folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Visa Ve Master Card Hack'lenmiş

Visa Ve Master Card Hack'lenmiş

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hermes
    abdullahazad
    abdullahazad's avatar
    Erkek

VideoJockey bunu yazdı:
    -----------------------------

Visa|||| Ozlem DUVENCIOGLU ~ Susam Sok n°11 Inci Apt D3 Kat2 Cihangir / Beyoglu:Istanbul::34333:+90 2122430440   TR jean-jacques@basibozuk.com 

hatunu aradım yarın buluşuyoruz yoksa dedim bak böyle böyle dağıtırım aileni buluşmayı kabul etti sazan :D ( polis olduğumu sandı zannımca ) :D

http://www.facebook.com/photo.php?fbid=254828754548868&set=a.205678899463854.55831.205678826130528&type=1&theater

hatun ikisinden beri ikiside saglammis

az insan çok huzur.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YasamaK
    YasamaK's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

aradım bir ikisiyle konuşdum olay şu alkın sokulluyu bana dedği şöyle 2 ay önce granti bankası anlamadığı bir şekil de kartını değişmiş adresde ki bilgileri anlattım adam bu benim eski iş yerimin adresi ben o adresi domain bilgilerim de domain ve host firmaların da kullanıyordum anlayacağınız abi bir domain host firması benim anladığım kadarı ile yaraklara yan gelmiş bunlar orayı hack etmiş biz banka hack ettik diye dolanıyorlar bir de garanti olayı ise 2 ay önce değişmesine bir bok anlayamadım çünkü adam diyor ki anlamadığım şekil de değişdiler yada bu host domain firması hack yedi dava açılmasın diye bankaları aradılar bu müşterilerin hesapları çalındı hack konusun da bankalarlarla anlaşdılar dava açılmasın diye şaşırdım açıklama da yapılmamış çok pis şeyler dönüyor kartı olanlar kartlarını değiştirtsinler.

SEVİŞİRKEN EN ZEVKLİ OLAN ŞEY.. tamam, dikkatinizi çektim. ne kadar meraklısınız böyle şeylere terbiyesizliğin lüzumu yok yani :D (, sessizce öldürüyor.)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    slanger
    slanger's avatar
    Erkek

o not defterini ne umutlarla açmıştım oysa :D

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YekteranBaymedir
    YekteranBaymedir's avatar
    Homo

internette bu kadar mal kullanıcı oldukça, her bok hack'lenir abicim :)

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PlatypuS
    PlatypuS's avatar
    Erkek

VideoJockey bunu yazdı:

Visa|||| Ozlem DUVENCIOGLU ~ Susam Sok n°11 Inci Apt D3 Kat2 Cihangir / Beyoglu:Istanbul::34333:+90 2122430440   TR jean-jacques@basibozuk.com 

hatunu aradım yarın buluşuyoruz yoksa dedim bak böyle böyle dağıtırım aileni buluşmayı kabul etti sazan :D ( polis olduğumu sandı zannımca ) :D

ulan işe bak zaatı tanımıyordum ama cihangir falan diyince bir de mail adresi falan kadın aktristmiş :D ekşisözlükte ta 2005 te açılmış konusu 3 sayfa yazı bile var hakkında

...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    murdery
    murdery's avatar
    Erkek

Allura bunu yazdı:

ayyıldız timden açıklama gelmiş

milletin kredi krtını yayınlayanlara operasyon için 500 adet israilli bakkal sitesini hackliceklermiş

:d Mına .. onlar y.rraklara gelmedi mi hacı ..son hackden sonra toparlanamazlar heralde

BİR TIKLA BE https://www.youtube.com/watch?v=I5DOCwqBuzk
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pcdoktor636
    pcdoktor636's avatar
    Erkek

YasamaK bunu yazdı:

aradım bir ikisiyle konuşdum olay şu alkın sokulluyu bana dedği şöyle 2 ay önce granti bankası anlamadığı bir şekil de kartını değişmiş adresde ki bilgileri anlattım adam bu benim eski iş yerimin adresi ben o adresi domain bilgilerim de domain ve host firmaların da kullanıyordum anlayacağınız abi bir domain host firması benim anladığım kadarı ile yaraklara yan gelmiş bunlar orayı hack etmiş biz banka hack ettik diye dolanıyorlar bir de garanti olayı ise 2 ay önce değişmesine bir bok anlayamadım çünkü adam diyor ki anlamadığım şekil de değişdiler yada bu host domain firması hack yedi dava açılmasın diye bankaları aradılar bu müşterilerin hesapları çalındı hack konusun da bankalarlarla anlaşdılar dava açılmasın diye şaşırdım açıklama da yapılmamış çok pis şeyler dönüyor kartı olanlar kartlarını değiştirtsinler.

dediğin doğru olabilir ancak o zaman ortada 2 farklı hack olayı var.

10 milyon kredi kartı hacklendi diye arat görürsün haberleri zaten

Toplam Hit: 11951 Toplam Mesaj: 38