folder Tahribat.com Forumları
linefolder Virüs - Trojan - Keylogger - BotNet
linefolder Virüslü Bir Programı Bilgisayarda Güvenli Şekilde Açmak ?

Virüslü Bir Programı Bilgisayarda Güvenli Şekilde Açmak ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    stux
    stux's avatar
    Erkek
    SUPERBICO bunu yazdı:
    -----------------------------

neonell bunu yazdı:
    aklıma takıldı bu arada neden açmak istiyorsun ? önemli ise açabilirim senin için?

hocam programı çok çok zor buldum..çok değerli bir program ama 2 yıl kadar önce çıkarılmış..şu an adını bilen yok.açabilirsem siteme büyük değer kazandırıcam.

deepfreezer tarzı bi programla aç o zaman,işin bitince kaldırırsın.Ne yapmayı planlıyorsun peki ? hangi yöntemde karar kıldın?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mirza Efe
    _Dert_
    _Dert_'s avatar
    Erkek
    Açmak istediği program sanmıyorum sandboxie yada vmware güncel sürümünü gecsin....Şöylede olabilir, bi kod enjekte edilir programa sistem vmware veya sandboxie ise dosyayı calıstırma diye.. sandboxiede calıstır işini gördükten sonra kapat .. lazım olursa tekrar calıstır yani.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SUPERBICO
    SUPERBICO's avatar
    Erkek

ya çok dert değil de ftp şifreleri filan alırsa kötü olur hani..ve programı çalıştırırsam paylaşırım.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Explosive
    Explosive's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

vmwareden ve sandbox dan bulaşıyor ha o özelliği tıklayınca ? hocam komedimisin sen  antivirüs firmaları analiz edemesin diye vmwarede çalışmamasını ve sandbox da çalışmamasını sağlıyor o söylediğin şey mümkün değil yani

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek

Virtualbox ile sanal xp kur.Kurduğun sanal xp ye de sandboxie kur.Bunu da bypass ederse artık yapacak bişey yok :D

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SUPERBICO
    SUPERBICO's avatar
    Erkek

torpedo_XL bunu yazdı:

Virtualbox ile sanal xp kur.Kurduğun sanal xp ye de sandboxie kur.Bunu da bypass ederse artık yapacak bişey yok :D

macbook alırsam bi tane yaparım :))

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek

Ya da bi ihtimal linux işletim sistemi kur programı wine ile çalıştır :D

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kehanet
    Kehanet's avatar
    Erkek

dediğin kadar öenmli bir dosyaysa en basitinden ufak eski bi hdd bul onda dene sonra biçimlendir

Benimkisi kuvvet, zevk ve kudret. Benim adım "Kehanet"
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fenerist07
    fenerist07's avatar
    Erkek

Explosive bunu yazdı:

vmwareden ve sandbox dan bulaşıyor ha o özelliği tıklayınca ? hocam komedimisin sen  antivirüs firmaları analiz edemesin diye vmwarede çalışmamasını ve sandbox da çalışmamasını sağlıyor o söylediğin şey mümkün değil yani

mantıklı geldi bana.

Amphetamine Logic.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Jubei
    Jubei's avatar
    Erkek

torpedo_XL bunu yazdı:

bu dediğini aynen yaptım ama arkadaşın virüslü dediği programı bulamadım nerde acaba ???

Toplam Hit: 6927 Toplam Mesaj: 42