi 210 snapdragon?

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tahref156
    tahref156's avatar
    Erkek

Vestel'in telefon üretimini esefle kınıyor ve ''Kırk fırın ekmek yemek'' deyimini bir kere daha anımsıyorum.

the man who gets tired after eating a ban
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MhmdAlmz
    MhmdAlmz's avatar
    Erkek

Hediye olarak 3310 falan versinler de bari telefon niyetine kullansın alacaklar

Andolsun kuşluk vaktine ve dindiği zaman o geceye ki, Rabbin sana veda etmedi ve darılmadı! Ve kesinlikle senin için sonu önünden (ahiret dünyadan) daha hayırlıdır. ileride Rabbin sana verecek de hoşnut olacaksın! O, seni bir yetim iken barındırmadı mı? Seni, yol bilmez iken (doğru) yola koymadı mı? Seni bir yoksul iken zengin etmedi mi? Öyle ise, sakın yetime kahretme (onu horlama)! El açıp isteyeni de azarlama! Fakat Rabbinin nimetini anlat da anlat!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Martech
    Martech's avatar
    Erkek

Çinde daha iyisi 350 TL sıfır kazandıkları paraya bak

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    Martech bunu yazdı

Çinde daha iyisi 350 TL sıfır kazandıkları paraya bak

Birde devlet yerli markalara yurtdışından getirttikleri telefon parçalarında vergi indirimi yaptı. Bu telefonun ederi maksimum 500 lira.  1 lira fazlası etmez.

2013'te çıkan General Mobile Discovery 1 bile bu telefondan iyi. Varın gerisini siz düşünün.

mkyb tarafından 16/Mar/17 18:58 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Martech
    Martech's avatar
    Erkek

Milleti sikmenin peşindeler. bu telefonu alıp kullanan tiplere bakarsan teknolojiden uzaktan yakından alakası olmadığını görürsün. Eğer teknolojiden az anlasa zaten gidip bu cihaza 800 tl vermez. Vestel eğer telefonu 300 tl satıyor olsaydı idi tebrik ederdim üstüne destek olmak adına satın alırdım.  

Öncelikle telefonun kesinlikle yerli malı vs alakası söz konusu bile değil. Çindeki 3.kalite şirketlerden kasayı vb parçaları alarak tr de birleştiriyorlar. Üstüne vestel logosunu lazerle yazıyorlar. Çok büyük bir marifetmiş gibi telefon ürettik diyorlar.) 

İşin s*kme kısmı ise şu şekilde.

Ekonomik durumu iyi olmayan vatandaşlarımıza vestel bayileri üzerinden senetle sepetle taksit usulu satılıyor. 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

bu telefonları müşteriler zorla alıyor. daha bir tane bile vesteli al abi güzel cihaz diyerek satmadım.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CaniSokucu
    CaniSokucu's avatar
    Erkek

Şu kameranın konumlandırılmasına bakın aqü. Ben kuscam galibaaöğğğ. Samsung Galaxy Ace 5 inch

Şafak 1152!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tolgaStain
    tolgaStain's avatar
    Erkek

Vestel telefon falan yapmasın abi bu ne tiskiniyorum yemin ediyorum. Piyasayi boklamakta  başka yaptıkları hiç bir şey yok.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adeleks
    adeleks's avatar
    Erkek

bunu gören android geliştiricileri android'i çıkardığımız günü skm diyerek sözlerini tamamladı

Toplam Hit: 3608 Toplam Mesaj: 25
vestel vestel venüs