folder Tahribat.com Forumları
linefolder Webmaster ve Yazılım Geliştiriciler
linefolder Web Tasarim & Gelistirme Sirketi Olan Arkadaslar Hostingi Nasil Hallediyorsunuz ?

Web Tasarim & Gelistirme Sirketi Olan Arkadaslar Hostingi Nasil Hallediyorsunuz ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dhmm
    dhmm's avatar
    Erkek

Selam arkadaslar.

Icinizde web tasarim & gelistirme sirketi olan varsa sizlere bir soru sormak isterim

Kismetse kendi sirketimi acmak icin hazirlaniyorum ve arayislar icindeyim. On hazirliklari yapiyorum ve aklima takilan bir soru var. Musterilere yaptigim web sitelerini kendi serverimda tutmak istiyorum o kesin. Fakat reseller mi dedicated mi almaliyim kararsizim. Siz bunu nasil hallediyorsunuz ? Musteriye CP credentials disinda FTP v.s. bilgisi veriyor musunuz ? Kodlara erisimi oluyor/olmuyor mu ?

Fikrinizi almak istedim. Tesekkurler

Ozgurluk aslinda her istedigini yapabilmek degildir, istemedigini yapmamaktir. // Verdigin degeri gormeyince, gordugun degeri ver !!! // Hayatin herkes icin bir bavulu vardir !!! // Dusmek gerekir bazen hayatta; kalkmayi ogrenebilmek icin
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mavitutku
    mavitutku's avatar
    Erkek

digital ocean server kiraladık .edu maile bedavaydı bi aralar.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    janni
    janni's avatar
    Erkek

Ciddi yapacaksan baştan sunucu kiralayıp gitmen ilerisi için daha rahat olacaktır.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek

sunucu kiralayacaksın hocam resellerde ne ?

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cache
    cache's avatar
    Erkek

Ftp, dosyalar vs. vermiyorum. Paneli verip birde mailleri ayarliyorum. Kafam rahat

En iyisi olmadan önce, her zaman en kötüsü olmaz mı ?
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dhmm
    dhmm's avatar
    Erkek
    janni bunu yazdı

Ciddi yapacaksan baştan sunucu kiralayıp gitmen ilerisi için daha rahat olacaktır.

Evet ciddi yapacam hocam. Reseller mi alayim ? Dedicated mi ? VPS mi ?

Ozgurluk aslinda her istedigini yapabilmek degildir, istemedigini yapmamaktir. // Verdigin degeri gormeyince, gordugun degeri ver !!! // Hayatin herkes icin bir bavulu vardir !!! // Dusmek gerekir bazen hayatta; kalkmayi ogrenebilmek icin
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dhmm
    dhmm's avatar
    Erkek
    cache bunu yazdı

Ftp, dosyalar vs. vermiyorum. Paneli verip birde mailleri ayarliyorum. Kafam rahat

@cache bende oyle yapacam hocam. Sonra yuklenenlerlede ugras

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dhmm
    dhmm's avatar
    Erkek

Sunucu icin onerebileceginiz saglam yer var mi ?

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cache
    cache's avatar
    Erkek
    dhmm bunu yazdı

Sunucu icin onerebileceginiz saglam yer var mi ?

DigitalOcean kullanabilirsin hocam. Panel konusunda da açmış olduğum konularda öneriler var

En iyisi olmadan önce, her zaman en kötüsü olmaz mı ?
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dhmm
    dhmm's avatar
    Erkek

HawkHost nasil arkadaslar. Ben shared almistim hic sikinti cikmadi simdiye kadar ...

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    camarade
    ontedi
    ontedi's avatar
    Erkek

Hocam, makine olarak digitalocean diyeni çok duydum.

windows taraflı geliştirme yapıyorsan 2 gb ramli bir makine bile işini gorebilir.

Matematikçi ve Yazılımcı. http://www.ontedi.com ve http://www.cizgi.site Siteme beklerim herkesi.
Toplam Hit: 2041 Toplam Mesaj: 26
hosting web tasarim web gelistirme