folder Tahribat.com Forumları
linefolder Cep Telefonları, Gsm Operatörleri ve Mobil İnternet
linefolder Vodafone En Sağlam Tarife : Her Yöne 1.000 DK + 1.000 Sms + 1 GB NET Aylık 19 Lira (Kontörlü)

Vodafone En Sağlam Tarife : Her Yöne 1.000 DK + 1.000 Sms + 1 GB NET Aylık 19 Lira (Kontörlü)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    herlocksholmes
    herlocksholmes's avatar
    Erkek
    DrKill bunu yazdı
    Mustafa bunu yazdı

Genc1000 yazıp 7000'e yollayarak bu tarifeye geçebilirsiniz. Sadece 25 yaş altı aboneler için geçerlidir arkadaşlar.  Aylık 19 liraya resmen bedava. Sms pek kullanmıyorum ama olsun arada lazım olur. :)

Hocam tarifenin adresi var mı? Ayrıntılarını öğrenmek istiyorumda. Şu an 15 TL 500dk 500 mb veriyor yetiyor ama bazen sms lazım olabiliyor. 19 TL'ye çok iyi ama fiyat garantisi felan var mı onu araştırmak istiyorum ayrıntılarından. Vodafon'un sayfasında bulamadım tarfeyi.

Faturasız tarife değil mi hocam?

tarife komple 1000 olarak geçiyor.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cuneyd
    cuneyd's avatar
    Erkek

Bende bi kaç aydır GsMobile a geçtim, aveanın.

Taraftarlar arası 2 bin dakika, her yöne 700 dakika, 2 bin sms vardı sanırım 2 gb internet

23 tl mi ne ödüyorum.

Bence bu da çok iyi.

Siz cebit"e gidin Tayyip sizi yakalicak :B adama o kadar laf sölediniz,küfrettiniz :P sizi tahribat.com t-shirtleri ile yakalicak,böle kıcınıza kıcınıza sopaylan vuracak :B Tayyip sizi ağaca vurduracak :B sonra da cemil cicek"e vericek :B / yeah Cemil cicekkk :B
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    DrKill bunu yazdı
    Mustafa bunu yazdı

Genc1000 yazıp 7000'e yollayarak bu tarifeye geçebilirsiniz. Sadece 25 yaş altı aboneler için geçerlidir arkadaşlar.  Aylık 19 liraya resmen bedava. Sms pek kullanmıyorum ama olsun arada lazım olur. :)

Hocam tarifenin adresi var mı? Ayrıntılarını öğrenmek istiyorumda. Şu an 15 TL 500dk 500 mb veriyor yetiyor ama bazen sms lazım olabiliyor. 19 TL'ye çok iyi ama fiyat garantisi felan var mı onu araştırmak istiyorum ayrıntılarından. Vodafon'un sayfasında bulamadım tarfeyi.

Faturasız tarife değil mi hocam?

Evet faturasız tarife. Dediğim gibi kişiye özel teklif olduğu için pek bilgi yok.  Vodafone'da bu tür tarifelerde kampanya süresince gectiysen şanslısın. Sen iptal edene kadar bu ücretten kullanırsın. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tranceport
    tranceport's avatar
    Erkek

güzel paketmiş 25 yaş üstü olmuyormu?

tranceport tarafından 05/Eki/14 01:09 tarihinde düzenlenmiştir

Atatürkçülük ölmez bir hedef, yükselen bir şereftir.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    elcondor
    elcondor's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

bende 3 ay önce 15 yıllık turkcell eziyetinden kurtulup vodafon kontörlü hatta geçtim .. (yaş sınırlaması yok)

Duble Çeyrek tarifesi, 15 TL, 500 dak her yöne + 500 mb internet 

yetiyor da artıyor bile...

elcondor tarafından 05/Eki/14 02:08 tarihinde düzenlenmiştir

.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    caagroup
    caagroup's avatar
    Erkek

Türkcell pişmanlıktır sakın faturalı tarifelere kontratlara falan kanıpta bulaşmayın her ay saçma sapan "katma değerli" servis diye satın almadığınız şeyleri satın aldığınızı idda ederek 15  ile 25 tl arası birşeyler geçirmeye çalışır ve paketinizin fiyatıda sabit kalmaz sürekli artarda artar lanet olsun böyle operatöre..

caagroup tarafından 05/Eki/14 02:11 tarihinde düzenlenmiştir
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hannibal_King
    Hannibal_King's avatar
    Erkek

Avea yeni paket cıkardı 3000 dakika her yöne sınırsız sms 6 gb internet 4 kişi kullanıosun aile paketi diye gecıo toplam 75 tl. bu 4 kişi kendi arasında sınırsız konusuo.

http://www.avea.com.tr/web/KonusMesajlas/Tarifeler/AileceTarife

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ercan
    Ercan's avatar
    Erkek

Geçiş yaptım, 1 GB'da hediye geldi, umarım ilerde tekrar paket değişiklikleri ile uğraşmayız.

IF YOU ARE NOT TİRED, YOU ARE NOT DOING IT RIGHT
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    Atakan
    Atakan's avatar
    Erkek
    Hannibal_King bunu yazdı

Avea yeni paket cıkardı 3000 dakika her yöne sınırsız sms 6 gb internet 4 kişi kullanıosun aile paketi diye gecıo toplam 75 tl. bu 4 kişi kendi arasında sınırsız konusuo.

http://www.avea.com.tr/web/KonusMesajlas/Tarifeler/AileceTarife

Hicam bunu aile içindemi konuşuyoruz yani ortak olarakmi 6 gn felan anlamadım ?

Çılgın şeyh Müritleri coşturuyor...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    twilight_flame
    twilight_flame's avatar
    Erkek

Hocam akıllı kamu tarifesi kullanmaktayım, sanırım bu prime mini ye yeni aveali olmadığım için geçiş yapamıyorum, bu şekilde interneti fazla olan ve en az 3000 dk konuşması olan başka bir tarife biliyor musunuz acaba avea içerisinde?

Sevgimizin Bittiği yerde Nefretimiz Başlar...
Toplam Hit: 12068 Toplam Mesaj: 96