folder Tahribat.com Forumları
linefolder Cep Telefonları, Gsm Operatörleri ve Mobil İnternet
linefolder Vodafone En Sağlam Tarife : Her Yöne 1.000 DK + 1.000 Sms + 1 GB NET Aylık 19 Lira (Kontörlü)

Vodafone En Sağlam Tarife : Her Yöne 1.000 DK + 1.000 Sms + 1 GB NET Aylık 19 Lira (Kontörlü)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Genc1000 yazıp 7000'e yollayarak bu tarifeye geçebilirsiniz. Sadece 25 yaş altı aboneler için geçerlidir arkadaşlar.  Aylık 19 liraya resmen bedava. Sms pek kullanmıyorum ama olsun arada lazım olur. :)

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Jilet_Boris
    Jilet_Boris's avatar
    Erkek

yarın vodafone hat alacam kendime bunu mu yapsam yoksa esnek tarife mi?

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    Atakan
    Atakan's avatar
    Erkek

Mustafa başka tarife önerin varmı 3 güne geçiyorum vodofoneye

Atakan tarafından 04/Eki/14 23:37 tarihinde düzenlenmiştir

Çılgın şeyh Müritleri coşturuyor...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek

güzelmiş.

bende aveada : 1000 dk her yöne + 1000 sms + 2 gb internet.25 lira ödüyorum. eşsiz tarife faturalı.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    Atakan bunu yazdı

Mustafa başka tarife önerin varmı 3 güne geçiyorum vodofoneye

En iyi uygun fiyata perfornmans veren bu hocam. Birde 25 liraya 2 GB internet veren versiyonu var bunun. Fakat ondada dakika az.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DjBlueMaN
    DjBlueMaN's avatar
    Erkek

Ben kamu mini kullanıyorum,

HY 1000 dk 250 sms kamulularla sınırsız, 35 Tl ödüyorum başka bir tarife önerirmisiniz bana.

Haşa Zulmetmez Kullarına Hüdası, Her Kulun Çektiği, Kendi İşinin Cezası!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adeleks
    adeleks's avatar
    Erkek
    Mustafa bunu yazdı

En iyi uygun fiyata perfornmans veren bu hocam. Birde 25 liraya 2 GB internet veren versiyonu var bunun. Fakat ondada dakika az.

bende 2 hafta önce bu tarifeye geçmiştim şimdi tekrar değişiklik yapamıyorum 1 ay dolması lazımmış. belirli bir süresi falan var mı ki ?

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    adeleks bunu yazdı
    Mustafa bunu yazdı

bende 2 hafta önce bu tarifeye geçmiştim şimdi tekrar değişiklik yapamıyorum 1 ay dolması lazımmış. belirli bir süresi falan var mı ki ?

Vodafone ayda bir tarife değiştirmene izin veriyor hocam.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JiggSaw
    JiggSaw's avatar
    Erkek

Mustafa hocam bu sağlam değil ki :)

Avea ve Turkcell in tarifelerını kullanıyoruz eşimle ...

En azından 2 şer gb net var , bunun neti fazla olanı var mı ki?

İmza YOK !!!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek
    JiggSaw bunu yazdı

Mustafa hocam bu sağlam değil ki :)

Avea ve Turkcell in tarifelerını kullanıyoruz eşimle ...

En azından 2 şer gb net var , bunun neti fazla olanı var mı ki?

http://www.avea.com.tr/web/KonusMesajlas/Tarifeler/PrimeMiniYeniMusteri

türksel kullanıyorsanız aveanın bu paketi size ucuz gelir hocam. gayet iyi pakettir.

37,5 TL / Ay

Her Yöne3000 DkHer Yöne3000 SMSCepten İnternet4 GB
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adeleks
    adeleks's avatar
    Erkek

tamam hocam oldu saolasın sms gönderdim baktım tarife değişikliği olmuş 1 gb da hediye geldi :)

Toplam Hit: 11958 Toplam Mesaj: 96