folder Tahribat.com Forumları
linefolder Virüs - Trojan - Keylogger - BotNet
linefolder Virüs Programlarına Yakalanmayan Trojanlar Varmı Gerçekte?

Virüs Programlarına Yakalanmayan Trojanlar Varmı Gerçekte?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gakkos
    gakkos's avatar
    Erkek

Virüs programlarına yakalanmayan Trojanlar varmı gerçekte? bir çok reklamlarda yazıyor ama aslı astarı varmı diye sizin gibi bilgili arkadaşlara sorayım dedim. şimdiden sağolun

0001110010100001001100110011011111000011001110
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

hocam şöyle diyeyim kendin yazar ve public etmezsen piyasaya yakalanması imkansız degilde daha geç ve zor olur .

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TheKorsans
    TheKorsans's avatar
    Erkek

hocam lamer arkadaşlar var, virustotal'de denemek için taratıyor :D o zaman tüm antivirusler öğrenmiş oluyor :D 

Hayattaki yegane üstünlüğüm, Türk doğmaktır.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SUPERBICO
    SUPERBICO's avatar
    Erkek

var tabiki de ama sezgisel tarama yöntemleri onları da etkiledi tabi bunu da bypass edebiliyorlar mı evet.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gakkos
    gakkos's avatar
    Erkek
    TheKorsans bunu yazdı

hocam lamer arkadaşlar var, virustotal'de denemek için taratıyor :D o zaman tüm antivirusler öğrenmiş oluyor :D 

:) ya ben yazamam da  belki bir link veren olur bizde kulana biliriz :)

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Austen
    Austen's avatar
    Erkek

Yakalanmayan kod yoktur, yeni yazılmış kod vardır. Onun da ömrü çok uzun değildir. Windows 10'un preview sürümünde Microsoft'un da açıkça söylediği gibi keylogger var hiç biriniz antivirüs kurup tarattınız mı? Sistem uyarı verdi mi? Vermediyse demek ki tespit edilemeyen kodlar da var diyebiliriz. Hele bir de kapalı kaynaksa yakalanmasını gerektiren bir durum olmazsa, neye bakacağını bilmezsen elbette tespit edilmez.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gakkos
    gakkos's avatar
    Erkek
    Slothere bunu yazdı

Yakalanmayan kod yoktur, yeni yazılmış kod vardır. Onun da ömrü çok uzun değildir. Windows 10'un preview sürümünde Microsoft'un da açıkça söylediği gibi keylogger var hiç biriniz antivirüs kurup tarattınız mı? Sistem uyarı verdi mi? Vermediyse demek ki tespit edilemeyen kodlar da var diyebiliriz. Hele bir de kapalı kaynaksa yakalanmasını gerektiren bir durum olmazsa, neye bakacağını bilmezsen elbette tespit edilmez.

bana böyle bir kod veya program vere bilecek biri varmı? 1 hafta kulana bilsem kafi tek bir bilgisayarda kulanacağım kişide virüs programı var ama çok pcden alnamaz

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nights_judge
    nights_judge's avatar
    Erkek

zamanında turkojan almıstım para verip. 1,5 sene kullandım. tık demedi. sonra antiler yakalamaya basladı.

Yıllarca parazit gibi yaşayıp kim güçlüyse ona yakınlaşıp bizde sizdeniz pozu veren kişilik yoksunu yalaka köpekler;Bizim VATAN sevgimizi hayal bile edemezsiniz.Bizim adımız SONSUZLUĞA uzanırken; Çok ucuza sattığınız karekterlerinizi,büyük bedeller ödeyipte geri alamadığınız zaman adınızın sadece OYUNCAKÇI dükkanlarında satılan ucuz kuklalara verildiğini göreceksiniz..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Retro
    by_Tet
    by_Tet's avatar
    Erkek

Makine dilini öğrenip yazıcan bi virüs aslında hayalim hep budur assembly kısmını araştırdım da 1010 kodlarını nasıl compile ederiz hiç araştırmadım valla hatta belki yoktur bile öyle bişey :D 

iyibu! yeniden..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gakkos
    gakkos's avatar
    Erkek
    nights_judge bunu yazdı

zamanında turkojan almıstım para verip. 1,5 sene kullandım. tık demedi. sonra antiler yakalamaya basladı.

şimdide satılanlar varmı acaba?

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nights_judge
    nights_judge's avatar
    Erkek

yanlıl bilmıyorsam turkojanla ilgilenenlere polis içeri almıstı. 

6 ay kadar once yine parayla yaptırcaktım kimse yapmak istemedi. bir site bulmustum ama şimdi adını hatırlamıyorum, karsıma cıkarsa yazarım buraya

edit: buldum hocam harmmycoder@gmail.com bu arkadasa mail at. keylogger yazıyormus 250 tl demiş bana ocak ayında

nights_judge tarafından 16/Kas/14 20:22 tarihinde düzenlenmiştir

Yıllarca parazit gibi yaşayıp kim güçlüyse ona yakınlaşıp bizde sizdeniz pozu veren kişilik yoksunu yalaka köpekler;Bizim VATAN sevgimizi hayal bile edemezsiniz.Bizim adımız SONSUZLUĞA uzanırken; Çok ucuza sattığınız karekterlerinizi,büyük bedeller ödeyipte geri alamadığınız zaman adınızın sadece OYUNCAKÇI dükkanlarında satılan ucuz kuklalara verildiğini göreceksiniz..
Toplam Hit: 9348 Toplam Mesaj: 33