folder Tahribat.com Forumları
linefolder Bilim Teknik Teknoloji
linefolder Water Fasting (Su Orucu) Tutuyorum. 3. Gün Bitti. Hedefim 7 Gün

Water Fasting (Su Orucu) Tutuyorum. 3. Gün Bitti. Hedefim 7 Gün

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek

hocam kilo verirsin vermesine ama kilonu daha cabuk geri alirsin.. Bu tarz ac kalmalar sagliga zararli. Insanlarin günlük tutturmasi gereken makro besinler (karbonhidrat, yag  ve protein) var. Bunlarin eksik alinimi sorunlar yaratir.. Saglikli kilo vermeyi öneririm. Eger göbek cok büyükse ve bi anda kilo kaybedersen bu sefer de sarkmalar meydana gelecek..

Düzgün bir sekilde zayiflamak istersen yazabilirsin bana her zaman :))

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

saçma sapan işler yapmayın gidin spor yapın

aynı yaştayız aynı boydayız ben 116yım :)

DJ_Alper tarafından 22/Eki/20 14:51 tarihinde düzenlenmiştir

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    do_som
    do_som's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    myblackworldweb bunu yazdı

Ben de kilo almak istiyorum işe bak. 182 boy 65 kg

sabahları efexxor 75mg akşamlarıda yarım remeron. 3 ay sonra 85 olursun ama tavsiye etmem :d

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    end
    end's avatar
    Erkek

Biraz da bunyeye bagli bu olaylar.

Kiz arkadasimla ben gun icerisinde ayni duzeyde hareket ediyoruz, ayni besinleri tuketiyoruz, o benden daha az oranla tuketiyor hatta.

Fakat gelin gorun ki o hizla kilo aliyorken ben kilomu bir turlu arttiramiyorum.

0x0480 takilin madem ﷽﷽﷽
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manglerman
    manglerman's avatar
    Erkek
    DJ_Alper bunu yazdı

saçma sapan işler yapmayın gidin spor yapın

aynı yaştayız aynı boydayız ben 116yım :)

hocam saçma olmadığı kanaatindeyim :)

allahını seven söylesin gönderdiğim dr Dr. Jason Fung videosunu izleyen var mı :)

*--*
    Dr. Jason Fung Toronto Üniversitesi Tıp Fakültesini bitirmiş ve aynı okulda dahiliye uzmanlığı yapmıştır. Daha sonra University of California, Los Angeles'ta Cedars-Sinai Hastanesi'nde nefroloji ihtisasını tamamlamıştır. Dr. Fung'un halen Ontario, Kanada'da Yoğu Diyet Yönetimi programı ile her türlü hastaya, ama özellikle günümüzün iki büyük salgını olan obezite ve Tip 2 diyabet hastalarına yardımcı olduğu bir kliniği vardır. Dr. Fung, konvansiyonel tedavilerin insanlara yardımcı olma konusunda pek de etkili olmadığını görerek bu sorunlarda inovatif çözümler kullanmaktadır.
    *--*

yıllarca araştırmış çeşitli diyet programlarını incelemiş. kendisi hastaları üzerinde test etmiş ve direkt rakamlarla konuşan bir bilim adamı.

@DJ_Alper  hocam sen geliyon  çok saçma diyon direkt :)

manglerman tarafından 22/Eki/20 15:30 tarihinde düzenlenmiştir

türk kızlarından sabun yapalım, rus kızları elini yıkasın.:)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manglerman
    manglerman's avatar
    Erkek
    unbalanced bunu yazdı

hocam kilo verirsin vermesine ama kilonu daha cabuk geri alirsin.. Bu tarz ac kalmalar sagliga zararli. Insanlarin günlük tutturmasi gereken makro besinler (karbonhidrat, yag  ve protein) var. Bunlarin eksik alinimi sorunlar yaratir.. Saglikli kilo vermeyi öneririm. Eger göbek cok büyükse ve bi anda kilo kaybedersen bu sefer de sarkmalar meydana gelecek..

Düzgün bir sekilde zayiflamak istersen yazabilirsin bana her zaman :))

bu konuyada açıklık getirmiş hocam daha çabuk almanın uyguladığın diyet programıyla alakası yok. tamamen yeme alışkanlığınla alakalı.

türk kızlarından sabun yapalım, rus kızları elini yıkasın.:)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Atlas
    Atlas's avatar
    Erkek

Akşamları yarım remeron ile başla 1 hafta sonra rüyaların 1080p kalitesinde olur iştahın istemsizce artar deliksiz uyursun :)

-
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    end
    end's avatar
    Erkek
    Atlas bunu yazdı

Akşamları yarım remeron ile başla 1 hafta sonra rüyaların 1080p kalitesinde olur iştahın istemsizce artar deliksiz uyursun :)

1 kutu çözer misin bize?

0x0480 takilin madem ﷽﷽﷽
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    do_som
    do_som's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    end bunu yazdı
    Atlas bunu yazdı

1 kutu çözer misin bize?

renkli reçeteli değil . psikiyatriye git remeron istiyorum uyku sorunum ve iştah sorunum var de verirler.

mançizi cıgaradan bile yüksek diyor bazı insanlar remeronun :D yani çok acıktırıyor ben  ilk içtiğimde sabah kalktım pringles cips yedim kalkar kalkmaz bir kutu A:DASD

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TxT
    TxT's avatar
    Erkek

Konuyu okuyunca 2016 da nobel alan japon doktor Yoshinori Ohsumi içeriği sandım. Onunda bi deneyi vardı 72 saat vücudu aç bıraktığında bağışıklık sistemin resetleniyo gibi bir şeydi. Bu videoları da inceleyeceğim.

Kilo sorunum olmadı hiç ama arada bünyeyi tanıma ve sınırlarımı görme adına ben de zaman zaman deniyorum bir şeyler bu zamana kadar en iyi performansı aralıklı oruç (intermittent fasting) da aldım. Bi süre sonra yağ oranı azalıyorken, enerji hep yüksek, karnın hep tok ve kendini daha hafif hissediyorsun. Millet karatay'ı çok gömüyor ama bi ara onun bi kitabını okuyup denemiştim içinden bir şeyler dünyalar tereyağı yememe rağmen zayıflamış ve çok enerjiktim oda bana çok iyi gelmişti. 

Toplam Hit: 3525 Toplam Mesaj: 30
water fasting su orucu