folder Tahribat.com Forumları
linefolder Webmaster ve Yazılım Geliştiriciler
linefolder Webmasterlar Buraya [!] Tim Kuruyoruz.

Webmasterlar Buraya [!] Tim Kuruyoruz.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EnableTurk
    EnableTurk's avatar
    Erkek

Merhaba dostlarım,

Öncelikle belirteyim bu bir seo yarışması değildir. 

Yaklaşık 1.5 senedir düzenli olarak gelir sağladığım bir web sitem var. Sıralamada 2 - 3 tane web sitesi var ve kelimeler çok basit kelimeler. Sadece siteyi açıp siteyi özgün içeriklerle güncel tutmanız kazanmanıza yetecektir. Siteleri ve içeriğini sadece çalışacağımız arkadaşlar ile paylaşacağım. 

Olay şu ki;

Takımdaki her arkadaşa konu ile ilgili, 1 domain ve 1 hosting alacağım. İstediği firmadan, istediği kullanıcı bilgileri ile yapabilirim bunu.

İsteyen arkadaşlara wordpress kurulumunu da yapacağım, belirlediğimiz 3 kelimede ilk 10 da olan kişilere ( max. 30 kişi ) sıralamasına göre her hafta ödeme yapacağım. ( Sitelere belirli içerikler eklenecektir. Sipariş Formu vs. gibi yani bizim ana site üzerinden sipariş vermek için bir form )

Her gün google sıralama takip edilip, sıralamasına göre alacağı ücreti not alacağız. Ve haftanın bir gününde toplanan ödemeler banka hesaplarına iletilecek.

Belirlenen Kelimelerde ilk 10 da olan arkadaşlara, günlük 10 ile 100 TL arası ödeme yapacağım. ( Hangi kelimede nekadar olacağını konuşuruz. )

Örneğin, ilk sıradaki site için 100 TL belirledik, 6 gün ilk sırada ve 1 gün 2.sırada kalırsa toplamda 590 TL ödeme yapacağım.

Ve bana inanın sadece 1 ay sonra, ciddi anlamda bu işe önem veren arkadaşlarla çok güzel paralar kazanacağız.

Not : Kesinlikle içerik veya web sitesi paylaşılmayacaktır.

Limit Max. 30 Kişidir.

Kazandığımın %90 ını paylaşmaya hazırım, yeterki diğer ipnetorlardan kurtulalım.

Facebook'da gizli bir grup kurarak güzel bir takım oluşturacağız. Ve hep birlikte güzel paralar kazanacağız.

( Talep fazla olursa, anahtar kelimeler çoğaltılabilir. )

PM Atmayınız, profilimdeki facebook linkinden bana ulaşabilirsiniz. 

Ve son not : Unutmayın, siteler sizde kalıyor. Benim sitelerime çalışmanızı istemiyorum, kendi sitelerinize çalışacaksınız. Ve sipariş limiti vs. yok, sadece sıralama önemlidir. Şu sektörü kapatacağımıza inanıyorum. ( Ukash yada sağlık ürünleri gibi bişey değil. Sektör daha yepyeni ve sadece 2 tane rakip var. )

Katılcak arkadaşlar profilimdeki facebook linkinden lütfen.

Dipnot : isteyen arkadaşlar subdomain vs. de oluşturabilir, hatta adwords bile çıkabilir. 

seni 4 kere döverim yarın 🤙
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EnableTurk
    EnableTurk's avatar
    Erkek

GRUP KURULDU, ÇALIŞMALARA BAŞLANDI.

Kazançlarımız buraya gelecek :) ( Tim tamamlandıktan sonra, siteler ve kelimeler paylaşılacaktır. )

Yeterli sayıya ulaşamazsak, kelimeler 1 e kadar düşürülebilir.

Liste güncel değildir, arkadaşlarla facebookdan iletişime geçiyoruz. hesabı olmayanlar bi hesap oluşşturup beni ekleyebilirse, pazartesi günü görüşeceğiz bütün üyelerle. Uygun bulurlarsa ekibe dahil olabilirler.

