Walking Dead İzleyen Varmı?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    furkan5816
    furkan5816's avatar
    Erkek

http://www.dizi-mag.com/Default.asp?

bu siteden haberiniz yok mu?

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    c0nverse
    c0nverse's avatar
    Erkek
    opusdei bunu yazdı

An itibariyle yeni bölümü izledim. Ben indirmek yerine dizimag gibi sitelerden online izlemeyi tercih ediyorum.

Yeni bölüm iyi başladı. Başlarda bol zombili oldu. Ama bölüm sonunda içeride biri zombi oldu duşta. 2. bölüm çok fena başlayacak anlaşılan. 

O çocuk ısırılmadı galiba. Nasıl zombi oldu anlamadım.

Yav arkadaşım niye spoiler veriyorsun? :D

Converse giyen uzaylı
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    elcondor
    elcondor's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Dizi final sezonunu oynuyor gerçekten yazık ettiler diziye, aptal senaristler dizinin 1 sezonu yarısını çiftlik evinde diğer sezonun tamamını hapisaneye tıkılarak geçirirlerse olacağı buydu..Farklı mekanlar kullanmalıydılar, dizinin başlarında olduğu gibi grup ülkeyi dolaşıp güvenli yerler arayışında olsaydı ve bu arada diziye kısa süreli de olsa yeni karakterler girseydi böyle olmazdı diye düşünüyorum.. Daha virüsün nereden çıktığı bile belli değil, ama bu sezonda mecbur gösteririler herhalde....

elcondor tarafından 15/Eki/13 19:22 tarihinde düzenlenmiştir

.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mx0TBT
    Mx0TBT's avatar
    Erkek
    5 dk izlerim kapatim ;)

Aslında hepimiz eksiğiz biraz Leylası olmayan mecnunlarız Ne sıcacık bir ismail abimiz var. Nede kötü zamanda Yanımızda olan İskender babamız Ne mahellemizi mahalle yapan Erdal bakkalımız ne her kapıyı açan yavuz abimiz nede bize doğru yolu gösteren dedemiz.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    vukuat
    vukuat's avatar
    Erkek

dizi eski heyecanını yitirmiş gibi bir izlenim söz konusu gelecek bölümlerin woodbury ekibi ile çatışmalardan ibaret olacağı ve en büyük gelişmenin ise rick in elinin kopması olacağı söyleniyor hapishaneden çıkıp başka şehirlere gitmeleri silah ve gıda aramaları biraz daha çekici idi böyle çiftlik vari yaşam çok az atraksiyon diziyi çürütmüş.

edit:diziye türkçe alt yazı ekleyebikecek varmı?

vukuat tarafından 15/Eki/13 22:07 tarihinde düzenlenmiştir

Bu evrak güvenli elektronik imza ile imzalanmıştır. http://evraksorgu.meb.gov.tr adresinden 8e79-9f95-3250-8689-8032kodu ile teyit edilebilir.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    c0nverse
    c0nverse's avatar
    Erkek
    vukuat bunu yazdı

dizi eski heyecanını yitirmiş gibi bir izlenim söz konusu gelecek bölümlerin woodbury ekibi ile çatışmalardan ibaret olacağı ve en büyük gelişmenin ise rick in elinin kopması olacağı söyleniyor hapishaneden çıkıp başka şehirlere gitmeleri silah ve gıda aramaları biraz daha çekici idi böyle çiftlik vari yaşam çok az atraksiyon diziyi çürütmüş.

Ohoooooo bu böyle sürekli woodbury ile hapishane arasında geçerse izlenmezki

Converse giyen uzaylı
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nurk
    nurk's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    opusdei bunu yazdı

An itibariyle yeni bölümü izledim. Ben indirmek yerine dizimag gibi sitelerden online izlemeyi tercih ediyorum.

Yeni bölüm iyi başladı. Başlarda bol zombili oldu. Ama bölüm sonunda içeride biri zombi oldu duşta. 2. bölüm çok fena başlayacak anlaşılan. 

o havayı soluyan herkes hasta oluyor hocam. cocuk sanırım düsünce basını bir yere carpıp oldu.

yani sen o2 alıyorsun ya, otomatikman hastaligi da kapıyorsun. ölünce kafana sıkmadıkları sürece zombisin kacisin yok :) gecen sezon 9 ya da 10.cu bölümde ortaya cıkmıstı bu durum.. acıklamıslardı yani.

[22817//kaanabak]
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    metalkolik
    metalkolik's avatar
    Erkek
    nurk bunu yazdı
    opusdei bunu yazdı

o havayı soluyan herkes hasta oluyor hocam. cocuk sanırım düsünce basını bir yere carpıp oldu.

yani sen o2 alıyorsun ya, otomatikman hastaligi da kapıyorsun. ölünce kafana sıkmadıkları sürece zombisin kacisin yok :) gecen sezon 9 ya da 10.cu bölümde ortaya cıkmıstı bu durum.. acıklamıslardı yani.

yok hocam daha erken bu rick in polis arkadaşı shane i öldürdüğünde zombiye dönüştüğünde anlamışlardı. yeni bölümüde izledim bugün çok iyi başladılar heycanla bekliyorum

metal, bir müzik türü değildir bir yaşam tarzıdır, bırak seni yönlendirsin.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    celik
    celik's avatar
    Erkek

bu kadar dizi izledim.izlediklerimin içinde en dandik olanı.

resmen mala bağladılar nasıl bitircekler cok merak ediyorum

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Branxian
    Branxian's avatar
    Erkek
    nurk bunu yazdı
    opusdei bunu yazdı

Ayrıyetten hapisane de bbg evi gibi oldu. Kimin eli kimin sikinde belli değil. :D

Kurtla sevişen mazoşist koyun
Toplam Hit: 3163 Toplam Mesaj: 36