Walking Dead İzleyen Varmı?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lepusmorris
    lepusmorris's avatar
    Erkek

abi nasıl ısırılıyorlar anlamıyorum. hani çok kalabalık olurlar eyvallah da 2-3 tanesi geliyor saldırıyor ısırıyolar:S hani world war z veya resindent evil daki gibi koşsa zombiler, surları aşabilseler bişey demiycem de çitleri aşamayan zombilerle baş edemiyolar sikkolar. anca bir sezonda sike sürülür bişey yaptılar gerisi full vasat. sırf sıkıntı amına koyayım. varsa yoksa sikiş sokuşa dönecek film ahanda buraya yazdım. :|

..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DestinatioN
    DestinatioN's avatar
    Erkek

hiç sorma amk sike surulecek akıl yok bunlarda.

güzelce bir hendek kazılır, bir arabadan alarm sistemi sökülür hepsi içine doldurulur düşen çıkamayacak şekilde ondan sonra ver odunu yansın.

dizi 1 sezonda final yapar :D

destination@tahribat.com
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    XmV
    XmV's avatar
    Erkek

--- Spoiler İçerir --- 

abi kafayı yicem ya ulan tepesinde 4-5 aydır helikopter durabilen bir süpermarketin çatısı nasıl oluyorda aylardır orada yürüyen aylaklarla çökmüyor ne zaman içeri bizim ekip giriyor hoop aylaklar aşşaa , o içki standı nasıl yıkıldı laaaaaaaaaaaaaaaaaan.

----

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    srsr_mnyk
    srsr_mnyk's avatar
    Erkek
    XmV bunu yazdı

--- Spoiler İçerir --- 

abi kafayı yicem ya ulan tepesinde 4-5 aydır helikopter durabilen bir süpermarketin çatısı nasıl oluyorda aylardır orada yürüyen aylaklarla çökmüyor ne zaman içeri bizim ekip giriyor hoop aylaklar aşşaa , o içki standı nasıl yıkıldı laaaaaaaaaaaaaaaaaan.

----

diyorumya sırf zman geçsin diye izliyorum böyle sikko bir dizi görmedim ben ya millet müptezeli olmuş dizinin bide :D

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Incanus
    Incanus's avatar
    Erkek

--- Spoiler İçerir --- 

yav rick kafayı üşütmemişmiydi en son ne zaman düzeldi bu çılgın şerif

Selam ver, alacaklı çık.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jayde
    jayde's avatar
    Erkek

iyice boka sardı.olay hapisane içinde geçip duruyor. lan bi çıkın dışarıya kaçtane eyaletiniz şehriniz cartınız curdunuz var. gezin biraz belki başka şeyler oluyordur. hastalık nasıl çıktı kim çıakrttı tedavisi var mı.hayır hepsini geçtim yavru gibi hatun koreliye veriyor.benim düşünceme göre o hatun ömürboyu manuel takılır ama little çük koreliye selam bile vermez 

ama zorlam bir şekilde hapisaneye tıkılıp kaldılar. bide dandik bir hastalık çıktı. izlerken zevk almıyorum artık

jayde tarafından 27/Eki/13 00:17 tarihinde düzenlenmiştir
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pc-ErrOr
    Pc-ErrOr's avatar
    Erkek

Bu son sezonmu beyler?

Dalgasız denizde herkes kaptan.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    elcondor
    elcondor's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Pc-ErrOr bunu yazdı

Bu son sezonmu beyler?

aynen, zaten dizide işler iyice kısır döngüye bağladı.. Ne b*k yesek de burdan kurtulsak diyen yok, hikaye tamamen hapishane ve çevresinde geçiyor artık. Diziyi bitireceklerinden mi yoksa maliyeti mi düşürmeye çalışıyor pzvenkler belli değil..

Henüz başlamayanlar için "Person of Interest" ve "Revolution" bu iki diziyi önerebilirim...

Mr. Reese, We have a problem..  (takip edenler bilir, Person of Interest dizisinin en popüler cümlesidir..)

elcondor tarafından 27/Eki/13 01:34 tarihinde düzenlenmiştir

.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    shadowjedi
    shadowjedi's avatar
    Erkek
    elcondor bunu yazdı
    Pc-ErrOr bunu yazdı

Bu son sezonmu beyler?

aynen, zaten dizide işler iyice kısır döngüye bağladı.. Ne b*k yesek de burdan kurtulsak diyen yok, hikaye tamamen hapishane ve çevresinde geçiyor artık. Diziyi bitireceklerinden mi yoksa maliyeti mi düşürmeye çalışıyor pzvenkler belli değil..

Henüz başlamayanlar için "Person of Interest" ve "Revolution" bu iki diziyi önerebilirim...

Mr. Reese, We have a problem..  (takip edenler bilir, Person of Interest dizisinin en popüler cümlesidir..)

''This is my farm!''

Bu da Walking Dead'den Hershel Greene'in beylik sözü :-) 

Takdire şayanı olmaz bu işin...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    elcondor
    elcondor's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    shadowjedi bunu yazdı
    elcondor bunu yazdı
    Pc-ErrOr bunu yazdı

Bu son sezonmu beyler?

''This is my farm!''

Bu da Walking Dead'den Hershel Greene'in beylik sözü :-) 

evet yaa, biri canını sıksa hemen milletin başına kakardı.. ihtiyar sktir gidin burdan demeye getiriyordu lafı ama milletin eli mahkum, ver dese verecekdi zavallılar.... gidecek yer yok ki...

elcondor tarafından 27/Eki/13 06:20 tarihinde düzenlenmiştir

.
Toplam Hit: 3142 Toplam Mesaj: 36