EnableTurk tarafından 24/Eki/13 04:43 tarihinde düzenlenmiştir

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EnableTurk
    EnableTurk's avatar
    Erkek

S.S.S

Burdan kazancınız nedir ? :  sitelere eklenecek form ana siteden sipariş düşecek. Ama ben sipariş sayısına vs. göre değil sıralamaya göre ödeme yapacağım.

EnableTurk tarafından 18/Eki/13 02:40 tarihinde düzenlenmiştir

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek

belirli içerikler eklenecektir vs yazıyoda ben anlamadım ya la ne olduğunu :d

.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EnableTurk
    EnableTurk's avatar
    Erkek
    MaviGozluDev bunu yazdı

açıklamayı ekledim hocam. sipariş formu ekleyeceğiz benim ürünler için.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek
    EnableTurk bunu yazdı
    MaviGozluDev bunu yazdı

onu sonradanda olsa okudumda, bizim sitelerde senin sitenin sipariş formu olucakta, özgün içerik ne olacak o zaman koca site bi sipariş formu mu var orasını ayıkamadım :) benim gibi bu saatte anlamayanlarda anlamış olur ben sorayımda :D

.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Huerfanos
    Huerfanos's avatar
    Erkek

su yogunlugu atlatayim yazcam sana. eklisin zaten. cizik olsun.

Anarsistherif...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EnableTurk
    EnableTurk's avatar
    Erkek
    MaviGozluDev bunu yazdı
    EnableTurk bunu yazdı
    MaviGozluDev bunu yazdı

onu sonradanda olsa okudumda, bizim sitelerde senin sitenin sipariş formu olucakta, özgün içerik ne olacak o zaman koca site bi sipariş formu mu var orasını ayıkamadım :) benim gibi bu saatte anlamayanlarda anlamış olur ben sorayımda :D

Hocam sen istediğin gibi siteni kuracaksın, içeriği beni ilgilendirmiyor pek :) 

Sadece belirlenen kelimelerde sıralamana göre paranı alacaksın, ve sitenin tam genişliğinde üst kısımda bi sipariş formu olacak benim okadar.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Esconda
    Esconda's avatar
    Erkek

Varım murid, bunun yanında her türlü tasarım işlerini halledebilirim.Sitenin özgünlüğünü bizemi devredeceksin, yoksa isteğine göremi bir tasarımı olacak ?

https://t.me/pump_upp
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    theagartaman
    theagartaman's avatar
    Erkek
    bu işleri yeni öğreniyorum böyle bir ortamda kendimi çok iyi geliştirebilirim

ama bilmiyorum ne kadar vakit ayırabilirim

bir mum diğer bir mumu tutuşturmakla ışığından bir şey kaybetmez
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Aytekinet
    Aytekinet's avatar
    Erkek
    EnableTurk bunu yazdı
    MaviGozluDev bunu yazdı
    EnableTurk bunu yazdı
    MaviGozluDev bunu yazdı

Hocam sen istediğin gibi siteni kuracaksın, içeriği beni ilgilendirmiyor pek :) 

Sadece belirlenen kelimelerde sıralamana göre paranı alacaksın, ve sitenin tam genişliğinde üst kısımda bi sipariş formu olacak benim okadar.

Şimdi saatten midir nedir bende pek ayıkamadım. Sen bize domain ve host veriyorsun.  Siteye istediğimiz gibi yazıp çiziyoruz. Ama senin verdiğin kelimede bizim site sıralamada üstte olacak ve sipariş formu olacak ana siteden çekilen. Şimdi verdiğin kelimeyle alakalı yazılıp çizilmesi lazım eğer ki üst sıralara gelmek istiyorsak yanlış mıyım. Ve verdiğin kelime de yazacak kişi bilgi sahibi olması lazım o kelimeyle ilgili.

Kendini bulmak istiyorsan, kendin için düşün.
Toplam Hit: 4623 Toplam Mesaj: 48