folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Siteleri
linefolder Vip Forumundan Görülmemiş Fiyatlarla Vip Üyelik Fırsatı

Vip Forumundan Görülmemiş Fiyatlarla Vip Üyelik Fırsatı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FOXXLY
    FOXXLY's avatar
    Erkek

sinan reyize laf yok. kimse burda bluray paylaşmazken o paylaşırdı alternatifli.

adamı bilmeden yorum yapmayın. onun açtığı konudan zamanında deli gibi film indirirdim. hala bi kısmı arşivimde.

appallosa , kampanya iyide , senin siteyle aram yok :D

kelimeler albayım bazı anlamlara gelmiyor.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek

Kampanyadan Mevcut Vip Üyelerimiz Faydalanabilir.

eski vip değiliz nasıl alacaz ?

hemen açabiliyorsan özelden pm atsana hocam. bu gece kaçak son bölümünü izliyim bari :)

parayı 2dk enparadan havale geçerim.

Kreyzi tarafından 13/Kas/13 22:54 tarihinde düzenlenmiştir

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek
    Citizen bunu yazdı

Veysel abi ben parayla ftp satmasına bir ley demek istemedim.Tahribata bir şeylet katmalısın ki almaya hakkın olsun.Mesala ben hiç bir şey yapamasam özel lig tv linki bulup paylaşıyorum.

tamam da bu adam zamanında sürekli kendi uploadı olan konular açıyordu.

herkes amme hizmeti bekliyor ama biri site yaptığı zaman illa gideri oluyor. hala bi çok kişi reklamsız site bekliyor misal.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek
    TeRRoR bunu yazdı

Satış konularında müridlere bir indirim olmak zorunda diye hatırlıyorum. (Eyvallah zaten indirim yapmışsın ama yinede mürid müriddir belki indirim, belki biraz daha uzun hesap olursa buradaki ortamında real'de bir avantajını yaşamış oluruz diye düşünüyorum. Düşünüyorumda noluyor vip almayacam hacı zaten, bu iştende para kazanıyorsan helal olsun geçekten yıllardır bu işten nasıl para kazanıldığını anlayamıyorum, saygılar)

parantez içi cümlesi normal cümlesinden uzun olan adam :) :)

bende alayım lan bu ay, bide torrent harici yerlerden film indirelim tadına bakalım :)

.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek
    MaviGozluDev bunu yazdı
    TeRRoR bunu yazdı

Satış konularında müridlere bir indirim olmak zorunda diye hatırlıyorum. (Eyvallah zaten indirim yapmışsın ama yinede mürid müriddir belki indirim, belki biraz daha uzun hesap olursa buradaki ortamında real'de bir avantajını yaşamış oluruz diye düşünüyorum. Düşünüyorumda noluyor vip almayacam hacı zaten, bu iştende para kazanıyorsan helal olsun geçekten yıllardır bu işten nasıl para kazanıldığını anlayamıyorum, saygılar)

bende alayım lan bu ay, bide torrent harici yerlerden film indirelim tadına bakalım :)

al abi al :F

torrent iyi hoş filan hatta 2 sitem var torrent üzerine ama idm ile down yapmak başka olay :F

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    APPaLLoSa
    APPaLLoSa's avatar
    Erkek

açık söylemek gerekirse bu işten deli gibi para kazanamıyorum henüz diyeyim eğer deli gibi kazanacaksam ekiyorum bekliyorum.:)

Türkiyede Dublaj Filmleri Net'e Veren (Ham Bluray Disc'Ten Bahsetmiyorum, Diğer Alternatifler ) Bir Elin parmak sayısını gecmez... Bu parmagin biriside vipmerkezi Ekibi.

Diğer Arda Kalan Filehost ile yayın yapan filehostlar bizlerden Aşırıp Filehostlara Yayıyor. Buna Dublaj Kategoirisinde yayın yapan ismi belli torrent sitelerinin (LTRG, TURG, TORA) dısındaki torrentlerde dahil.

Parayı kazanan filehostcular işin açığı. Bundan önce vip Yapmadan önce wuplkoaddan deli paralar kaldırdım yalan yok. vip'e gectik.Niye Yapiyon ozaman diyeceklerede bir Hobi Sigara gibi bişe yapmazsam duramıyorum yapinca mutlu ediyor. vs.vs.

Ama şu Gerçek Türkiyede Tek Vip Ypaacaksan +18 Vip Yapacan Buna eminim.

Vip Alandanda Almayandan'da eleştiride olumlu,olumsuz Yorumlarada Cok Teşekkürler. İşine Yaramayanların eğerki Cevresinde işine yarayacak cd-dvdciler varsa onlara salıversinler sitenin adresini reklam olarak :) UFak Bir Yardım Diyeyim.

Sitenin Bütün Linkleri Aktiftir.Kırık Link Olayı Yoktur. ilk Konudan tutun. Hepsi Tamamı Aktif Linklerdir.

Kreyzi: Kampayadan yeni Üyelerde Alabiliyor. O cümlede Şuan adam 3 aylık üyedir. ÜZerine 1 yada 12 aylık ekleyip 15 aylık olabilir. Buınu söylemek istedim. yeni üyeler alabilir.

FOXXLY Adamsın ;)

APPaLLoSa tarafından 14/Kas/13 01:10 tarihinde düzenlenmiştir
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    akustikelektrik
    akustikelektrik's avatar
    Erkek

üyeliğim aktive edildi,2,5 mb ile indiriyor hacı eyvallah =)

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek
    Kreyzi bunu yazdı
    MaviGozluDev bunu yazdı
    TeRRoR bunu yazdı

torrent iyi hoş filan hatta 2 sitem var torrent üzerine ama idm ile down yapmak başka olay :F

yarın maaş yatsında alayım :)

.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    interfector
    interfector's avatar
    Homo
    Citizen bunu yazdı

Veysel abi ben parayla ftp satmasına bir ley demek istemedim.Tahribata bir şeylet katmalısın ki almaya hakkın olsun.Mesala ben hiç bir şey yapamasam özel lig tv linki bulup paylaşıyorum.

Zamanında ücretsiz olarak çok paylaşım yaptı adam bu kadar yüklenmeyin yav. Adam artık eskiden hayır için yaptıklarını ticarete dökmek istemiş vede yapmış. Sürekli download yapanlar için güzel fırsat.

Aldanma insanların samimiyetine, menfaatleri için gelirler vecde, vaad etmeseydi allah cenneti, ona bile etmezlerdi secde..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek
    MaviGozluDev bunu yazdı
    Kreyzi bunu yazdı
    MaviGozluDev bunu yazdı
    TeRRoR bunu yazdı

yarın maaş yatsında alayım :)

şu an down ediyorum sınırları zorluyor :F

Toplam Hit: 2909 Toplam Mesaj: 30