folder Tahribat.com Forumları
linefolder Visual Basic - Basic - PicBasic ve Türevleri
linefolder Visual Basic İle Trojan Yapım Projesi (Eğitim Amaçlıdır)

Visual Basic İle Trojan Yapım Projesi (Eğitim Amaçlıdır)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ertan
    ertan's avatar
    Erkek
    Visual Basic İle Trojan Yapım Projesi (Eğitim Amaçlıdır)  Selam arkadaşlar.. Bazı yerlerden duymuşsunuzdur visual basic ile trojan yapılamaz.İşte yok vb runtime larına ihtiyaç duyarsınız da yok sağlam olmazda v.s. v.s… Sizin için bir proje hazırladım..Server ve Client olarak iki ayrı proje.. Bazı şeyleri kısıtladım..Eğer böyle yaparsam piyasada parayla satılan trojanlardan bir farkı kalmazdı değil mi J Kısıtlanan Özellikler; 
    • Keylogger Kısmını Koymadım..
    • Yine keylogger için logları nereye yollayacağını ayarlayan kod sistemini koymadım
    • Başlangıçta otomatik olarak çalışma kısmını çok gizli bir yere koymadım.. Yani oluşturduğunuz serverı açan kurbanın bilgisayarının her açılışında otomatik devreye girer.Ama registryda bunun yeri bellidir..Çabuk bulunur..
     Yer: HLM, "Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\RUN" 
    • Trojanlarda gördüğünüz serverı oluştur kısmı yok..Bu modülü ücretli satıyorum J isteyen arkadaşlara satabilirim.. Biraz daha açıklayayım.. Normalde clientte bulunan serverı oluştur kısmı yok.Onun yerine iki ayrı proje var.Bildiğiniz gibi trojanlarda bazı özellikler seçilir ve ona göre server oluşturulur..İşte böyle bir kısım yok benim verdiğim projede..
    • Serverı sıkıştırma özelliğide yok.. Bunu da açıklayayım. Server bazı özelliklerden dolayı aşırı derecede boyutu büyük olabiliyor.Böyle yüksek boyutlu bir server ı çoğu kişi çakar J o yüzden serverı sıkıştırmak gerekir..Bu kod sistemini ayrı bir şekilde size vereceğim.. J
    • İcon değiştirme.. Trojanımızda böyle bi özellikte yok..Bunu siz yapmalısınız.. J
      Şuan aklıma gelenler bunlar..Ücretsiz versiyonda bunlar yok J Bunları kendiniz ekleyebilirsiniz..  Trojanı Kullanmadan Önce;  Daha önce yazdığım visual basicile winsock kontrolü makalesini okuyunuz.. Yoksa bu projede hiçbirşey öğrenemezsiniz.. Not: Şuan bu trojan benzeri programımız local ağda çalışıyor.Bunu internet üzerinde çalıştırabilirsiniz. Sistemini reverse connection (ters bağlantı) şeklinde kurdum.. Ayarlarını internetten araştırın… 

Ayrıca kodlarda değişiklik yapmanız gerekir.. Çünkü bu projeyi binlerce kişi indirip derleyecek ve çok kısa zamanda antiviruslere yaklanır hale gelecek..

Not: Bazılar diyecek bazı ocxler ve dller gerekli diye.. Onu serverın içine gömdüm.. Rahatlıkla kullanabilirler sorun değil..Ayrıca serverin sıkıştırılmadan önce boyut: 168 kb tır :)

Trojandan Görüntüler

Client 'te toplam 6 form var.. hiç modül yada ek bi dosya yok... Server'da toplam 6 form var.. 2 modül, 1 classmodül,1 tanede gömülmüş ocx dosyası var.. (winsock kontrolünün)  

CLIENT

Açılış :)  

Chat ekranı..

SERVER

Serverdan bi görüntü :)

Bundan sonra sadece insan olanlarla muhattap olacağım.. Ona göre karşıma gelin...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ertan
    ertan's avatar
    Erkek
    Not: Serverı çalıştırdığınızda sisteminize yerleşir.. Clientte serveri tamamen kaldır diyerek serverin tüm kalıntılarını silebilirsiniz… Sisteminize hiç birşekilde zarar vermez.. Zaten kodları sizinle paylaşacağım.. Şimdi size danışmak istediğim şu.. Bu projeyi size nasıl vereceğim.. Ben hazır bir proje vermek istemiyorum.. Kodları resim dosyası olarak yada pdf olarak verip size öğreterek yazdırmak istiyorum.. Ama  farklı çözümler bekliyorum.. 

Fikir & Öneri & Sorularınızı bekliyorum….

eksikliklerim için özür dilerim...

Bundan sonra sadece insan olanlarla muhattap olacağım.. Ona göre karşıma gelin...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ertan
    ertan's avatar
    Erkek

bir not daha :) yazılar çok kötü çıkmış.. :) yazdıklarımla burdaki tasarım farklı.. resimler iyi yerleşmemiş :)

dip not (adminler için) : eğer bi sorun çıkabilme olasılığı varsa tahribat.com ibarelerini kaldırabilirimm

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cosmic
    Cosmic's avatar
    Erkek
    hocam resim olarak yada html olarak kaydet kodların yanlarınada açıklamalarını yaz satır satır hangi kodun ne işe yaradığını ayrıca eline sağlık güzel olmuş

Bittik biz bittik
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AlienOne
    AlienOne's avatar
    Erkek
     yok lebron james.abi 250 ytl çok bea :|

-
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cosmic
    Cosmic's avatar
    Erkek
    AlienOne bunu yazdı:
    -----------------------------
    nerde yazıo be 250 ytl die :D

Bittik biz bittik
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PriesTBT
    PriesTBT's avatar
    Erkek
    Ertancım her zamanki gibi güzel iş çıkarmışsın.. :)

selam gençlik!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    stringcompare
    stringcompare's avatar
    Erkek
    dosya transferi yok :D
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    stringcompare
    stringcompare's avatar
    Erkek

ama ne yalan söliyim dosya transferi yaptırana kadar ölmüştüm hadi dosya transferini yaptırdın o kadar zor bişi değil ama adamın hedef sürücülerini göstermek ve onların içinde gezint iyaptırmak biraz daha zor :D

edit:Ellerine sağlık :D

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FOXXLY
    FOXXLY's avatar
    Erkek
    kodları ver yeter :-/

kelimeler albayım bazı anlamlara gelmiyor.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AlienOne
    AlienOne's avatar
    Erkek

cosmic bunu yazdı:
    AlienOne bunu yazdı:
    nerde yazıo be 250 ytl die :D