folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Siteleri
linefolder Web Tekno Haberlerine Çıkmışız Birazcık

Web Tekno Haberlerine Çıkmışız Birazcık

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Metanet
    Metanet's avatar
    Erkek
    GuArDiAn55 bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

200 milyon dolar? Bence aşırı sallama bir rakam olmuş.

Daha yılbaşında ekşi sözlük için Demirören grubu 40 milyon lira teklif etti ama kabul etmedi sözlük yönetimi. Ekşi sözlük diyorum Türkiye'nin en eski ve büyük sosyal medyası diyorum. 

hocam senin kafa topu 2 yi kaç kişinin oynadığından haberin yok herhalde. :D adamlar oyunu çıkarttığı sırada tüm dünyada en çok indirilenler listesine kısa sürede girdi. dünyanın en çok oyanan mobil online futbol oyunundan bahsediyoruz. :D sadece androidde 10 milyon indirmesi var. 90 saniyede bir reklam, oyun içi öğeler vs. sayarsak rakam normal. masomo ortaklarından biri de erdem yurdanur maçkolikten bilirsiniz. masomo firması miniclipe satıldı ve satış rakamı, gizli tutuluyor. webrazzinin haberine göre 100 milyon dolar diyolar ki rakam gayet olası. kim bilir anlık oyuncu sayısı kaç milyondur?

Hocam bence senin 200 milyon dolarin ne demek olduğundan haberin yok :) 

Burda cok felsefi bir yazi yazdigini dusun , ne sen yorul ne de ben yorulayım. İş yapılmayacaklar listem : hipokondriyak
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    GuArDiAn55 bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

Daha yılbaşında ekşi sözlük için Demirören grubu 40 milyon lira teklif etti ama kabul etmedi sözlük yönetimi. Ekşi sözlük diyorum Türkiye'nin en eski ve büyük sosyal medyası diyorum. 

hocam senin kafa topu 2 yi kaç kişinin oynadığından haberin yok herhalde. :D adamlar oyunu çıkarttığı sırada tüm dünyada en çok indirilenler listesine kısa sürede girdi. dünyanın en çok oyanan mobil online futbol oyunundan bahsediyoruz. :D sadece androidde 10 milyon indirmesi var. 90 saniyede bir reklam, oyun içi öğeler vs. sayarsak rakam normal. masomo ortaklarından biri de erdem yurdanur maçkolikten bilirsiniz. masomo firması miniclipe satıldı ve satış rakamı, gizli tutuluyor. webrazzinin haberine göre 100 milyon dolar diyolar ki rakam gayet olası. kim bilir anlık oyuncu sayısı kaç milyondur?

Ya öyle bir yazmışsın ki sanırsın Clash of Clans. Altı üstü bebelerin oynadığı bir oyun. Google reklam gösterimlerinde fazla kazandırmıyor zaten. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

Her şeyin eskisi iyi yeni şeylerden bi bok olmuyor,

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    Atakan
    Atakan's avatar
    Erkek

Forever TBT <3

Çılgın şeyh Müritleri coşturuyor...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek

Teknoseyir in hala takipçi sayısı olarak yerlerde olması gibi bir durum var. Kaliteli içeriğe karşı alerjisi var mk insanlarının. Çok üzücü.

next next next install
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NmC
    NmC's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    GuArDiAn55 bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

Ya öyle bir yazmışsın ki sanırsın Clash of Clans. Altı üstü bebelerin oynadığı bir oyun. Google reklam gösterimlerinde fazla kazandırmıyor zaten. 

Hocam sektorle baya icli disli birisiyim. 50m+ bi degerden gittigini biliyorum. 200m cok iddiali ama bahsettigin gibi basit bir is de degil.
    https://i.hizliresim.com/yG9Zly.png

Tahmini Aylik IOS geliri,

https://i.hizliresim.com/M14AgN.png

Tahmini Aylik Android geliri.
    Ve bu gelirlere reklam dahil degil sadece In App Purchase gelirleri bunlar. Ayrica bu tarz acquisitionlar yapilirken sadece kazandigi paraya bakilmaz, eldeki userlar baska oyunlar icin bir reklam kaynagidir. Zamaninda king'in (Candy Crush yapimcisi firma) 6 milyar dolardan satilmasinin sebeplerinden bir tanesi de bayan oyuncu sayisinin erkek oyuncudan fazla oldugu ilk oyun olmasiydi.

eksisozluk ile karsilastirmak elma ile armutu karsilastirmak gibi, ayni sektorde degiller, ayni mekaniklere sahip degiller. Ayni kitleye hitap etmiyorlar.

NmC tarafından 13/Eki/19 20:25 tarihinde düzenlenmiştir

There are 10 types of people in the world. Those who knows binary and those who dont...
Toplam Hit: 3485 Toplam Mesaj: 27
haber webtekno