Visual Studio Projem

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KarakartaL
    KarakartaL's avatar
    Erkek

Merhabalar,

Aşağıda yapmış olduğum programda Textboxlara girilen bilgileri "KAYDET" butonuna bastıgımda db ye aktarmak için, "SİL" butonuna bastıgımda db ye girilen bilgileri silen, "YENİ KAYIT" butonuna bastıgımda textboxları sıfırlayıp yeni kayıt yapabileceğim, "ÇIKIŞ" butonuna bastığımda formu kapatacak kodlara ihtiyacım var. Projeyi yarın teslim etmem gerekiyor ama kodları hala yazamadım.

program aşağıdaki gibi.

d

kodları nasıl yapacağımı bilmiyorum. yardımcı olursanız sevinirim.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    attackatak
    attackatak's avatar
    Erkek

Mühendislik mi okuyorsun sen?

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KarakartaL
    KarakartaL's avatar
    Erkek

yok hocam. veteriner okuyorum  açıktan da bilgisayar programcılıgı okuyorum.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JuMaN
    JuMaN's avatar
    Erkek

Hocam bende buna benze birşey olacaktı veri tabnına kaydet , değiştir , sil , isme göre arama falan vardı akşama upload ederim.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    attackatak
    attackatak's avatar
    Erkek

oto kiralama olması şart mı? bir de sanırım access veritabanlı bi proje istiyorsun.
    eğer rastgele bi otomasyon yazılımı olursa ve eve gittiğimde hala duruyorlarsa(silmemişsem) atarım.

soruyu da yanlış anlama hocam. bir halt bilmeyipte lafa gelince mühendis olanlara karşı garezim var. 2-3 saate evde olurum.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kvasir
    kvasir's avatar
    Erkek
    KarakartaL bunu yazdı

veteriner isabet olmuş sosyal ilişkiler için bilgisayar işinde ama senin dediğin ben çatalı masaya koydum hadi siz de portakallı ördek pişirin. Çok basit iş ama ben burada arkadaşların ücretsiz yardım etmemesi taraftarıyım sonuçta basitte olsa bir mesai harcar bu. (datagrid de koymuşsun dekoratif mi o)

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KarakartaL
    KarakartaL's avatar
    Erkek

hala duruyorsa atarsan memnun olurum hocam. 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lotus
    Lotus's avatar
    Homo

access mi hocam

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KarakartaL
    KarakartaL's avatar
    Erkek

access veritabanı baglantısı var. dış görünümü visual studio 2012 ile yapıldı

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JuMaN
    JuMaN's avatar
    Erkek

Hocam zaten Visual basic içinde database var oradan da ekleyebilirsin onları sen bilgileri vs.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baristbt
    baristbt's avatar
    Erkek
    VBDream bunu yazdı
    KarakartaL bunu yazdı

veteriner isabet olmuş sosyal ilişkiler için bilgisayar işinde ama senin dediğin ben çatalı masaya koydum hadi siz de portakallı ördek pişirin. Çok basit iş ama ben burada arkadaşların ücretsiz yardım etmemesi taraftarıyım sonuçta basitte olsa bir mesai harcar bu. (datagrid de koymuşsun dekoratif mi o)

aynen kafandaki fiyat nedir hocam :D

http://www.leyladansonra.com/
Toplam Hit: 3820 Toplam Mesaj: 15