folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Viyana Ve Budapeşte'de Bulabileceğim Uygun Fiyatlı Şeyler Nedir?

Viyana Ve Budapeşte'de Bulabileceğim Uygun Fiyatlı Şeyler Nedir?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    asa42
    asa42's avatar
    Erkek

Merhabalar müridler

Biliyorum bu iki şehirde de yaşayan baya aktif üye var. Cuma Viyana na cumartesi Budapeştedayim.

Buralardan hediyelik olur başka bi şey olur, uygun fiyata en iyi şurdan alabilirsiniz dediğiniz ürün ve mekan var mı? 

Şimdiden cok tesekkurler 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mehmetdiyebiri
    mehmetdiyebiri's avatar
    Erkek

Viyana ve ucuzluk aynı cümle içinde bile geçemez gibi geliyor bana hocam. Bi magnete 10 euro vermiştim. Budapeşte'de de gulash ye/iç

PUHU Leather Goods - https://www.instagram.com/puhuleathergoods
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ARIZALI
    ARIZALI's avatar
    Erkek

alkollü ickiler olabilir. Türkiye'den daha ucuz olan baska bir sey gelmiyor aklima

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KuZeTaR
    KuZeTaR's avatar
    Erkek

Viyana --> Sadece alkol

Budapeşte --> Her şey :D

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    asa42
    asa42's avatar
    Erkek

Alkol kullanmadığıma göre :D alincak bi sey yok

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Branimir
    Branimir's avatar
    Erkek

Alkol kullanmıyorsan seni tatmin etmez oralar kanımca :)

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    selcukbey
    selcukbey's avatar
    Erkek

biraz tip varsa ucuza anca hatun düşürürsün geriye kalan herşey pahalı...

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek

http://www.oneri.at/index.php?son-zamanlarn-trendi-marlenka

şöyle bi haber gördüm, viyana da da bulabilrisen bu pastadan güzel olur :) 2 çeşidi var, ikisini de deneyebilrsin. Çek'den gelirken hocaya getirmiştim bu pastadan :) 

Pastada kullanılan bal da türk balı diye hatırlıyorum.

Budapeşte bana göre istanbul'dan sonra dünyanın en güzel şehri. Bence şehrin keyfini çıkar hediye bakmaktansa :) Ama hediyelik olarak budapeşte yazan çantalara bakabilirsin. Onun dışında pek bırakmasalarda eskiden kalan osmanlı eserlerini gezebilirsin, biraz uzak olabilir ama gül baba türbesine gidebilirsin.

Benim bildiğim de en meşhur macar yemeği gulaş'tır. Ancak ne kadar önemsersin bilmiyorum ama etleri helal kesim değildir genelde.. Tabi yanına alınıp götürülecek bi şey değil bu :)

Budapeşte'de fiyatlar çok pahalı değil, viyana daha pahalı bir şehir. Eğer orada gece kalacaksan marketlerin erken kapandığını unutma, haftasonları daha da erken kapanıyor.. 

Şehir hakkında fikir sahibi olmak istiyorsan youtube da videolar bulabilirsin şu gezip program yapanlar.. 

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    asa42
    asa42's avatar
    Erkek
    unbalanced bunu yazdı

http://www.oneri.at/index.php?son-zamanlarn-trendi-marlenka

şöyle bi haber gördüm, viyana da da bulabilrisen bu pastadan güzel olur :) 2 çeşidi var, ikisini de deneyebilrsin. Çek'den gelirken hocaya getirmiştim bu pastadan :) 

Pastada kullanılan bal da türk balı diye hatırlıyorum.

Budapeşte bana göre istanbul'dan sonra dünyanın en güzel şehri. Bence şehrin keyfini çıkar hediye bakmaktansa :) Ama hediyelik olarak budapeşte yazan çantalara bakabilirsin. Onun dışında pek bırakmasalarda eskiden kalan osmanlı eserlerini gezebilirsin, biraz uzak olabilir ama gül baba türbesine gidebilirsin.

Benim bildiğim de en meşhur macar yemeği gulaş'tır. Ancak ne kadar önemsersin bilmiyorum ama etleri helal kesim değildir genelde.. Tabi yanına alınıp götürülecek bi şey değil bu :)

Budapeşte'de fiyatlar çok pahalı değil, viyana daha pahalı bir şehir. Eğer orada gece kalacaksan marketlerin erken kapandığını unutma, haftasonları daha da erken kapanıyor.. 

Şehir hakkında fikir sahibi olmak istiyorsan youtube da videolar bulabilirsin şu gezip program yapanlar.. 

@unbalanced , hocam bu konuyu açarken de budapeştedeydim, viyanaya bi gün gidip tekrar geri gelmeyi planlıyorduk. Blablacar dan konuştuğumuz adam bizi ekince viyana işi yalan oldu. dediğin gibi budapeştenin tadını çıkardık biz de :)

Gül baba türbesine gittik fakat mart 2017 ye kadar tadilat vs den ötürü kapalıymış. Kapısında yazmışlar. Gidecek olan olursa uyarın :)

Et konusunda helal kesime tr'de bile dikkat ediyorum. Bu yüzden zaten orda hiçbi şey yemedik nerdeyse :D tr'den aldığımız bisküvi vs ve makarna falan ile geçirdik günleri :)

Sokaklarda gezmek bile çok keyif vericiydi. Kalabalık olmaması ayrı bi güzel. Soğuk günler olmasına rağmen çok hoştu. 

konaklamayı da ucuza güzel bi yer ayarladık tam merkezde, bi çok yeri gezdiğimiz halde tüm giderler toplamı 1000tl nin altında 5 günlük bi tatil oldu :)

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Realist
    Realist's avatar
    Erkek

Kokain

..
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    angels_demos
    angels_demos's avatar
    Erkek

yahu sanki etsiz yemek yok :D etsiz yeseydin bu kadar dikkat ediyosan

Toplam Hit: 1478 Toplam Mesaj: 13