folder Tahribat.com Forumları
linefolder Html - CSS - XML - JavaScript - Ajax
linefolder Web Tasarıma Nasıl Ve Nerden Başlamalı?

Web Tasarıma Nasıl Ve Nerden Başlamalı?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    arabaci88
    arabaci88's avatar
    Erkek

Merhaba sevgili arkadaşlar,

Ben web tasarımcısı olmak istiyorum. Ama bu işe nasıl ve nerden başlamam gerektiğini bilmiyorum. Bana yardımcı olur musunuz?

Bundan sonra yolumuz düz olacak. Bizi kimse durduramayacak. İnsan büyüdükçe daha da büyümek istiyor. Birgün gelecek hiçbir yere sığmayacağım. Yeni işler düzenledim. Dünyaya ün salacağım. Ben işimde kral olmak istiyorum. Ben kralım evet kral yeraltı dünyasının kralı. Siz dostlarım benimle büyüyecek benimle zenginleşeceksiniz. Dünyaya hakim olacağım ve ben buna layığım.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    scarletbeard
    scarletbeard's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    arabaci88 bunu yazdı

Ben web tasarımcısı olmak istiyorum. Ama bu işe nasıl ve nerden başlamam gerektiğini bilmiyorum. Bana yardımcı olur musunuz?

Kardeşim ilk önce photoshoptan Cizim yapmaya başla zaten photoshopta çizim yapabilirsen para kazanmaya başlarsın.

Ama webci olmaya başliyim diyorsan 

1.Html

2.CSS

3.Php / Asp vb. Programlama

Amasana tavsiyem ilk photoshop Bence çünkü 1 2 ayda çok iyi cizimler çıkarırsın ve 5 10 20 kazanmaya başlarsın.

Ayrıca elimde 250 gb arşiv var bilgin olsun web tasarımcısı eğitim setleridir Hepsi.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Castaway
    Castaway's avatar
    Homo

önce html öğrenmen lazım. Kasarsan 1 haftada çözersin olayı. Ondan sonra CSS öğrenmelisin. Devamın da adam akıllı daha güzel yanar dönerli şeyler olsun diyorsan javascript i de öğrenmen lazım.

Film ve Dizi Tavsiyeleri : movieadvice.net
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    arabaci88
    arabaci88's avatar
    Erkek
    scarletbeard bunu yazdı
    arabaci88 bunu yazdı

Kardeşim ilk önce photoshoptan Cizim yapmaya başla zaten photoshopta çizim yapabilirsen para kazanmaya başlarsın.

1.Html

2.CSS

Amasana tavsiyem ilk photoshop Bence çünkü 1 2 ayda çok iyi cizimler çıkarırsın ve 5 10 20 kazanmaya başlarsın.

Ayrıca elimde 250 gb arşiv var bilgin olsun web tasarımcısı eğitim setleridir Hepsi.

"Photoshop'ta çizim yapabilirsen para kazanmaya başlarsın" demişsin. Bu çizimden kastın nedir? Yani ne çizerek para kazanacağım? Asıl önemli olan ise nerden iş bulacağım. İnternet veya gerçek hayatta nasıl iş bulacağım?

Ayrıca o elinde bulunan eğitim setleri yabancı dilde yani İngilizce değil mi?

Bundan sonra yolumuz düz olacak. Bizi kimse durduramayacak. İnsan büyüdükçe daha da büyümek istiyor. Birgün gelecek hiçbir yere sığmayacağım. Yeni işler düzenledim. Dünyaya ün salacağım. Ben işimde kral olmak istiyorum. Ben kralım evet kral yeraltı dünyasının kralı. Siz dostlarım benimle büyüyecek benimle zenginleşeceksiniz. Dünyaya hakim olacağım ve ben buna layığım.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kafkavari
    kafkavari's avatar
    Erkek
    scarletbeard bunu yazdı
    arabaci88 bunu yazdı

1.Html

2.CSS

hocam eğitim setlerini ve arşivlerini herkes paylaşırsa bu işe yeni gönül koymuş arkdaşlarımız daha iyi konuma gelir. bilakis yabancı veletlere bakıyoruz alıp başlarını gitmişler

Mesele, Türkiye'nin şeftali yerine, motor üretmek istemesiydi. N. Erbakan
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    asi27
    asi27's avatar
    Erkek
    arabaci88 bunu yazdı
    scarletbeard bunu yazdı
    arabaci88 bunu yazdı

1.Html

2.CSS

"Photoshop'ta çizim yapabilirsen para kazanmaya başlarsın" demişsin. Bu çizimden kastın nedir? Yani ne çizerek para kazanacağım? Asıl önemli olan ise nerden iş bulacağım. İnternet veya gerçek hayatta nasıl iş bulacağım?

Ayrıca o elinde bulunan eğitim setleri yabancı dilde yani İngilizce değil mi?

bu sorularin cevabi benim deisime yaraya bilir.

BİZDE BİLİRİZ BİR KALBİN EN DERİN YERLERİNE İZ BIRAKMASINI,ŞAYET FARKINDA OLMASAYDIK YÜREĞİMİZDEKİ TAHRİBAT'IN...!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    scarletbeard
    scarletbeard's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Hocam setlerin yüzde 20 30 u parayla satın alınmıştır. Ayrica elimde kitaplar da var ama onlari veremem. Bunlara ben para verip aldım. Sadece konuyu açan arkadaş için yazdım herkese tektek gönderemem 250 gb yide. bir yere yükleyemem. Hdd ye anca.  

Setler sıfırdan başlayıpta ileri düzeye gitmek için proffessional olacak kadar değil ama.  Herşey var youtubeden bile tek tek çektiklerim var.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    arabaci88
    arabaci88's avatar
    Erkek

Peki var mı aramızda web tasarımcısı? Photoshop, Html, Css, Jquery ile uğraşan var mı? Müşteriler sizi nasıl buluyor?

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lotus
    Lotus's avatar
    Homo

html öğrenmen 1 bilemedin 2 gününü alır hatta ne 2 günü 1 saatte kodları ezberlersin ertesi gün akrep nalanın siteye benzer birşeyler yaparsın

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kvasir
    kvasir's avatar
    Erkek

basit html ve css ile başla gitsin, yavaş yavaş oturuyor yerine merak etme.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    scarletbeard
    scarletbeard's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Lotus bunu yazdı

html öğrenmen 1 bilemedin 2 gününü alır hatta ne 2 günü 1 saatte kodları ezberlersin ertesi gün akrep nalanın siteye benzer birşeyler yaparsın

Akrep nalanın ki bu sektörde resmen klik noktadir. O seviyeler baya sürer Gibi :D

Toplam Hit: 2368 Toplam Mesaj: 20