folder Tahribat.com Forumları
linefolder Virüs - Trojan - Keylogger - BotNet
linefolder Virüs Programlarına Yakalanmayan Trojanlar Varmı Gerçekte?

Virüs Programlarına Yakalanmayan Trojanlar Varmı Gerçekte?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gakkos
    gakkos's avatar
    Erkek
    nights_judge bunu yazdı

yanlıl bilmıyorsam turkojanla ilgilenenlere polis içeri almıstı. 

6 ay kadar once yine parayla yaptırcaktım kimse yapmak istemedi. bir site bulmustum ama şimdi adını hatırlamıyorum, karsıma cıkarsa yazarım buraya

tamam sağol.

Buarada Ammyy de de öyle bir özlelik varmış bunu bilen varmı? benim anlıyacağım şekilde yazarsa sevinirim :)

0001110010100001001100110011011111000011001110
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    obie
    obie's avatar
    Erkek

Daha doğrusu yakalayabilen bir bir anti-virüs yok.Ne hikmetse anti-virüs kurulu olduğu zaman ne var ne yok giriyor.Hele şu tarayıcı virüsleri.Hiçbiri yakalayamıyor.Avira vardı,kaldırdım.1 senedir hiç sorun olmadı.

Anlayana sivrisinek saz,anlamayana sazı soksan az...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nights_judge
    nights_judge's avatar
    Erkek
    gakkos bunu yazdı
    nights_judge bunu yazdı

6 ay kadar once yine parayla yaptırcaktım kimse yapmak istemedi. bir site bulmustum ama şimdi adını hatırlamıyorum, karsıma cıkarsa yazarım buraya

tamam sağol.

Buarada Ammyy de de öyle bir özlelik varmış bunu bilen varmı? benim anlıyacağım şekilde yazarsa sevinirim :)

buldum hocam harmmycoder@gmail.com bu arkadasa mail at. keylogger yazıyormus 250 tl demiş bana ocak ayında

ammyy de vardı evet sanırım ben yapmasını beceremedım. karsı tarafa yukledım ettım ama hiç bir bilgi gelmemişti :)

Yıllarca parazit gibi yaşayıp kim güçlüyse ona yakınlaşıp bizde sizdeniz pozu veren kişilik yoksunu yalaka köpekler;Bizim VATAN sevgimizi hayal bile edemezsiniz.Bizim adımız SONSUZLUĞA uzanırken; Çok ucuza sattığınız karekterlerinizi,büyük bedeller ödeyipte geri alamadığınız zaman adınızın sadece OYUNCAKÇI dükkanlarında satılan ucuz kuklalara verildiğini göreceksiniz..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gakkos
    gakkos's avatar
    Erkek
    nights_judge bunu yazdı
    gakkos bunu yazdı
    nights_judge bunu yazdı

tamam sağol.

buldum hocam harmmycoder@gmail.com bu arkadasa mail at. keylogger yazıyormus 250 tl demiş bana ocak ayında

ammyy de vardı evet sanırım ben yapmasını beceremedım. karsı tarafa yukledım ettım ama hiç bir bilgi gelmemişti :)

bu iş 250 ty e değecek bi iş değil de ben şu ammyy öğrenmeye çalışayım bakalım :) öğrenirsem burdan paylaşırım

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bosluk
    Bosluk's avatar
    Erkek

hidden-sabotage dıe sıte vardı hala varmı aktıfmı bılmıyorum aylık 100 lıra falan bı vip uyelıgı vardı sureklı fudlu exelerı paylaşırlardı java downloader ıle az kısıyı hacklemedım anasını satıyım paraya kıyıp alırım dıosan bunlara ulas sıtelerıne yaz verırler sana fudlu trojan

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gakkos
    gakkos's avatar
    Erkek
    Bosluk bunu yazdı

hidden-sabotage dıe sıte vardı hala varmı aktıfmı bılmıyorum aylık 100 lıra falan bı vip uyelıgı vardı sureklı fudlu exelerı paylaşırlardı java downloader ıle az kısıyı hacklemedım anasını satıyım paraya kıyıp alırım dıosan bunlara ulas sıtelerıne yaz verırler sana fudlu trojan

tamamdır şimdi hemen bakıcam sağol :)

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aksata
    aksata's avatar
    Erkek

Bi ara yazmistim. Hicbir antivirus vs tanimadi. Kaspersky pure proaktif korumasi sari balon cikardi uyari niteliginde ama genede engellemedi.

Bazıları özgürlüğü sadece kendileri gibi düşünenlere reva görüyor...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gakkos
    gakkos's avatar
    Erkek
    aksata bunu yazdı

Bi ara yazmistim. Hicbir antivirus vs tanimadi. Kaspersky pure proaktif korumasi sari balon cikardi uyari niteliginde ama genede engellemedi.

helal olsun valla yazabildiysen bende isterdim yazmak....

sen daha iyibilirsin Ammyy istediğin şekile getiremezmisin?

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    furkiak
    furkiak's avatar
    Erkek

Tam ne bilgisini almak istiyorsun onu söyle belki yaparız ;)

Android Mobil Uygulama - Web Sitesi - Masaüstü Yazılım yapılır. Vitaminsiz Palyaço
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gakkos
    gakkos's avatar
    Erkek
    furkiak bunu yazdı

Tam ne bilgisini almak istiyorsun onu söyle belki yaparız ;)

benim tam derdim şu.

1- ekranını izlemek

2- keyloger

3- dosya paylaşımı

4-  (çok önemli değil ama ) web cam izleme

bu trojenı bulaştıracağım bilgisayarı kendimde bazen kulanıyorum kısa süreli. daha başka sormak istediğin varsa başgöz üstüne :)

Toplam Hit: 9283 Toplam Mesaj: 33